320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vunts Vaata postitust
    Kiire parandus, 4,1 on katseajal, peale mida hakkab astmekaupa tõusma.
    Jep. Olen kursis. Aga mõelgem natukene reaalsemalt seda asja. Teenindaja töö on üks vaieldamatult kõige raskemaid asju, mida keegi suudab teha ja samal ajal( ta peab ennast turul olevaks" liidriks"- ausalt ka, nad arvavad seda) ja nad pakuvad tööle tulevale töötajale sisuliselt miinimum sitta ja nad ütlevad töö intekal" et meil on astmelik motiveerivib tasu. Sellised ajad on ammu juba teenindus sektoris möödas, kus sa püüad oma töötajaid sellisega taktikaga. Natukene piinlik. Ja usu mind, enamus kes tegelevad sellega sektoriga, enamus firmasi( kaasa arvatud mina) naeravad nad välja, sest samal ajal nad turustavad ennast kui" eliit" kaubandus ettevõtte. Oeh, isegi kahju hakkab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Aga mõelgem natukene reaalsemalt seda asja. Teenindaja töö on üks vaieldamatult kõige raskemaid asju, mida keegi suudab teha ja samal ajal
      Kogu austuse juures selle füüsiliselt ja vaimselt kurnava elukutse esindajate ees, kes kahtlemata igapäevaselt mu elu mugavaks teevad, on teenindaja töö siiski üks üldisemaid ja kergemaid asju, mida üks inimene teha saab ja seetõttu ka niiviisi alamakstud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        soovin edu et sul katseaeg ikka edukalt läbitud saaks.

        Kommentaar


          kõigile vähemalt keskmine palk!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            kõigile vähemalt keskmine palk!!!
            Päästaks see olukorra? Ma ei usu miskipärast. Ma usun pigem inimväärne suhtumine päästaks olukorra. Kui teenindaja saab 1200 eurot palka aga kui keskmine eesti inimene käitub tema peal kui viimane malts, siis ei sa motiveeri kuidagi teda tööd tegemast motiveeritult.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Päästaks see olukorra? Ma ei usu miskipärast.

              Ta tegi nalja.
              Miiniumpalga tõstmine tõstab ka hindu ja teisi palku, nulli lõppukirjutamine igale poole ei muuda midagi

              Kui räägitakse kvalifitseeritud tööjõu vajadusest, siis ettekandja või poemüüja seda pole,
              vaid on väljapääsuks kesk- või lausa põhikoolist väljalangenud inimesele, kellel pole mingit eriala ega paremat valikut
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                Ta tegi nalja.
                Miiniumpalga tõstmine tõstab ka hindu ja teisi palku, nulli lõppukirjutamine igale poole ei muuda midagi

                Kui räägitakse kvalifitseeritud tööjõu vajadusest, siis ettekandja või poemüüja seda pole,
                vaid on väljapääsuks kesk- või lausa põhikoolist väljalangenud inimesele, kellel pole mingit eriala ega paremat valikut
                Ja sealt hakkabki see probleem pihta.

                Kommentaar


                  Ma pole elus sekunditki klienditeenendaja olnud, kuid iga teenendaja, kes suudab iga tund ja päev teiste igast poolfabrikaatide ja Manu fännide eest mõistvalt hoolitseda, on väärt kraam.
                  Üleliia palju selliseid teenendajaid aga pole.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Töötasin ülikooli ajal 2 aastat Stockmanni toidukassas. Minu koolis õpitava erialaga polnud seal muidugi midagi pistmist, aga õhtuti 3 tunni kaupa tööl käia ning nädalavahetusel ja pühade ajal täispäevi teha oli ok. Loomulikult ei nõudnud see töö eraldi kvalifikatsiooni, sest klientidega suhtlemine ja raha lugemine erilist väljaõpet ei vajanud.
                    Sel ajaperioodil oli noorte palkamine osaajalisele tööle neil tavaline praktika, aga kuna see oli päris palju aastaid tagasi, siis kahjuks ei tea, kas nad ka praegu seda teevad, sest Z põlvkonnal pidi töösse suhtumine olema veits teine ja täitsa võimalik, et nüüd sellega jamada ei viitsita
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Omnival kulus kuus päeva, et pakk panna pakiautomaati.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Omnival kulus kuus päeva, et pakk panna pakiautomaati.
                        Novot siis. Asi on jõudnud siis juba niikaugele, isegi Omniva töötajad Eestis teavad, et liverpooli fänn on harjunud ootama. Tähelepanek omaette.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                          Novot siis. Asi on jõudnud siis juba niikaugele, isegi Omniva töötajad Eestis teavad, et liverpooli fänn on harjunud ootama. Tähelepanek omaette.
                          Liiga pingutatud üritus. Proovi uuesti.

                          E: Kle ma sain aru nüüd, see on see keiss, et tiitlit pole ammu võidetud jah. ha ha ha (naera hästi aeglaselt)
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Omnival kulus kuus päeva, et pakk panna pakiautomaati.
                            Omniva on üldse mõttetu firma. Mulle saadeti eelmine aasta Aberdeenist pakk, templite järgi oli paki teekond järgnev:

                            Aberdeen>Põhja-Tallinna mingi postkontor vms 1 päev
                            See kuradi postkontor>Kadriorg 4 päeva

                            Tuvipost oleks ka efektiivsem. Kui tuvi vahepeal surnuks ei külmu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Omniva on üldse mõttetu firma. Mulle saadeti eelmine aasta Aberdeenist pakk, templite järgi oli paki teekond järgnev:

                              Aberdeen>Põhja-Tallinna mingi postkontor vms 1 päev
                              See kuradi postkontor>Kadriorg 4 päeva

                              Tuvipost oleks ka efektiivsem. Kui tuvi vahepeal surnuks ei külmu.
                              Virisete, et Omniva on sitt ja kaka aga tellite jõudsalt endiselt läbi Omniva. Tellige siis DHL/FEDEX/UPS expressi kaudu ja virin kaob ära ka kohe. Saatja maksis 10 rutsi umbes ja said 5 päevaga paki kätte? Ei näe vingumiseks põhjust.

                              Kommentaar


                                1. Alati ei ole valikut.
                                2. Tihtilugu antakse pakk lõpuks ikka Omniva kätte.

                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Virisete, et Omniva on sitt ja kaka aga tellite jõudsalt endiselt läbi Omniva. Tellige siis DHL/FEDEX/UPS expressi kaudu ja virin kaob ära ka kohe. Saatja maksis 10 rutsi umbes ja said 5 päevaga paki kätte? Ei näe vingumiseks põhjust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X