320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Konksu pole

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Konksu pole
      Väike konks on ikka. Päris iga tšekiga ei saa tasuta pääset.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Väike konks on ikka. Päris iga tšekiga ei saa tasuta pääset.
        Kui ikka parajasti jagatakse, siis saab igaga. Ja noh, tegelikult saab niisamagi, tavaliselt vedeleb neid pileteid siis seal hulgi, sest inimesed ei võta neid kaasa.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Panin Maximas tähele silti, mis ütles, et Maxima ostutšekiga saab Nõmme Kalju kodumänge tasuta vaatama. Ongi nii, et ostad pudeli vett ja saad tasuta mängule või on seal mingi konks ka?
          Pikemat aega juba nii. Esimesed paar korda pani isegi sekundiks mõtlema ennem kui ära visatud sai.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            NB! Järgneb pikk tekst. Tähelepanek on lõpupoole. Kärsitud võivad alla scrollida...

            Käisin eile õhtul sõbra pool saunas ja õlle kõrval tuli jutuks, et seltskonna ühise sõbra vanaisa tervis on väga halb- tal on vähk, veetis paar nädalat haiglas, nüüd lasti koju ning arstide hinnangul peab ta vastu veel umbes kaks kuud...

            Tegemist on minu üleaedse naabrimehega. Lapsena sai sageli tema pool käidud ja vaadatud kuidas vana oma kuurikeses puust linde ja loomi valmistas. Rääkis ja näitas teinekord isegi aknast, et mis linnud need tema linnumajas söömas käivad. Hiljem kasvades sai aidatud teinekord puid teha ja muru niita. Siiani on meeles, kui ühel varasügisesl päeval nägin tema aiast tossu kerkimas, läksin vaatama ja selgus, et vana suitsetas rääbiseid. Sai tema aias juttu rääkida ja tema õunapuu alt pirnõunu nosida. Pärast kui kalad valmis said, andis muidugi maitsta ja mõned koju ka kaasa. Selliseid mälestusi leiab lapsepõlvest ilmselt veel mitmeid, aga tegemist on igati muheda tegelasega, vahest ühises külasaunas rääkis ka meestele anekdoote ja lõbusaid lugusid.

            Ja nüüd siis sellised uudised. Mõtlesin, et viimasel ajal pole temaga kokku juhtunud ja võiks seda viga parandada. Sellises olukorras ju kunagi ei tea - äkki järgmine kord, kui maale sattun, polegi enam kellegiga juttu rääkida. Helistasin siis tema lapselapsest sõbrale ja uurisin, kuidas vanal tervis on. Õnneks oli täna tervis hea, astusin läbi ja rääkisime törts juttu. Vana oli täitsa endaleomaselt muhe, rääkis juttu ja viskas naljagi. Sai räägitud üht-teist ilmaelust, sellest kuidas minul läheb, mis külas uudist ja mis tarkuseteri 85-aastase elukogemuse pealt nooremale sõbrale jagada on. Kui tuli aeg, et pidin hakkama linna tulema, siis soovisin hääd tervist ja lubasin järgmine kord maale tulles uuesti läbi astuda.

            Pärast kui olin linna jõudnud, helistasin korra emale. Ema rääkis, et vana oli minu külastuse üle äärmiselt õnnelik olnud. Tavalistel päevadel oli ikka pigem halvas tujus ja kurbliku olemisega. Täna, kui kuulis lapselapselt, et teda vaatama lähen, siis oli tuju märgatavalt paranenud ja jutu vahel oli hakanud lausa lõbusat viisijuppigi ümisema. Pärast minu lahkumist olnud ka kohe teistusugse olemisega kui tavaliselt.
            Ehk siin on siis see tähelepanek või moraal, miks selle pika loo siia kirja panin - kui teil on kõrgemas eas vanemaid/vanavanemaid/sugulasi/naabreid/sõpru, siis võtke vahest oma kiirest elutempost pool tunnikest või tund, astuge läbi ja tehke nende päev natukene mitmekülgsemaks. Ma ei kujuta ette, kui keeruline võib olla niimoodi lahkumist oodata. Aga mul on äärmiselt hea meel, et võtsin selle aja, et vähemalt natukeseks ajaks aidata mõtteid sellest eemale saada ja tuju tõsta. Vahest võivad väikesed žestid ka inimestele ootamatult palju tähendada...

