320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas teadus sugestiooni suhtub? praegu sisendame inimestele, et nad surevad hirmsat surma / jäävad haigeks / mida iganes. mina olen suitsetaja, olen korra ka (mitmeks aastaks) maha jätnud, aga vaimse tervise huvides taasalustanud. sama lugu alkoholiga. vohama hakanud hirmutamiskampaaniad ajavad marru. uued sigaretipakid on visuaalne reostus ja psühholoogiline terror. noortega on ka see lugu, et kui neid kõige halva suhtes kuival hoida, siis jääb alati võimalus, et millalgi vanuses 35-40 alustades käivad kiiresti põhja, sest puudub resistentsus ja taastumisvõime. olen näinud.

    ehk siis, kui pakkuda kokkuvõtteks üks tähelepanek elust enesest: what goes around, comes around.

    ps. kenad tüdrukud on teinud lahenduse.

    Kommentaar


      Vaatasin ka mina, et ilusad näod ja siis lugesin veel pealkirja, et inimesed on millegi vägevaga saanud hakkama...ei-ei, ei, ei. Puhas n.ö jokk-lahendus. See ei ole hea lahendus. Selle üle ei tohiks uhke olla. Jah need pildid pakkide peal on kahtlase väärtusega, kuid koll ei kao ära, kui teki üle pea tõmbad.

      Muide inimesed elaksid aastaid kauem, kui ühiskond ei ütleks meile, et kuule sa oled vana ja kärva ära.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        kuidas teadus sugestiooni suhtub? praegu sisendame inimestele, et nad surevad hirmsat surma / jäävad haigeks / mida iganes. mina olen suitsetaja, olen korra ka (mitmeks aastaks) maha jätnud, aga vaimse tervise huvides taasalustanud. sama lugu alkoholiga. vohama hakanud hirmutamiskampaaniad ajavad marru. uued sigaretipakid on visuaalne reostus ja psühholoogiline terror. noortega on ka see lugu, et kui neid kõige halva suhtes kuival hoida, siis jääb alati võimalus, et millalgi vanuses 35-40 alustades käivad kiiresti põhja, sest puudub resistentsus ja taastumisvõime. olen näinud.

        ehk siis, kui pakkuda kokkuvõtteks üks tähelepanek elust enesest: what goes around, comes around.

        ps. kenad tüdrukud on teinud lahenduse.

        http://icon-accessories.com/
        vastu ööd aetakse sellise sitaga vererõhk kõrgeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          vastu ööd aetakse sellise sitaga vererõhk kõrgeks.
          you're welcome

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            you're welcome
            muidu olen tolerast aga lolluseid lugedes taban ennast tihti mõtteilt, et negatiivne eugeenika üks ütlemata huvitav kontseptsioon.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              muidu olen tolerast aga lolluseid lugedes taban ennast tihti mõtteilt, et negatiivne eugeenika üks ütlemata huvitav kontseptsioon.
              aga ära lase ennast häirida. ela õnnelikult selles sotsutoopias, mida moraaliterroristid sulle ehitavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                aga ära lase ennast häirida. ela õnnelikult selles sotsutoopias, mida moraaliterroristid sulle ehitavad.

                debiilik oled

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  debiilik oled

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    aga ära lase ennast häirida. ela õnnelikult selles sotsutoopias, mida moraaliterroristid sulle ehitavad.

                    Mina näiteks olen mitte suitsetaja ja mind jubedalt häirivad suitsetajad, kes teiste peale ei mõtle. Näiteks bussi peale minnes teevad viimase mahvi ja lasevad selle sisse, või kitsastes kohtades või uste ees. Sul on valik kuskil mujal, natukene eemal teha, see on kergem alternatiiv, kui minu oma seda kohta üldse vältida. Seega jumala eest piirake seda.

                    Ma ei usu nii palju inimkonda, et kui kõik vabaks lasta, siis nad suudavad ise reguleerida. Meil on solidaarsusprintsiibile põhinev terviahoid, nii et unustage ära.

                    Samas pole ma ka nii naiivne, et arvata, et maksud vähendavad kõike. Mõeldav oleks, kui raha kuhugi sihtotstarbekalt kasutada ehk.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Mina näiteks olen mitte suitsetaja ja mind jubedalt häirivad suitsetajad, kes teiste peale ei mõtle. Näiteks bussi peale minnes teevad viimase mahvi ja lasevad selle sisse, või kitsastes kohtades või uste ees. Sul on valik kuskil mujal, natukene eemal teha, see on kergem alternatiiv, kui minu oma seda kohta üldse vältida. Seega jumala eest piirake seda.

