320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Virisete, et Omniva on sitt ja kaka aga tellite jõudsalt endiselt läbi Omniva. Tellige siis DHL/FEDEX/UPS expressi kaudu ja virin kaob ära ka kohe. Saatja maksis 10 rutsi umbes ja said 5 päevaga paki kätte? Ei näe vingumiseks põhjust.
    Nii on. Tellitakse kõige odavam teenus (loe: Omniva) ja siis imestatakse kvaliteedi üle.

    Kommentaar


      Omniva on pigem kallis. Isegi siis kui ajakulu mitte arvestada.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ma olen märganud, et minust on saanud inimvihkaja. Seda eriti avalikus ruumis. Eile tuli Lasnamäel ühes Coopis purupurjus djüüd mulle midagi rääkima - ma ütlesin, et mine ära. Kui tuleb minu juurde Balti jaamas mingi tüüp rääkima juttu, et "hoi, peremees, mul oleks veidi kojusõidu raha vaja", siis ma ütlen "kao ära" või "fakk off". Kui minu juurde tulevad asiaadid midagi küsima, siis ma tõstan käe ja ütlen "no". Viimast seepärast, et neid Korea misjonäre on pool linna täis. Kui tuleb mulle Postimaja Rimi ees pakutama Elisat, pensionipaketti või mida iganes, siis ma kõnnin lihtsalt mööda ja teen nägu, et ma ei näe. Rääkimata roosiga mustlastest, kes tahavad annetust tummadele.
        See on muidugi arusaadav, kuid samas vaatan ma pea iga päev telekas A-Rühma, kus Hannibal tuleb pidevalt abivajaja juurde joodiku, asiaadi või mõne muu üsna tüütu tegelasena. Kui mul oleks reaalselt abi vaja, siis ma ilmselt saadaks ta pikalt, kuna ma olen nii harjutatud. Seega on joodikud, asiaadid ja Elisa kaupmehed ilmselgelt valitsuse vandenõu, mis ei luba RAHVAL saada vajadusel abi.
        #vandenõu

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen märganud, et minust on saanud inimvihkaja. Seda eriti avalikus ruumis. Eile tuli Lasnamäel ühes Coopis purupurjus djüüd mulle midagi rääkima - ma ütlesin, et mine ära. Kui tuleb minu juurde Balti jaamas mingi tüüp rääkima juttu, et "hoi, peremees, mul oleks veidi kojusõidu raha vaja", siis ma ütlen "kao ära" või "fakk off". Kui minu juurde tulevad asiaadid midagi küsima, siis ma tõstan käe ja ütlen "no". Viimast seepärast, et neid Korea misjonäre on pool linna täis. Kui tuleb mulle Postimaja Rimi ees pakutama Elisat, pensionipaketti või mida iganes, siis ma kõnnin lihtsalt mööda ja teen nägu, et ma ei näe. Rääkimata roosiga mustlastest, kes tahavad annetust tummadele.
          See on muidugi arusaadav, kuid samas vaatan ma pea iga päev telekas A-Rühma, kus Hannibal tuleb pidevalt abivajaja juurde joodiku, asiaadi või mõne muu üsna tüütu tegelasena. Kui mul oleks reaalselt abi vaja, siis ma ilmselt saadaks ta pikalt, kuna ma olen nii harjutatud. Seega on joodikud, asiaadid ja Elisa kaupmehed ilmselgelt valitsuse vandenõu, mis ei luba RAHVAL saada vajadusel abi.
          #vandenõu
          mingi 95% inimestest käivadki moel või teisel närvidele. tere tulemast klubisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma olen märganud, et minust on saanud inimvihkaja. Seda eriti avalikus ruumis. Eile tuli Lasnamäel ühes Coopis purupurjus djüüd mulle midagi rääkima - ma ütlesin, et mine ära. Kui tuleb minu juurde Balti jaamas mingi tüüp rääkima juttu, et "hoi, peremees, mul oleks veidi kojusõidu raha vaja", siis ma ütlen "kao ära" või "fakk off". Kui minu juurde tulevad asiaadid midagi küsima, siis ma tõstan käe ja ütlen "no". Viimast seepärast, et neid Korea misjonäre on pool linna täis. Kui tuleb mulle Postimaja Rimi ees pakutama Elisat, pensionipaketti või mida iganes, siis ma kõnnin lihtsalt mööda ja teen nägu, et ma ei näe. Rääkimata roosiga mustlastest, kes tahavad annetust tummadele.
            See on muidugi arusaadav, kuid samas vaatan ma pea iga päev telekas A-Rühma, kus Hannibal tuleb pidevalt abivajaja juurde joodiku, asiaadi või mõne muu üsna tüütu tegelasena. Kui mul oleks reaalselt abi vaja, siis ma ilmselt saadaks ta pikalt, kuna ma olen nii harjutatud. Seega on joodikud, asiaadid ja Elisa kaupmehed ilmselgelt valitsuse vandenõu, mis ei luba RAHVAL saada vajadusel abi.
            #vandenõu
            Pead ära kolima Tallinnast, meil lõuna pool vähe rohkem ruumi hingamiseks.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Pead ära kolima Tallinnast, meil lõuna pool vähe rohkem ruumi hingamiseks.
              Või siis on ka selline variant.