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              kui teil on kõrgemas eas vanemaid/vanavanemaid/sugulasi/naabreid/sõpru, siis võtke vahest oma kiirest elutempost pool tunnikest või tund, astuge läbi ja tehke nende päev natukene mitmekülgsemaks. Ma ei kujuta ette, kui keeruline võib olla niimoodi lahkumist oodata.
              Igati õige.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Heliseb telefon. Teisel pool on sekretär, kes ütleb, et minuga tahab rääkida mingi vend, kelle kohta ma olla ühes loos midagi kirjutanud ja see kõik olla jube laim. Mõtlen, et, noh, mis seal ikka. Suunati edasi.
                Helistaja: "Kurat, kuskohast te selle info võtsite, mis seal kirjas on? Te olete mind laimanud! Täiega laimanud!"
                Mina: "Mis lugu ja kes te üldse olete?"
                Helistaja: "See lugu, mina olen seal see inimene." (Lugu oli ühest lollist, kes leidis kellegi õunaaiast detonaatoreid ja andis helistajale edasi, et see ostja leiaks.)
                Mina: "Nii, mis seal siis valesti on. Mina võtsin info kohtuotsusest."
                Helistaja: "Seda kohtuotsust pole ju tehtud veel. Minu asjus käib uurimine. Tulge siia, ma näitan."
                Mina: "Kus te olete?"
                Helistaja: "Noh, vanglas... Aga mina pole üldse selle asjaga seotud. Kapo käib ja ähvardab mind muudkui."
                Mina: "Oot, kas te siis üldse pole selle inimesega (loll, kes leidis detonaatorid) seotud?"
                Helistaja: "Ah, ma ei taha sellest rääkida, aga ta andis mulle mingid detonaatorid küll, et ma need maha müüksin. Ja siis oligi oksjon, kus võitis kapo..."
                Mina: "...."


                Ehk vahel on hirmutav, et kui rumalad need kriminaalid on...

                Kommentaar


                  Ajalehtede toimetustesse helistab vist üsna tihti sõgedad inimesed? Olen paari telefoni vastu võtva inimese käest kuulnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Ajalehtede toimetustesse helistab vist üsna tihti sõgedad inimesed? Olen paari telefoni vastu võtva inimese käest kuulnud.
                    Sekretärid saadavad enamasti hullud ära jah. Päevalehes oli see raskem, et telefoninumbrid olid avalikud. Praegu ei tea ma isegi enda lauatelefoninumbrit ja enam hullud ei helista.

                    Kommentaar


                      Maxima.

                      Stseen 1:
                      Mina kulinaarias: "Palun seda ja seda teise karpi."
                      Pakitakse kolmandasse karpi. Kahtlustan, et mind petetakse tahtlikult.

                      Stseen 2:
                      Mina kulinaarias: "Palun seda ja seda teise karpi."
                      Pakitakse esimesse karpi. Kahtlustan, et müüjad ei saa eesti keelest sittagi aru.

                      Stseen 3:
                      Mina kassas: "Tervist."
                      Kassiir: "Straasdvuitje."
                      Kahtlus kasvab, et nad ei saa eesti keelest munnigi aru.
                      Kassiir: "Kas kleepse soovite."
                      Vähemalt olulisi lauseid nad oskavad!

                      Kommentaar


                        Valvetoimetaja on küll nagu poole kohaga hulluarst pmtslt, sinna telefonile ikka helistab igasuguseid poolemeelseid. Hiljuti üks näiteks pahandas, miks kirjutatakse lehes, et spordisaalis polnud õhku, no mis seal oli siis, vaakum või? Ja kui inimesed kuskil feissbukis jälle lõugavad, et kurat see "lugeja küsib" rubriik ei saa ikka olla päris ja miks nad seal toimetuses asju välja mõtlevad, siis ma ohkan ka alati, et pooltki te ei tea, mis tegelikult on.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kui sul on Tallinnas kuskil mugav järsku liigelda, siis tõenäoliselt oled bussiritta sattunud.

                          Kommentaar


                            Käisin eile sõbraga Katusekohvikus. Tegime vesipiipu ja jõime gin-tonicut. Mingi hetk puht loomulikult tekkis vajadus ennast kergendada. Läksin WC ukse taha, meeste WC oli kinni. Mõni sekund hiljem avanes naiste WC uks ja sealt väljunud neiu koputas meeste WC uksele, sosistas läbi ukse, et naiste pool on paber otsas (eeldan, et WCs olnud härra oli neiu tuttav). Selle peale tegi mees ukse lahti ja ütles, et ka meeste pool on paber otsas. Siis oli hetk nõutust mõlemalt poolelt, kuni mulle meenus salvrätipakk pükste taskus. Ulatasin lahkelt selle neiule ja probleem lahendatud.

                            Pool tundi hiljem istume oma lauas, barman võtab meie tühjad klaasid ja küsib, mis me jõime, et toob uued. Ma ütlesin, et ei ole vaja, hakkame lahkuma, mispeale ta vastas "Ärge muretsege, te ei pea nende eest maksma". Sõbraga olime veidi segaduses, aga ootasime siis seal natukene aega. Tšut hiljem tuligi barman kahe gin-tonicuga ja ütles "Need on selle neiu poolt, kelle WCs hädast välja aitasite".

                            No näed siis. Tasub olla džentlemen.

                            Kommentaar


                              Asjaolude tõttun käisin täna Tallinnas. Mõtlesin, et vaatan A. Le Coq Arena kandi ka üle. Seal oli aga lausa täismaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Asjaolude tõttun käisin täna Tallinnas. Mõtlesin, et vaatan A. Le Coq Arena kandi ka üle. Seal oli aga lausa täismaja.
                                Need hullud lendasid kohe peale Kalju euromãngu sadades ja sadades kohale ja hakkasid seal ehitama...
                                Ei mingit austust pole neil.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X