320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sääritsa Anu on imago-muutuse läbi teinud
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Sääritsa Anu on imago-muutuse läbi teinud
      no pic no proof
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kõige kergemini mõjutatav inimgrupp on noored ja teismelised tüdrukud, kuna tegu on väga konformistlike vaadetega noorte indiviididega ja seetõttu peavad kõik olema ühtemoodi. Näiteks minu õde (11-aastane) kaotas enda sõbrannad klassis, kuna talle ei meeldinud Shakira "Waka-Waka". Ehk kui leitakse mingi meetod, mis panevad hormoonimöllus noored neiud kiljuma, siis taotakse seda rauda kuni jahtumiseni. Nimelt kaotavad neiud ju seejuures täiesti pea ja muudkui nõuavad uusi pilte, uusi plakateid, uusi plaate jne jne. Poistega on keerulisem, aga üldiselt töötab sarnaselt. NBA mängu ei oska lahti seletada, aga eks ta samamoodi läheb.
        Noore neiu tundeid lolli bändi vastu võib väga elavalt valgustada ilmselt TeeleS, kuna ta oli koos enda õega mingi aeg püstihull Tokio Hoteli järgi, mis töötas sisuliselt sama mudeli järgi.
        Lisaks on Biberipoiss sellise skeemi kasutamiseks eriti sobiv kuna ta vist oli selline "reakodanik" kes korjati üles mingite youtube videote järgi ja see omakorda toidab noorte tütar- ja poisslaste unistust ise ka kunagi "staariks" saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Sääritsa Anu on imago-muutuse läbi teinud
          Päris positiivses suunas
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Eks selle Bieberiga oli nii ka vast, et eelmine lapsstaar Miley sai juba 17-18 täis ja enam ei saanud seda hannah montanat edasi teha, seega oli nendel disneydel ja asjandustel uut hüpiknukku vaja, kes tooks neile 9-13 aastaste pealt dengi sisse. Bieber iseenesest pole ju midagi uut, lihtsalt saanud tohutult reklaami and shit.

            Kommentaar


              Kui jood korraga eesti õllet, läti veini ja leedu konjakit siis võibki sul õhtuks tulla Balti kett.

              Kommentaar


                Wow, Leedus tehakse konni.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Getter Jaani võib olla küll hirmus kena ja "pandav", aga talkshow külalisena eelistan ikkagi krimpsus vanamehi nagu näiteks Kukumägi, kellel on vähemalt midagi öelda .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Getter Jaani võib olla küll hirmus kena ja "pandav"
                        Sääraste alla pidid minu meelest kvalifitseeruma naised, kes reaalselt seda on ka. Iga suvaline kuulus tütarlaps ei ole kohe hirmus kena ja pandav.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Sääraste alla pidid minu meelest kvalifitseeruma naised, kes reaalselt seda on ka. Iga suvaline kuulus tütarlaps ei ole kohe hirmus kena ja pandav.
                          Ega ta just kole ka pole. Nooruke on ta tõesti, aga no minuga suht samast vanuseklassist .

                          Kommentaar


                            Nature strikes back.
                            Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ega ta just kole ka pole. Nooruke on ta tõesti, aga no minuga suht samast vanuseklassist .
                              You win something, you lose something...

                              Kommentaar


                                Never tell a girl that she has a mustache. If you're a girl, never have a mustache.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X