320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Suvalist ebasündsat kleepsu politsei peksmisega võrrelda on veits lost või ei?
    Sambaz-e suguste arvates piisab kui keegi mustanahalist pooleks sekundiks vaatama jääb, ja ongi piisav põhjus see vaataja vaeseomaks peksta. Sest rassism jms.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Jes, suvaline kleepsunärakas, mis täiesti suvalisest sattus järsku ei kuskilt sellele eilsele miitingule. Muidugi!
      Oleme ausad. Seal oli eile suht kari lolle, kes topiks samamoodi pea ahju kui ameerikas seda ees tehakse. Kui sinna hulka eksis ära mingi teistsugune loll, kes üritas vaimukas olla ja eksponeerida oma maailmavaadet, siis see on rohkem selline first world problem.

      Kommentaar


        Seattle arengud on ka huvitavad... vaesed rõhutud mustad, kellel küljes rohkem puhast kulda, kui mu valgetesse privileegidesse uppuval suguvõsal on kamba peale viimase 1000 aasta jooksul olnud. Teevad mingit Lumumba Narodnaja Respublikat seal. Ma lubasin teile, kino hakkab saama veel. Ei valetanud!

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Mis see juhtnöör oleks siis? Try not to be born as an African American?
          Mina pole asiaat.

          Küll aga võin anda sellise juhtnööri, et vihkamine on universaalne (vahet pole, mis nimi sellele on lisaks antud) ja sellega võiks üldiselt tegeleda.
          Kui seda praegusel kujul teha, siis toimub ühe jama tõstmine teise taskusse ja algallikas rahulikult õitseb.

          Üks juhtnöör veel (mis läheb ennekõike teele Eestit silmas pidades) - negatiivsuses elamine, selle presenteerimine kasvatab negatiivsust (viha, vihkamist ja haigestumist).
          Ma usun, et enamikel n.ö kohalikel mustanahalistel on ka positiivseid kogemusi (vähemalt ühel küll ) - nendest aga ei räägita, sest keda see positiivne pläma ikka huvitab... nuh, kui see pole just covidi või hiv-test, eks.
          Mainin ära, et positiivselt mõtlemine ei tähenda n.ö süstla otsas elamist.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ja meanwhile Tallinnas. Võimas!
            See on eluterve huumor. Eestis pole vaja muu maailma valulistele probleemi valuliselt reageerida. Minu meelest peaksime nautima oma vabadust. Meie ajaloolised valupunktid seostuvad viimase okupatsiooniga ja 9. mail pole nt Georgi lindid keelatud, mis võivad eestlasi solvata. Samas oma hukkunud esivanemate austamist eestlane kahtluse alla ei sea, küsimus on selle tähistamise kultuursus. Teisel poolel sõdinud eestlaste mälestamine seatakse idanaabri poolt jätkuvalt kahtluse alla.

            PS! Ma avalikult ei kasutaks sellist kleepsu, aga selliseid meid mittepuudutavate sümbolite kandmine jäägu igaühe vabaduseks ja südametunnisele.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              See on eluterve huumor. Eestis pole vaja muu maailma valulistele probleemi valuliselt reageerida. Minu meelest peaksime nautima oma vabadust. Meie ajaloolised valupunktid seostuvad viimase okupatsiooniga ja 9. mail pole nt Georgi lindid keelatud, mis võivad eestlasi solvata. Samas oma hukkunud esivanemate austamist eestlane kahtluse alla ei sea, küsimus on selle tähistamise kultuursus. Teisel poolel sõdinud eestlaste mälestamine seatakse idanaabri poolt jätkuvalt kahtluse alla.

              PS! Ma avalikult ei kasutaks sellist kleepsu, aga selliseid meid mittepuudutavate sümbolite kandmine jäägu igaühe vabaduseks ja südametunnisele.
              Oota? Põhimõtteliselt oleks sinu jaoks fain, kui maailmal oleks samuti täiesti savi sellest kui meil oleks ühiskonnas mingi probleem ja teised kehitaks lihtsalt õlgu selle asemel, et meie ühiskonda toetada?

              Me elame globaalses maailmas ja meie probleemid on samuti ka teiste probleemid ja vice versa.

              Kommentaar


                Jah, ma olen alati sügavalt liigutatud, kui Venemaa meie ühiskonda toetab, kui meil probleemid.

                Kommentaar


                  Ses osas tore, et kuidas see teema lainetab ühest teemast teise.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Oota? Põhimõtteliselt oleks sinu jaoks fain, kui maailmal oleks samuti täiesti savi sellest kui meil oleks ühiskonnas mingi probleem ja teised kehitaks lihtsalt õlgu selle asemel, et meie ühiskonda toetada?

                    Me elame globaalses maailmas ja meie probleemid on samuti ka teiste probleemid ja vice versa.
                    Meil on enda ühiskonnas eluaeg olnud vene-eesti vaheline rassism. On keegi meid toetanud? On need samad lumehelbekesed sellele tähelepanu pööranud, kes eile litutasid seal rocca ees? See oli rohkem selline Insta Story piltide tegemise võistlus, et näidata kui äge ma olen ning # kütta mitte mingi teise kultuuriruumi valukoha toetamine. 20% muid rahvuslasi ehk tõesti läksidki sinna mingit tähelepanu juhtima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Meil on enda ühiskonnas eluaeg olnud vene-eesti vaheline rassism. On keegi meid toetanud? On need samad lumehelbekesed sellele tähelepanu pööranud, kes eile litutasid seal rocca ees? See oli rohkem selline Insta Story piltide tegemise võistlus, et näidata kui äge ma olen ning # kütta mitte mingi teise kultuuriruumi valukoha toetamine. 20% muid rahvuslasi ehk tõesti läksidki sinna mingit tähelepanu juhtima.
                      Kui Eesti oli vabaks saamas, sis tuli AKst uudis, kuidas üks Tšehhi neiu õmbles enda suu Eesti toetuseks kinni. Siiamaani meeles.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui Eesti oli vabaks saamas, sis tuli AKst uudis, kuidas üks Tšehhi neiu õmbles enda suu Eesti toetuseks kinni. Siiamaani meeles.
                        Mmmmmm, kuidas see toetust väljendas või mis selle point oli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mmmmmm, kuidas see toetust väljendas või mis selle point oli?
                          Samasugune noorte protest, aga minu kui lapse jaoks oli see megalahe. Seks ka meeles.

                          Kommentaar


                            Miks venelased eestlaste vastu, nasfali sõnul, vaenulikud olid/on? Mis seda mõjutab?
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              no nüüd Eesti vaba ju. Järelikult aitas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Miks venelased eestlaste vastu, nasfali sõnul, vaenulikud olid/on? Mis seda mõjutab?
                                Läbi ajaloo siiamaani oldud. Miks see nii on? Sellele mina vastata ei oska.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X