320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aivar Mäe keissist polegi keegi tark miskit arvanud?
    Ei oska midagi arvata. Mulle tundub rohkem selline generatsioonide ja arusaamiste kokkupõrge. Mõned vanimad olijad olla ju väga rahul kui neid patsutatakse ja silitatakse. :P
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Ei oska midagi arvata. Mulle tundub rohkem selline generatsioonide ja arusaamiste kokkupõrge. Mõned vanimad olijad olla ju väga rahul kui neid patsutatakse ja silitatakse. :P
      Nagu Voldemar Kuslap ja Helgi Sallo? Djüüd ajas mingeid 20aastaseid algajaid pidevalt nurka ja näppis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Nagu Voldemar Kuslap ja Helgi Sallo? Djüüd ajas mingeid 20aastaseid algajaid pidevalt nurka ja näppis.
        Ma pole nüüd nii põhjalikult ka seda lugu jälginud, aga kui seal midagi sellist oli, siis seda peab uurima politsei. Ei hakka kedagi enne risti lööma ega ka õigustama kui täpselt ei tea, mis seal ikkagi toimus.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma pole nüüd nii põhjalikult ka seda lugu jälginud, aga kui seal midagi sellist oli, siis seda peab uurima politsei. Ei hakka kedagi enne risti lööma ega ka õigustama kui täpselt ei tea, mis seal ikkagi toimus.
          Noh, kõik, kellega mina Estoniast rääkisin, ütlesid, et see nii ka oli. Inimesed, kellel pole isegi põhjust valetada. Kummaline, et EKRE selle kaudu enda Kaasikut kaitsta üritavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noh, kõik, kellega mina Estoniast rääkisin, ütlesid, et see nii ka oli. Inimesed, kellel pole isegi põhjust valetada. Kummaline, et EKRE selle kaudu enda Kaasikut kaitsta üritavad.
            Võib-olla tõesti. Aga see toetajate nimekiri oli ka ju üsna pikk. Lugesin ekstra üle, et 33 inimest, neist 19 naised. Ei tahaks ju uskuda ka, et need inimesed midagi ei teadnud või püüavad kuidagi Mäe tegevust õigustada.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Võib-olla tõesti. Aga see toetajate nimekiri oli ka ju üsna pikk. Lugesin ekstra üle, et 33 inimest, neist 19 naised. Ei tahaks ju uskuda ka, et need inimesed midagi ei teadnud või püüavad kuidagi Mäe tegevust õigustada.
              See oli ooperiosakond ja üsna vanemad inimesed. Probleem tekkis administratsioonis, kohvikutes jms äsja tööle tulnud noorte naistega, keda ta keerutas. Ja eriti balletiosakonnas, kus toetust ei tulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See oli ooperiosakond ja üsna vanemad inimesed. Probleem tekkis administratsioonis, kohvikutes jms äsja tööle tulnud noorte naistega, keda ta keerutas. Ja eriti balletiosakonnas, kus toetust ei tulnud.
                Ei saa kinnitada ega ümber lükata. Ma lihtsalt väidan, et ainult juttude põhjal ei saa kedagi süüdi mõista ega ka vallandada. Selleks on vastavad organid, kes peavad süü kindlaks tegema.

                On need väidetavad ohvrid üldse avaldused politseile esitanud?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ei saa kinnitada ega ümber lükata. Ma lihtsalt väidan, et ainult juttude põhjal ei saa kedagi süüdi mõista ega ka vallandada. Selleks on vastavad organid, kes peavad süü kindlaks tegema.

                  On need väidetavad ohvrid üldse avaldused politseile esitanud?
                  Oled mõelnud, et miks nad seda avaldust ei tee? Kui sa oled algaja tegija, siis lähed inimese vastu, kes on justkui Eesti balletiteatris kõige kõvem kunn? Miks ei mindud Harvey Weinsteini vastu? Sest ta oli sust kõvem tegija.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oled mõelnud, et miks nad seda avaldust ei tee? Kui sa oled algaja tegija, siis lähed inimese vastu, kes on justkui Eesti balletiteatris kõige kõvem kunn? Miks ei mindud Harvey Weinsteini vastu? Sest ta oli sust kõvem tegija.
                    Nojah, aga mis siis lahendus on? Et anname jalaga persse ja rikume inimese elu ära ainult juttude põhjal?

