320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parim Hotshot asub Molly Malonesis. Eile testitud. Korduvalt

    Kommentaar


      Aasta vahetusel perega olla polegi nii kohutav kui esmapilgul tundub..
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        "Mitmed majandust minust oluliselt paremini tundvad sõbrad räägivad Eesti krooni peatsest devalveerimisest."
        Andres Oper
        26.11.2008

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          "Mitmed majandust minust oluliselt paremini tundvad sõbrad räägivad Eesti krooni peatsest devalveerimisest."
          Andres Oper
          26.11.2008
          Võiks nüüd spekuleerida, et kes olid need sõbrad. Mina pakuks Ats Purjet, ikkagi Soomes tööl käinud mees.

          Kommentaar


            Kui oled püksi sittunud, siis on okei oma kakised trussikud visata kino wc kabiinis põrandale ja vehkat teha!
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Kui oled püksi sittunud, siis on okei oma kakised trussikud visata kino wc kabiinis põrandale ja vehkat teha!
              vabandust.

              Kommentaar


                Naised on salajased ussid, kelleta ja kellega elada on üks paras piin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Naised on salajased ussid, kelleta ja kellega elada on üks paras piin.
                  Tosiselt?

                  Kommentaar


                    «Enam mingit prahti ma üles korjata ei viitsi. Inga oli minu jaoks liiga lapsik. Alaealistega ka ei viitsi tegeleda. Otsin endavanust suurte rindadega arukat naist.»
                    Nõia-Ints (33)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                      «Enam mingit prahti ma üles korjata ei viitsi. Inga oli minu jaoks liiga lapsik. Alaealistega ka ei viitsi tegeleda. Otsin endavanust suurte rindadega arukat naist.»
                      Nõia-Ints (33)
                      Mulle meeldis Nõia-Intsu-Inga tasakaalukas vastus, kus ra rõhutas vaid, et ärge laske oma blonde naisi üksi Itaaliasse. "See on nagu hülge viskamine lõvi hammaste vahele." () Jääb oodata, mida on sellele lisada salapärasel Nõia-Intsu-Inga-Paolol.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Kas lõvi üldse hüljest sööb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kas lõvi üldse hüljest sööb?
                          Ei, aga hülgemaitselist sõbrakommi küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Võiks nüüd spekuleerida, et kes olid need sõbrad. Mina pakuks Ats Purjet, ikkagi Soomes tööl käinud mees.
                            Mina pakuks, et Edgar ütles.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Mulle meeldis Nõia-Intsu-Inga tasakaalukas vastus, kus ra rõhutas vaid, et ärge laske oma blonde naisi üksi Itaaliasse. "See on nagu hülge viskamine lõvi hammaste vahele." () Jääb oodata, mida on sellele lisada salapärasel Nõia-Intsu-Inga-Paolol.
                              Nagu ma aru saan, võrdleb ta ennast hülgega. Kes oleme meie, et vastu vaielda. Let's call her Hülge-Inga
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Olen täheldanud, et inimesed aeg-ajalt ütlevad midagi taolist: "Taipohh kui ..."
                                Mida see nagu täpsemalt, või tegelt üldse, tähendama peaks?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X