320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on tekkinud foobia sinise peaga klienditeenindajate vastu.
    Mul ei ole sinise peaga inimeste vastu midagi, aga olen täheldanud viimastel aastatel, et ole sa Cirkle-Ks või kusagil fancys restoranis, siis sinise peaga härrade ja prouade poolt teenindus on alla igasugu arvestust ja tahaks oksendada nende peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Mul on tekkinud foobia sinise peaga klienditeenindajate vastu.
      Mul ei ole sinise peaga inimeste vastu midagi, aga olen täheldanud viimastel aastatel, et ole sa Cirkle-Ks või kusagil fancys restoranis, siis sinise peaga härrade ja prouade poolt teenindus on alla igasugu arvestust ja tahaks oksendada nende peale.
      Confirmation Bias

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Confirmation Bias
        Kogu see "tähelepanukuid elust enesest" ongi tegelikult confirmation bias.
        Et võib ka sellise pealkirja all antud postitusi teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Mul on tekkinud foobia sinise peaga klienditeenindajate vastu.
          Mul ei ole sinise peaga inimeste vastu midagi, aga olen täheldanud viimastel aastatel, et ole sa Cirkle-Ks või kusagil fancys restoranis, siis sinise peaga härrade ja prouade poolt teenindus on alla igasugu arvestust ja tahaks oksendada nende peale.
          Kas need on nagu need vanainimesed, kelle hallid juuksed on kas sinised või lillad? Või on reaalis olemas siniste juustega teenindajaid?

          Kommentaar


            Reaalis on olemas sinise peaga teenindajaid. Üldjuhul on nad need "emogirlid".

            Kommentaar




              Voistlus, kus reeglites kirjas, et tee pilt sellest kuidas arvuti teeb vaatamata koroonakeeldudele teie elu lahedaks.
              100st pildist 1 voibolla vastab teemale, enamik pildid hobustest ja lastest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Clingfilm
                Seoses sinise peaga. Keegi väga halb inimene on öelnud paksudele ja lotendavatele naistele. Et, kui sa pea siniseks värvid ja välja veninud riided selga ajad oled sa palju "tegijam".

                Selle asemel, et korraks peeglisse vaadata ja natukene enda eest hoolitseda.
                Või siis neid, nagu loodetavasti sindki, lihtsalt ei koti mingite suvajorsside arvamused sellest, kuidas nad riides peaksid käima või mis värvi juuksed tohivad olla.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Siniste juustega on väga faine naisi.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar






                    Kommentaar


                      Narva-Jõesuus on mingi anomaalia. EMHI vaatlusjaamade järgi on seal viimased nädal aega juba 10-15 kraadi soojem merevesi kui mujal Põhja-Eestis. On keegi käinud ujumas seal ja saab kinnitada, et andur ei peksa segast lihtsalt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Narva-Jõesuus on mingi anomaalia. EMHI vaatlusjaamade järgi on seal viimased nädal aega juba 10-15 kraadi soojem merevesi kui mujal Põhja-Eestis. On keegi käinud ujumas seal ja saab kinnitada, et andur ei peksa segast lihtsalt?
                        Seal on jõgi ja hoovused, mis hoiavad jahedana. Sama ka Toilas.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Siniste juustega on väga faine naisi.
                          Absoluutselt ei vaidle vastu.
                          Mina olen kahjuks selliste otsa kliendina sattunud, kes näevad välja nagu filmis "Mina olin siin" mänginud Olari õde.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Seal on jõgi ja hoovused, mis hoiavad jahedana. Sama ka Toilas.
                            Seda ma imestangi, Narva-Jõesuus näitab stabiilselt 18-19 kraadi sooja, seda on Soome lahe kohta päris palju, eriti kui mujal varjatud lahtedes tiksub kuskil 9-10 kraadi juures. Lõik Kundast Toilani ongi veel eriline külmkapp. Seal kukub vee temperatuur tihti tuule suunast olenevalt järsult 10 kraadi võrra ja isegi südasuvel naljalt üle 15 kraadi vett üldse ei näe. Jõgedel pole sellega eriti pistmist miskit.

                            Kommentaar


                              Aga mis on konsensus sinise peaga kuttidest?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Aga mis on konsensus sinise peaga kuttidest?
                                40+, töötab kohaliku poe müüjana, värvib juuksed siniseks kuna muidu külgede peale viskab halli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X