320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETV spordiuudised on kräpp.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Vanasti tuli naistel trussikud kõrvale lükata, et kannikaid näha, tänapäeval tuleb kannikad laiali lükata, et trussikuid näha.

      Kommentaar


        Mobla võib tagataskus persse minna.

        Kommentaar


          Kommentaar Tarbija24-st:
          "Kui ma eile õhtul koju jõudsin, nõudis mu naine, et ma viiks ta kusagile kallisse kohta. Ma viisin ta bensiinijaama..."
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            See uus kondoomi propageeriv reklaam on vist kõige närvidelekäivam reklaam üldse! Mitte, et mul midagi selle sõnumi suhtes oleks, lihtsalt ülesehitus on pask ruudus...

            Kommentaar


              Elu on ilus, kui sul on seda kellegi erilisega jagada!
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Elu on ilus, kui sul on seda kellegi erilisega jagada!
                Tule kolme kuu pärast tagasi.

                Kommentaar


                  Ei meeldi, kui järjest satuvad neli autot Tallinn-Tartu maanteel ette, kes sõidavad saja alas 85-90 (90 alas 80-85). Ükshaaval möödasõit võttis tänu vapustavale kaherealisele (rida, rada, ei tea, loodetavasti mõistate) teele (ja vastutulevatele autodele) aega umbes 20 minutit.

                  Kommentaar


                    Samal ajal, kui mina sain politseiametniku käest peapesu sekund enne roheliseks läinud foorituld ristmikule astumise eest, mille kohaselt olen ma äärmiselt nahaalne, et ma politseiniku nina all sellist rikkumist tegin ja kuidas neljapäeval sajad lapsed minust eeskuju võtavad ja autosid ohustama hakkavad, tegid parempööret kuus autot, millest näitas kõigest üks suunatuld ja pärast seda kihutasid veel kaks uljurit "oranži" tule all üle, aga nemad vähemalt pole nahaalsed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Samal ajal, kui mina sain politseiametniku käest peapesu sekund enne roheliseks läinud foorituld ristmikule astumise eest, mille kohaselt olen ma äärmiselt nahaalne, et ma politseiniku nina all sellist rikkumist tegin ja kuidas neljapäeval sajad lapsed minust eeskuju võtavad ja autosid ohustama hakkavad, tegid parempööret kuus autot, millest näitas kõigest üks suunatuld ja pärast seda kihutasid veel kaks uljurit "oranži" tule all üle, aga nemad vähemalt pole nahaalsed.
                      Sa oled veel eriti nahaalne, et politseiametnikuga rääkides valgusfoore ja mööduvate autode suunatulesid jälgid, mitte ei kuula teda tähelepanelikult, et mõista oma ränka süüd.

                      tähelepanek ka: võileib võib kukkuda maha ka õigetpidi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Sa oled veel eriti nahaalne, et politseiametnikuga rääkides valgusfoore ja mööduvate autode suunatulesid jälgid, mitte ei kuula teda tähelepanelikult, et mõista oma ränka süüd.
                        Polnud eriti ilus politseinaine.

                        Kommentaar


                          Sikupillis Gümnaasiumis on tõsine getoelu.
                          1. klassi läinud Martti:
                          Karate on väga hea, aga kui ikka tugevasti lüüa ja hakkab suust verd jooksma, siis on raske.
                          http://www.tallinnapostimees.ee/5492...tundi/?t=686#l

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                            Ei meeldi, kui järjest satuvad neli autot Tallinn-Tartu maanteel ette, kes sõidavad saja alas 85-90 (90 alas 80-85).
                            ei viitsi liikluse-teemat selle tühja pärast upitada, aga pidin suvel viie järjestikuse nädalavahetuse jooksul neli korda lõuna-eestis käima ja bljääd - mul on teooria, et sellised juhid, kes alla lubatud sõidukiiruse sõidavad, seavad liiklust samaväärelt ohtu nagu patoloogilised kihutajad.
                            miks? sest nad tekitavad enda taha kolonni. kolonn, olgu öeldud, tekib sellest, et nende taha satub veel mõni karakter, kes selle asemel, et mööda sõita (ja - oh no! - kiirust ületada), kohandab endagi kiiruse vastavaks ja siis ongi meil eelkirjeldatud olukord, kus 2 või enam tupoistunud juhti oma mõttelise rongiga mööda tallinn-tartud kärutavad.

