320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inimene harjub kõigega. Isegi naistega.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      POLICE in Albanian: POLICI | Malay: POLIS | Norwegian: POLITIET | Afrikaans: POLISIE and... Icelandic: LÖGREGLU #linguisticisolation
      Igas faking keeles on sport sport. Soomes - Urheilu !
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Klassiõde: mul on nii fucking igav , et ma varsti hakkan kuristik rukkist ka veel lugema
        minu arust üks parimaid raamatuid, seda oli kohe huvitav lugeda

        Kommentaar


          Algselt postitas BlueOne Vaata postitust
          minu arust üks parimaid raamatuid, seda oli kohe huvitav lugeda
          Raamat ise oli hea aga ma ei saa sellest aru siiani kuidas see J.Lennoni tapjat mõjutas.

          Kommentaar


            Kui pead hommikul 5.25 tõusma siis enne ühte nagunii magama ei jää.

            Kommentaar


              Uneaeg semestri lõpus on pöördvõrdeline semestri jooksul ära joodud õlle hulgaga.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Täitsa lõpp kuidas Kelgukoerad oma Hans Koolmeistri teemaga veninud on....

                Kommentaar


                  Euroopa Liiga võitja ei teeni ka nii palju auhinnaraha, kui CL-is alagrupiturniirile kvalifitseerunud tiim, kes kõik mängud kaotab.

                  Kommentaar


                    Tuttavast naaber on nutluseks, eriti kui tegu on üksikemast naisterahvaga.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tuttavast naaber on nutluseks, eriti kui tegu on üksikemast naisterahvaga.
                      Sulle vist oleks lihtsalt üksik naisterahvas ka nuhtluseks, aga kui meesterahvas siis oleks teine asi jah?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Eesti meeste suurim suremuse põhjus on vingumürgitus....sest naised vinguvad liiga palju.

                        Kommentaar


                          Kes ütles, et massazh peab mõnus olema?

                          Kommentaar


                            Kui sitale lähed, siis peab telefon alati kaasas olema. Inimestel on viimasel ajal imelik vajadus just siis minuga rääkida tahta kui ma rahulikult ajairja loen ja istun.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              lugu (mitte tähelepanek) elust enesest:

                              viibisin sõbra juures, kus suitsu tehes olin kuulajaks pooleks järgmises vestluses. eelstoorit nii palju, et üks kolmas isik sai (väikse tütre) isaks.
                              A (naissoost isik):"...nad mõtlesid Diana-Dolores nimeks panna, siis on hüüdnimi nagu dexteri õel: DD."
                              B: "Pangu siis juba Birgit-Jaana..."
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Debra Morgani aka Debi hüüdnimi on DD?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X