320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui näppida naise lõhnaõli pudelit, siis võid kindel olla,et see lõhn saadab sind näppudel terve päeva.Kui just tund aega ei pese, et see kaoks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Kui näppida naise lõhnaõli pudelit...
      päris võimas metafoor

      Kommentaar


        piparmündi kommid on head.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          päris võimas metafoor
          Kui uudistes räägitakse osooniaukudest, siis sul kindlasti juba kiheleb!?
          AILTON

          Kommentaar


            Pean tunnistama, et minul jooksis sama film silmeeest läbi, mis cannul. eks ikka igaüks vastavalt oma rikutuse tasemele. Samas osooniaugud ei oma mõju.

            ning ot lõpuks ka tähelepanek elust: ragista majandusteoorias ajusi palju tahad, teistepealt maha kirjutades saab ikka parema tulemuse.

            Kommentaar


              naised on nagu windows - ressursimahukad, keerulised, bug'e täis, pidevalt tuunivad ennast teiste kulla ja karaga, kuid ikkagi kiiluvad kinni ning on enamuses.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Breasts are like pizza. Everybody loves them and even when they’re bad they’re still great.

                Kommentaar


                  kui õues saiakest süüa ja samal ajal kõndida, võid juhtuda ,et suu saab lund täis.

                  Kommentaar


                    kui digitaalselt allkirjastada leping ja panna see e-mailiga teele, kuhu kiiruga kirjutada, et see on manuses võib hoopis välja kukkuda situatsioon, kus saaja saab aru, et leping on anuses.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      tähelepanek elust enesest: päev on tore, tuled õhtul koju ja siis soccerneti foorumis on mind tembeldatud man city toetajaks. peaks eneka tegema..

                      Kommentaar


                        Mmmerka on Bayern Müncheni fänn.

                        Kommentaar


                          lillepoe müüja nimega Taimi Roots.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            lisan selle tõepärase tähelepaneku .jpg faili näol:

                            Kommentaar


                              et jõulud juba kohal, märkasin alles eile... Ikka väga mööda on minust kogu see jõulutuhin läinud
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                it just occured to me...
                                et Eesti Talendi võit tuli rohujuuretasandil. icc icc

                                Kommentaar

                                Working...
                                X