                            miks see halb on? sest on inimesed, kes mõtlevad, et sõita võiks siiski lubatud kiiruse piires või eestlaslikult 5 või 10 üle - aga nii, et kaamerasse ei pane -, igatahes mitte 100-alas 93ga ning ega ei jäägi muud üle kui möödasõit sooritada. sellekski on kaks varianti: võtta sisse 110km/h hoog ja eelseisvast mööduda VÕI (käik alla,) gaas põhja, mööda, oma ritta, väike pidur(, käik üles tagasi) (teoorias tõestatuna on seda võimalik sooridata oluliselt vähem närviliselt kui kirjapildis paistab). esimese variandi puhul on ohuks üpris pikk aeg ja teekond, mida möödasõitev juht peab vastassuunas veetma (tuleb meelde, et kunagi autokoolis käies tõi teooriamees sellise näite, a la kui teed 90ga sõitvast autost 95ga möödasõitu, siis kulub selleks, ehk oled vastassuunas 2-3km, arvestades, et möödasõit algab 15m pärast ning ohutu tagasireastumine on samuti 10-15m enne tagasõitvat autot). teise variandi puhul on oht sõiduveas - mõlema variandi puhul on muidugi oht vastutuleva sõiduki kiiruse valesti hindamises ning sellest tulenevast potentsiaalsest rängast kokkupõrkest -, kuid enamus juhtide esmaseks "kartuseks" sellistes olukordades, kus tippkiirus võib sekundiks või paariks 130 peal ära käia, on siiski põõsastikus passiv ment. kusjuures, võib-olla on see minu luul, aga kartus kiirusega vahele jääda, politsei on viimased 3-4 aastat ju pidevalt kiiruseületajaid kõvemini ja avalikumalt karistanud, vahel põhjendatult, vahelt mõttetult, on inimesed isegi "totralt araks" teinud. kui väjas on näiteks 90 märk, siis mõned juhid - tavaliselt naised/vanurid - näivad mõtlevat, et davai, ma hoian seierit millimeetri või kahe jagu 90-joone all, et jumala eest kiiruskaamerasse või radarisse ei paneks - lisaks sellele lasevad nad reaalsuses sellegi poolest kaamera ees jala pedaalilt -, arvestamata, et tegelikult valetas nende 94nda aasta nissan almera spidomeeter juba tol ajal tehasest tulles 5-7%, seega sõidetaksegi 90alaes 82ga ning imestatakse kui palju "hulle" juhte eestis ikka on kui neist üle minuti vasakult ja paremalt mööda sõidetakse.

                            mida ma selle sulgude- ja sidekriipsurohke jutuga öelda tahan? neid aeglasemalt sõitjaid keegi niikuinii trahvima ei hakka, kuna see oleks päris jabur, siiis miks ei võiks (nagu soomes, nt) ühekordsed möödasõidud olla ilma kiirusepiiranguta või (mulle endale meelepärasem variant, ohutum kindlasti) olla eraldi möödasõidu-read. poleks seda minemunnikuimitme-miljardi projekti nimega 4-realine tallinn-tartu mnt ja saaks kordki selle eesti kõige õnnetusterohkema tee täiesti viisakalt läbitavaks.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Nii palju, kui eile õhtu alates kella 23.30 kuni valiktsükli lõpuni, pole Itaalia jalgpallimeeskonna võitude üle rõõmustajaid eestis olnud. Ega vist ei tule ka.

                              Kommentaar


                                ja kõik oleme suured Sloveenia fännid ka ^^

                                Kommentaar

                                Working...
                                X