320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei imesta selle Sudaani üle. Sai kunagi ühes Austraalia bordellis ekskursioonil käidud ja sealne madaam ütles, et negrudel ja aborigeenidel on suurem kui valgel mehel. Valgel mehel jällegi pidi suurem olema kui asiaatidel. Ei näe põhjust miks ta oleks pidanud valetama ja ju ta ikka omadest kogemustest rääkis.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ma ei imesta selle Sudaani üle. Sai kunagi ühes Austraalia bordellis ekskursioonil käidud ja sealne madaam ütles, et negrudel ja aborigeenidel on suurem kui valgel mehel. Valgel mehel jällegi pidi suurem olema kui asiaatidel. Ei näe põhjust miks ta oleks pidanud valetama ja ju ta ikka omadest kogemustest rääkis.

      Kommentaar


        Kas mu postitus oli tõesti puhas kuld, et seda lihtsalt tsiteerisid?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kas mu postitus oli tõesti puhas kuld, et seda lihtsalt tsiteerisid?
          Paistab, et ta üritas .gif-iga vastata, aga väga ei õnnestunud.

          Kommentaar


            2 rootsi lauda päevas on liig mis liig

            Kommentaar


              Viin on endiselt parim külmetuse vastane ravim. Üleeile sai kurguvalu ära ravitud, eile sai palavik kaotatud ja röga lahti, äkki tänasega õnnestub ka nohu minema juua. Rahvameditsiin on vägev.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas mu postitus oli tõesti puhas kuld, et seda lihtsalt tsiteerisid?
                Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                Paistab, et ta üritas .gif-iga vastata, aga väga ei õnnestunud.
                Kui ei meeldi, ära söö .
                Lihtsalt selle jutu peale tuli meelde see pilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kui ei meeldi, ära söö .
                  Lihtsalt selle jutu peale tuli meelde see pilt.
                  sul võis ju igasuguseid asju meelde tulla, aga kuna meie "seda pilti" lihtsalt ei näe, siis sealt ka iroonia.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    If a vegan swallows after oral sex, is it considered cheating?

                    Kommentaar


                      Kui õhtul klubis viina asemel vett juua, on kaifi ainult 40% vähem!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        sul võis ju igasuguseid asju meelde tulla, aga kuna meie "seda pilti" lihtsalt ei näe, siis sealt ka iroonia.
                        Nojah, ma ei hammustanud seda kahjuks läbi, et teised seda ei näe, aga no las ta jääda siis.

                        Igastahes tähelepanek elust enesest - kui hommikul on kerge pohmakas, siis päeva peale läheb olemine kohe väga heaks ja energiat rohkemgi kui tavaliselt. Muidugi see ei kehti tuumapohmelli korral, siis on iga sekund agoonia .

                        Kommentaar


                          Õhtulehe sporditoimetus on 12381237 korda normaalsem/arukam/pädevam kui Postimehe oma*.

                          * vähemalt mis puudutab jalgpalli.

                          Kommentaar


                            tsitaat ühest eesti kaardimängufoorumist: "7 päeva päikest võtta on selgelt liiga palju"
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Viimaste El Classicote ja Premier League põnevusmängude põhjal tehtud järeldus :
                              Vaadake Premier League ja näete harvade kukkumiste vahele väga ohtralt jalgpalli. Vaadake La Ligat ja näete ohtrate kukkumiste vahel väga harva jalgpalli !

                              Kommentaar


                                Vaadake Serie A-d, näete mõlemat, ja ohtralt.
                                Ning mitu la liga mängu see hooaeg on härra rainis007 vaadanud, et oskab ühe mängu järel nii paika panema kommentaari kirjutada?


                                Aga teemasse ka: "Mees rulluuisutab alati koos oma naisega. Kui mees rulluisutab koos teise mehega, on tegu pededega."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X