                    Eks see iseenesest ongi väga keeruline situtatsioon. Öeldakse, et kõige raskem on tõendada vägistamist. See keiss kuulub ka kaudselt sinna kategooriasse.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Nojah, aga mis siis lahendus on? Et anname jalaga persse ja rikume inimese elu ära ainult juttude põhjal?

                      Eks see iseenesest ongi väga keeruline situtatsioon. Öeldakse, et kõige raskem on tõendada vägistamist. See keiss kuulub ka kaudselt sinna kategooriasse.
                      Nagu tänasest Ekspressi artiklist selgus, siis nende kaebustega olla usaldusisik käinud Mäe jutul, kust ta saadeti sisuliselt persse. Aga kui neid kaebusi tuleb mitmeid, Mäe ise ka vabandab, et on valesti käitunud, siis tõmmaku selg sirgeks ja tehku asi ära. Kas nende inimeste elud pole siis persse keeratud, kes tulid suurte ootustega Estoniasse, aga lahkusid sealt, kuna direktor on pervo?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas nende inimeste elud pole siis persse keeratud, kes tulid suurte ootustega Estoniasse, aga lahkusid sealt, kuna direktor on pervo?
                        Muidugi on. Ma ütlengi, et see ongi keeruline lugu. Eks see jääbki rohkem selliseks kes-keda-usub looks. Ega politseil oleks samuti väga keeruline seal kellegi süüd või süütust tõestada.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          JA nõukogu poolt oleks olnud normaalne seda asja päriselt uurima hakata, mitte öelda, et ta ongi selline joviaalne ja üleüldse on äkki naised ise süüdi, mida Estonia nõukogu juht sedastab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            JA nõukogu poolt oleks olnud normaalne seda asja päriselt uurima hakata, mitte öelda, et ta ongi selline joviaalne ja üleüldse on äkki naised ise süüdi, mida Estonia nõukogu juht sedastab.
                            Sellega olen nõus küll jah. Igatahes on süüdistus niivõrd tõsine, et seda peab uurima. Teeb seda siis politsei või nõukogu.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Sellega olen nõus küll jah. Igatahes on süüdistus niivõrd tõsine, et seda peab uurima. Teeb seda siis politsei või nõukogu.
                              Ma nagu mõtlen, et mis see süüdistus on? Viskas end massaažilaul oleva naise peale. Järelikult proovis vist lömastada. See on siis selgelt tapmiskatse.

                              Kuid tuleb liftis ligidale iga kord ja ütleb, et nööbid võiks rohkem lahti olla. Mis see on? Midagi pole, lihtsalt creepy.

                              Ehk mida see politsei peaks tegema, see jääb mulle natuke arusaamatuks. Juttu pole ju vägistamisest.

                              Ainuke KarS para oleks see: § 1531. Seksuaalne ahistamine
                              (1) Teise inimese tahte vastase ja tema inimväärikust alandava eesmärgi või tagajärjega tema suhtes toime pandud kehalise seksuaalse iseloomuga tahtliku tegevuse eest – karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut või arestiga.

                              Mõnes käperdamise episoodis võiks see töötada, kuid samas see liftis lähenemine ja "sul on ägedad suudlemiseks mõeldud huuled" jms plära, ma pole üldse kindel, et see siia alla jookseb, et seda annaks kuidagi kohtus menetleda.

                              Kuid ükskõik millise firma, kuid seda enam, et riigile kuuluva asutuse, juhi kontekstis peaks see olema piisav, et uurida töötukassa hüvesid.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kuid ükskõik millise firma, kuid seda enam, et riigile kuuluva asutuse, juhi kontekstis peaks see olema piisav, et uurida töötukassa hüvesid.
                                Jättes selle juhtumi nüüd hetkeks kõrvale...

                                Et kui ma olen riigile kuuluva asutuse juht, siis on piisav mõne kibestunud neiu kaebusest, et mina töötukassa hüvesid uuriks? Kõlab ju ka jaburalt.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X