320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inimesed, kes kannavad nokamütse, millel ilutseb nende auto mark, on parajad ********
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Kuidas lennata Marrakeshi võimalikult odavalt.
      Sinna lendavad nii Ryanair kui ka Easyjet. Ryanair lendab teatavasti Tallinnast Lutoni jaama, samas Marrakeshi lendab sealt sama firma lennuk välja Stanstedist.
      Easyjet lendab aga Tallinnast Stanstedi, kuid Marrakeshi edasi läheb Easyjet Gatwickust.
      Loogiline, aga noh, Ryanair+Easyjet toidab ära.

      Kommentaar


        Väikesed erinevused mehe ja naise vahel Mees maksab ilma silma pilgutamata 2 eurot asja eest, mis maksab tegelikult vaid 1 euro, juhul kui tal on seda hädasti vaja. Naine maksab 1 euro asja eest, mille tegelik hind on 2 eurot, ainult sellepärast, et pakkumine on soodne, kuigi tal seda asja üldse vaja ei ole. Mehel on vannitoas keskmiselt kuus asja: hambahari, hambapasta, pardel, aftershave, seep ja Viru hotellist kaasa võetud käterätik. Naisel on vannitoas keskmiselt 337 asja. Enamikule neist ei oska mees isegi nime anda. Naisele jääb tülitsedes alati viimane sõna. Kõik, mida mees pärast seda ütleb, on uue tüli põhjuseks. Mehed näevad hommikul ärgates samasugused välja nagu eelmisel õhtulgi. Naised on öö jooksul osa kvaliteedist minetanud. Naine peab oma meest armastama ja püüdma teda mõista. Mees peab oma naist väga armastama ja mitte püüdma teda mõista. Naine läheb mehele lootuses, et mees end muudab. Kuid mees ei muutu! Mees võtab naise lootuses, et naine ei muutu. Kuid ta muutub siiski!

        Kommentaar


          FIFA12= (F)emales (I)gnored (F)or (A)nother (12)months

          Kommentaar


            Kui paar päeva peale päiksepoletust enne kui nahk on veel maha tulnud higistada siis jääb koik vedelik suurte mullidena naha alla. Ma olen nüüd üleni nendega kaetud. Eks siis pesema ja peab endal naha maha tombama.


            Olen ma muidu ainuke, kes vahest endaga kuuldavalt räägib?

            Kommentaar


              Minu tähelepanek seoses eelmisega - nii loll ikka ei oleks, et ohtu märgates hoogu varakult maha ei võtaks.. isegi kui liikluseeskiri sinu poolt on. Ehk siis miks saltot visata? Kui on aega kaks korda kella anda, siis saab kindlasti ka ohutult pidama.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Miskipärast on paljud väga väärtuslikud ja voodielu vürtsitavad seksinipid teenimatult alahinnatud. Siin on kümme neist, mida võiks märksa tihedamini kasutada.


                selgus, et paljude foorumlaste üks lemmikharrastusi ei saa väärilist tunnustust! punkt 2.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  http://www.ohtuleht.ee/446726

                  selgus, et paljude foorumlaste üks lemmikharrastusi ei saa väärilist tunnustust! punkt 2.
                  saatuslikuks sai vist punkt 8.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar




                    LIKE PALUN

                    Kommentaar


                      suht kole on.. see-eest kui see, kes selle pac-mani tegi, su sõps on, siis ma küll aitasin

                      Kommentaar


                        Kanye West ei söö hommikuti röstsaia, vaid paneb viilu sarkofaagi. ("Monster")
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          lasteaiaealine - 6 täishäälikut järjest.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kui kusagil tänaval kõndida kus on palju pori ja lompe ning tagant läheneb auto siis otsustab ta just sellel hetkel ära keerata kui sa oled kuhugi porimülkasse roninud, et mitte autoga pihta saada.

                            Kommentaar


                              Pimp TV on surnud. Ära karda, kole tv elab. Selle faking tv tõmbab nüüd käima TNTV:


                              kas keegi suudaks sellest tunnusmeloodiast(videos 00:00-00:12) 10 minutilise loop'i teha?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Selle faking tv tõmbab nüüd käima TNTV
                                filmi nagu strippar marcol oleks epilepsiaaaaa...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X