                      Ma ei usu nii palju inimkonda, et kui kõik vabaks lasta, siis nad suudavad ise reguleerida. Meil on solidaarsusprintsiibile põhinev terviahoid, nii et unustage ära.

                      Samas pole ma ka nii naiivne, et arvata, et maksud vähendavad kõike. Mõeldav oleks, kui raha kuhugi sihtotstarbekalt kasutada ehk.
                      et siis lahenduseks on kolepildid ja hirmutamine? mina näiteks ei suitseta teiste nina all, eelistan omaette olla. mulle isegi meeldib see kõrtsudes suitsetamise keeld, sest väljas suitsetamisel on palju plusse: joob vähem, suhtleb rohkem, sees on õhk puhtam jne. aga see polnudki praegu teemaks. mõnuainete, sh alkoholi ja tubaka, tarbimise vähendamiseks oleks vaja pürgida stressivabama ühiskonna poole. praeguste meetmetega pigem suurendatakse stressi ja tekitatakse paranoiat. enne teen suitsu ja joon õlut, kui söön antidepressante, mille mõju on üsna kaheldav. sotsiaalsüsteemi ja haigekassat kurnavad kõige enam pensionärid. suitsetajad ju nii kaua ei ela. et siis milles probleem?

                      Kommentaar


                        lol@tõstame maksu "sest hoolime rahva tervisest" .
                        Mida iganes.
                        Keelaks ära ka vanad diiselautod, rekkad, bussid, naastrehvid. Maei tea, mis veel reostab mu kopse Liivalaia - Tartu mnt ristmikul kahe autorea vahel seistes, kell viis neljapäeva õhtul.
                        Vasesed sakslased surevad oma mõnekümne sendiste õllepudelitega nagu kärbsed. Kolmekümnseselt on kõigil maksad budzis.
                        Kes tahab joob edasi, leiab vahendid ja kohad. Pärnu 2001 2.0.
                        Ja kui 0,5 õllepudeli hind tuleb tõesti vahemikku 1,3 - 1,5 eur. Palju õnne selle maksuraha kogumisega. Ma ei tea, mis uue maksuga nad seda tekkivat aktsiisimaksu auku täitma hakkavad. Ilmselt lastetusmaksuga.

                        Ahjaa. Palju soomes täis peaga inimesi iga aasta upub? Ja palju seal alks maksab. Äkki need asjad ei ole nii 1:1 võetavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ahjaa. Palju soomes täis peaga inimesi iga aasta upub? Ja palju seal alks maksab. Äkki need asjad ei ole nii 1:1 võetavad.
                          Aga palun.

                          Abstract. Background While standard data on drowning reported by the World Health Organization (WHO) fails to provide a reliable picture of the burden of d


                          Aga see, kui palju mujal toimub ei vii meid mitte kuskile. Õpime parem vigadest mida teised on teinud ja üritame neid vältida. Alkoaktsiisi mõju alkoholist põhjustatud surmadele on umbes selline: kui ei ole on surmade arv suur. Kehtestades aktsiisi surmade arv väheneb. Nüüd iga lisa % aktsiisitõusule selle effekt surmade arvu vähenemisele on väiksem. On tehtud uuringuid, et Soomes võiks aktsiisimaksu alandada u 300% ja seda ainult 1 lisasurma näol aastas. Common sense ütleb, et kui seda teha täna nüüd ja kohe siis jooks teatud osa rahvast ennast automaatselt kabelisse. Kuid Soome on reformimas oma karmi alkoholipoliitikat vabamas suunas. Eks ole näha mis saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust

                            Aga see, kui palju mujal toimub ei vii meid mitte kuskile. Õpime parem vigadest mida teised on teinud ja üritame neid vältida. .
                            No ei õpita ju. Tehekse samamoodi nagu soome. Mis ajas sealsed inimesed eestisse viinarallile? Nüüd lähevad eestlased lätti viinarallile. Mida siin täpsemalt õpitud on?

                            Kommentaar


                              Raha saab aktsiisiga eelarve ikka rohkem. Isegi, kui mingid djüüdid on nii janused, et kütavad Lätti. Ehk win-win.

                              Kommentaar


                                Kas siin pole seda ohtu, et minusugused, kes joovad kuus keskeltläbi 10 pudelit õlut saadavad kõik munni ning jätavad ostmata. Riigil saamata aktsiis ja km.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X