320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Meie Mees on ka Eesti populaarseim bänd, aga see ei tähenda, et nad oleks hea bänd.
    Mida siis härrad muidu loevad? (kui keskpärased jalksibiograafiad otsa saanud on)

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Mida siis härrad muidu loevad? (kui keskpärased jalksibiograafiad otsa saanud on)
      Koodi, raha ja foorumit.

      Kommentaar


        Kas keegi mõnda Edgar Allen Poe raamatut on lugenud? On lihtne lugemine? Oskate soovitada midagi?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Kas keegi mõnda Edgar Allen Poe raamatut on lugenud? On lihtne lugemine? Oskate soovitada midagi?
          Kaitseväe ajal "Novelle". Toona tundus huvitav ja lihtne, kuna lood olid suhteliselt lühikesed.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Kas keegi mõnda Edgar Allen Poe raamatut on lugenud? On lihtne lugemine? Oskate soovitada midagi?
            kui mahti on, siis mängi Dark Eye'd. Mina laisa inimesena vaatasin, kuidas Youtubes mingi vend mängis. Graafiline novell suhteliselt, eriti mängu nime alla ei käi just, aga kummaliselt köitev ja isegi uneasy.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Novellid ongi suhteliselt lühikesed.
              you dont say
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Meie Mees on ka Eesti populaarseim bänd, aga see ei tähenda, et nad oleks hea bänd.
                Kivirähk ja Meie Mees. See on nii värdjalik võrdlus, et vääriks aasta auhindades eraldi välja toomist.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kivirähk ja Meie Mees. See on nii värdjalik võrdlus, et vääriks aasta auhindades eraldi välja toomist.
                  Pluss 1
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kivirähk aga on naljahammas, kes kirjutab ropusti ja see meeldib Meie Mehe kuulasjaskonnale väga.
                    ajad Kenderiga sassi vist.

                    Kommentaar


                      See Valencia-Atalanta mäng tühjade tribüünidega on ikka kurb. Kas nad ei saaks panna mingeid suure kõlareid üles ja siis mingi DJ laskma "Valencia, suru, Atalanta vastu muru", "kohtunik on puta", ahvihääli ja muid Hispaania jalkaga kaasas käivaid viise?

                      Kommentaar


                        Laenaku Atlanta Falconsilt?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Laenaku Atlanta Falconsilt?
                          No mingi sangaka või lahtiste ustega bemmi saaks ju ikka kuhugi vâljaku äärde panna.

                          Kommentaar


                            https://media.giphy.com/media/XXo6LQ3Ujyy2s/giphy.gif Selline djüüd võiks taustaks olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Mu enda ning tutvusringkonna ja raamatupoodide välja pandud top 10 põhjal on jäänud mulje, et hetkel müüb raamatuturul autobiograafia ning kõik muu on selline kohatäide ja niššivärk.
                              Mul on hetkel kastides ootamas vanavanemate raamatukogu+enda raamatud, et peaks mingi valiku ja süsteemi tegema, kõige jaoks pole aega ega ruumi. Mitte ühtegi autobiograafiat ei ole... paar ajalooraamatut on, kus sisu käib peamiselt ühe peategelase eluloo ümber. Puudust ka ei tunne, olen mõnda põgusalt lugenud, no ei ole üldse huvitav kellegi teise elukäigust kindlate klisheede järgi vorbitud asju tarbida.
                              #vanakool

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Mul on hetkel kastides ootamas vanavanemate raamatukogu+enda raamatud, et peaks mingi valiku ja süsteemi tegema, kõige jaoks pole aega ega ruumi. Mitte ühtegi autobiograafiat ei ole... paar ajalooraamatut on, kus sisu käib peamiselt ühe peategelase eluloo ümber. Puudust ka ei tunne, olen mõnda põgusalt lugenud, no ei ole üldse huvitav kellegi teise elukäigust kindlate klisheede järgi vorbitud asju tarbida.
                                #vanakool
                                Ma ise ikka astun suht tihti raamatupoodi sisse ja paar aastat kindlasti ma peale autobiograafiate millegi muuga sealt välja jalutanud ei ole. Osasid asju Eesti keeles ei ilmu ja eks neid saab soetada netist inglis keeles. Eks aeg on muutunud ja vanavanemate puhul mängib rolli ka fakt, et nõuka ajal olid kõik autobiograafiad (palju neid üldse oli) puhas propaganda pask ja nõukogude tööinimeste töövõitudest seega, miks üldse pidi tavaline Eesti inimene neid koguma?

                                Kooli ajal ma ühtegi kohustusliku kirjandust ei skippind never ja tihti asendasin kirjanduses ja eesti-keeles mingeid muid tobedusi veel ekstra kohustusliku kirjanduse vastu ning klassikud on kõik loetud.

                                Biograafia puhul on muidugi ka täiesti seinast seina raamatuid ning, kes reaalselt on raamidesse surutud ning, kes oskavad enda elu ikka väga hästi lahti kirjutada. Eesti sportlastest kasutaks kohe Joel Lindpere näidet (Mõnu tõi siin üks kuu aega tagasi kui rääkisime selle näiteks ning sellepärast tuli kohe ka meelde), mis peaks igas kirjastuses rippuma seinal pealkirjaga ,,kuidas mitte elulooraamatut kirjutada''.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X