320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel tuleb TV3 pealt Simpsonite film. Mingi oinas loeb seda ilma emotsioonita peale, teksti talle vist ette antud pole ja mõtleb hoo pealt välja. Selline mulje nagu teeks seda hetkel laivis. Anyways on see nii halb, et tahaks oksendada.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...st?id=87293609

      Debiilik kardab, et unustate ära, et ta on debiilik.
      Oh ffs...

      Ei TOHI panna linki ilma kommentaarita, kui see on Rilleputsi kirjutatud. Klikk müüb ja kui siin teemas keegi käib siis klikib = Rilleputs just saavutab oma eesmärgi.

      Ei ole ju raske teha -
      Debiilik (Rilleputs) kardab, et unustate ära, et ta on debiilik.

      *Mingi väike lõik sealt mida eriti rõhutada tahad*

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Oh ffs...

        Ei TOHI panna linki ilma kommentaarita, kui see on Rilleputsi kirjutatud. Klikk müüb ja kui siin teemas keegi käib siis klikib = Rilleputs just saavutab oma eesmärgi.

        Ei ole ju raske teha -
        Debiilik (Rilleputs) kardab, et unustate ära, et ta on debiilik.

        *Mingi väike lõik sealt mida eriti rõhutada tahad*
        Oot, ma küsiks igaks juhuks, et mis selles mõttekäigus väga vale seekord on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oot, ma küsiks igaks juhuks, et mis selles mõttekäigus väga vale seekord on?
          miks keegi vastanud ei ole...

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            miks keegi vastanud ei ole...
            Sest linki ei tohi avada ja keegi pole teksti siia copynud.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              need inimesed, kes kohe vinguma hakkasid, olid lingi avanud. Küsimus oli ilmselt ka neile suunatud. Aga ilmselt see on jällegi see koht, kus sõnumit hinnatakse sõnumitooja järgi, mitte sõnumi sisu. Ja kui sellele tähelepanu juhitakse, siis justkui kaovadki kõik argumendid ära.

              Või on see ok kui näiteks Kristjan Rahu hakkaks mingi petanque liidu esimeheks, maksaks ERR-le milku a la MM-i eest ning siis pärast seda näeme petanque eestikate etappe? Kusjuures vaatajaskond ERR-s oleks ilmselt sama - need inimesed, kes kogemata on teleka lahti unustanud + pere ja tuttavad. + üksikud fanatid.
              Ja lõpuks polegi vahet, sest nagunii meil pole ühtegi ala, mida eestlased tulihingeliselt teiste asemel vaataksid.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Psychologist Elizabeth Loftus studies memories. More precisely, she studies false memories, when people either remember things that didn't happen or remember them differently from the way they really were. It's more common than you might think, and Loftus shares some startling stories and statistics -- and raises some important ethical questions.


                Hea video, aitab ehk mõista miks nii palju inimesi on ajupestud ja miks fake news väga halb on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Oot, ma küsiks igaks juhuks, et mis selles mõttekäigus väga vale seekord on?
                  Ma ei tea. Kui nägin nime Rilleputs, siis ilmselgelt sulgesin kiiresti selle artikli.

                  Pole üldiselt argument ad hominem fänn, aga ta on lihtsalt tülgastav tolgus, kes isegi kui paneb 30st asjast ühega pihta siis olen nõus täitsa sellest väikesest õiest keset sõnnikuhunnikut ilma jääma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, ma küsiks igaks juhuks, et mis selles mõttekäigus väga vale seekord on?
                    Pulleritsu mõttekäigus???????
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Pulleritsu mõttekäigus???????
                      Jah, ausalt huvitab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Jah, ausalt huvitab.
                        Kasvõi pealtvaatajate arvu Tartus pani ligi 3 korda mööda. Soomlaste õnneks Priit nende telet ei jälgi, sest seal näidatakse kossu MMi mänge samuti ilmselt maksumaksja raha toel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99
                          MMi või rahvuste karika näitamine või mittenäitamine ei olnud muidugi pulleritsu jutu poindiks. lihtsalt noh. infoks.
                          Kui alguses on ilmselt pahatahtlik vale, siis edasist pole mõtet lugedagi. Ma ei mäleta, kas ise lugesin, või oli ta tasuline lugu üldsegi.

                          Kommentaar


                            Et mul on ka endal pidevalt meediatöötajana küsimuseks, et miks peaks ETV sport nii palju justkui maksumaksja raha eest kodust vutti näitama just? Mitte, et mul miskit selle vuti vastu oleks, aga ETV ülesanne peaks ju miskit muud olema.

                            Kommentaar


                              Ma sellel ei hakka peatuma, kas ETV peaks kodust jalgpalli näitama või üleüldse suurturniire, aga ma küsiks, et palju meil neid Eesti meistrivõistluste kohtumisi või etappe on, kus huvi oleks suurem kui kasvõi see 600 pealtvaatajat, mida püütakse naeruvääristada? Sportmängudes ehk Rapla korvpall ja Saaremaa võrkpall ehk saaks rinna kummi lüüa, aga rohkem esmapilgul küll ei meenu. Või palju meil neid inimesi kohalikel rattavõistlustel või Eesti suusameistrikatel raja ääres kaasa elamas käib? Ja kui need toimuks veel iganädalaselt?

                              Kommentaar


                                Noh, mulle väideti, et näiteks vollenaiste mittesaatmise põhjus olla lihtsalt selles, et Saarna ja Vara keeranud omavahel rämedalt tülli. Hea küll, ainus kord, kui Eesti naised saavad suurturniirile. Sinna siis ei saadetud inimesi, aga suvamänguks Eesti liigas saadetakse mitu aastat juba jutti inimesi. Jalkaliidul on Soccernet olemas, on ka erakanalid olemas. Miks seal valemis peab ERR olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X