              Kommentaar


                Tervisele on pikas perspektiivis kasulikum esimene variant.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Tervisele on pikas perspektiivis kasulikum esimene variant.
                  Tõsi. Ma lisaks nimekirja ka suitsu küsimise aga seda teavad muidugi suitsetajad ainult. Ma annan üldjuhul ilusti, kui keegi küsib. Aga proovi sa seista kuskil Viru keskuse juures ja proovid oma tubakat sisse hingata ja tervist rikkuda, kui selle aja jooksul tuleb 3 inimest küsima.

                  Kommentaar


                    Hakkasin karsklaseks ja jätsin suitsetamise maha. Nüüd kogu aeg haige, sellinne kerge palaviku tunne ja lihtsalt halb olla, ei sega otseselt elu, aga kohati on ebameeldiv ja on ka halvemaid päevi. Tundub et mu organism karistab mind, et lõpetasin talle hea kraami pakkumise. Ilmselt see ka, et ma amatöörina liiga intensiivseid jooksutrenne teen ja luban endale liiga vähe puhkust, mõjutab mu tervist.

                    Tegelt ma ei hakanud karsklaseks, lihtsalt tegin ühe pika paastumise, et suitsetamine lõplikult maha jätta. Märtsis on legend tagasi, aga loodetavasti siis juba on suitsetamine unustatud ja ei naase selle pahe juurde.

                    Kommentaar


                      Äkki on võõrutusnähud, kui sa pikaaegne ja sage tinutaja olid?

                      Also, tähelepanek. Karl54 kutsub ennast legendiks.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Karl54 kutsub ennast legendiks.
                        on ka põhjust, vaata tema NBA ülevaateid

                        Kommentaar


                          Iga päevaga kaugeneme teaduspõhisest maailmast üha enam.
                          Koolides möllab konflikt: tüdrukute HPV-vaktsiini vastu võitlevad nii õpetajad kui ka lapsevanemad

                          Kommentaar


                            Aastal 2019 on Postimehe veeb jõudnud sinnamaale, et Tänaku testisõidu video on põhiuudis nr 1. Samal ajal käib Eesti Laul ja muud uudised. Väga ei häiri, aga veider ikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Aastal 2019 on Postimehe veeb jõudnud sinnamaale, et Tänaku testisõidu video on põhiuudis nr 1. Samal ajal käib Eesti Laul ja muud uudised. Väga ei häiri, aga veider ikka.
                              Naine vaatab seda Eesti Laulu praegu ja no kahjuks peab ise ka ühe kõrvaga seda kuulma sarja vaadates. Igaljuhul siis, mingid "kindlad finalistid" on ja nüüd tuleb mingi lisavoor kahele lisakohale. Nagu wtf?
                              Kui sa juba seal esimeste edasisaajate hulgas ei olnud siis mis lootus on enam nendel "lisavooru võitjatel" finaalis? Täiskelbas laks ikka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Naine vaatab seda Eesti Laulu praegu ja no kahjuks peab ise ka ühe kõrvaga seda kuulma sarja vaadates. Igaljuhul siis, mingid "kindlad finalistid" on ja nüüd tuleb mingi lisavoor kahele lisakohale. Nagu wtf?
                                Kui sa juba seal esimeste edasisaajate hulgas ei olnud siis mis lootus on enam nendel "lisavooru võitjatel" finaalis? Täiskelbas laks ikka.
                                Proovi sellele koefid teha.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X