320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Vaadake Serie A-d, näete mõlemat, ja ohtralt.
    Ning mitu la liga mängu see hooaeg on härra rainis007 vaadanud, et oskab ühe mängu järel nii paika panema kommentaari kirjutada?
    Ma nagu enda arust mainisin, et VIIMASTE EL CLASSICOte põhjal. Seega nüüd siis 4 El Classicot. Aga kokku La Liga mänge, mida sellel hooajal vaadanud olen, ei oska ausalt öelda. Ei harrasta mängude kirjapanemist. Aga ilma kahtlusteta on see number kahekohaline, seega ei tee järeldusi ühe mängu põhjal.

    Ja tegelikult ei pidanudki silma La Liga ja Premieri üldiseid erinevusi vaid pigem just põnevate mängude võrdlusi. Kahjuks La Ligas hooaja jooksul neid tavaliselt kaks. Premieris ikka suts rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Viimaste El Classicote ja Premier League põnevusmängude põhjal tehtud järeldus :
      Vaadake Premier League ja näete harvade kukkumiste vahele väga ohtralt jalgpalli. Vaadake La Ligat ja näete ohtrate kukkumiste vahel väga harva jalgpalli !
      Lugesin küll vasakult paremale ja paremalt vasakule - sa kirjeldasid täpselt viimast Chelsea - Manu liigamängu, tõesti ei soovita sellist paska jälgida!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Kunagi olid kuninglikud pulmad poliitiline sündmus, tänapäeval seltskondlik sündmus.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Lugesin küll vasakult paremale ja paremalt vasakule - sa kirjeldasid täpselt viimast Chelsea - Manu liigamängu, tõesti ei soovita sellist paska jälgida!
          Nimetet mängu kahjuks ei näinud vist. Aga igastahes pärast Spurs-Arsenal mängu oli El Classico peale lülitamine küll samm tagasi...

          Kommentaar


            Wu-Tang'i kontserdile Eestis peab minema, sest ülejäänud vanakooli hip-hop bändid on, kas laiali läinud või maha lastud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Wu-Tang'i kontserdile Eestis peab minema, sest ülejäänud vanakooli hip-hop bändid on, kas laiali läinud või maha lastud.
              Alles hiljuti käis ONYX ja siiani tegutsevad aktiivselt. Aga mudiu tuleb kindlasti tore kontsert. Kui vaid sinna neid alealisi 50cent wannabesid väga palju kohale ei ilmuks
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Viimaste El Classicote ja Premier League põnevusmängude põhjal tehtud järeldus :
                Vaadake Premier League ja näete harvade kukkumiste vahele väga ohtralt jalgpalli. Vaadake La Ligat ja näete ohtrate kukkumiste vahel väga harva jalgpalli !
                Võtan selle väite eilse päeva põhjal tagasi - vaadake parem mõnda sellist spordiala, kus tõesti selgitatakse parem välja, mitte ei lähtuta kohtunike antud stiilipunktidest(või stiiliväravatest).

                Kommentaar


                  Tasuta alkoholiga peod lähevad kallimaks kui tasulise alkoholiga peod. Taksod, kadunud uksekaardid, kadunud muud kaardid. tra

                  Kommentaar


                    Tähelepanekuid elust enesest Facebookis kutsub piketeerima halva ilma vastu Fännina tahaks ka mina paremat ilma.
                    Plakatid valmis ja linna esindusväljakule!

                    Kommentaar


                      tuli välja, et MASU ajal on alkoholi tarbimine langenud - järelikult on vaja rohkem juua, siis saab mülkast välja.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mida rohkem jood, seda väiksem tähtsus rahal on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          tuli välja, et MASU ajal on alkoholi tarbimine langenud - järelikult on vaja rohkem juua, siis saab mülkast välja.
                          Ära joo, muidu tõstetakse jälle aktsiise.

                          Kommentaar


                            "Kas siin on elav järjekord?"
                            "Ei, mõned on juba surnud."

                            Kommentaar


                              Hobiantropoloogina võin peale pikki vaatlusi kindlalt sedastada: tähekombinatsioon MNN auto numbrimärgil kohustab ka liikluses vastavalt käituma.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Hobiantropoloogina võin peale pikki vaatlusi kindlalt sedastada: tähekombinatsioon MNN auto numbrimärgil kohustab ka liikluses vastavalt käituma.
                                Olen ise ka n2inud seda masinat, s6ita yldse ei osanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X