320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav riietus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      no türa küll, kus kuradi kohast tulevad sellised inimesed? nagu päriselt ka. vaatad peale, kenad väljapeetud inimesed ja siis loed teksti ja raputad pead ja siis mõtled, et see ei saa ju päris olla, aga on.https://elu.ohtuleht.ee/1020849/mikr...postiteenistus
      issanda loomaaed on kirju
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        issanda loomaaed on kirju
        Nad käisid kunagi Pealtnägijas ka. Toona oli Roald Johanssoni näoilmeid nende jutu peale tore vaadata.

        Kommentaar


          väga huvitav vaatamine oli. Soovitan.

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Oot, Fc., ära nüüd enekat küll planeeri. Siis teised võidavad ju...
            Ei saa veel ju.
            Järelkasvu iseseisvumiseni on veel mitu mitu aastat aega.
            Teen tapeeti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Seleta mulle palun kuidas see, et nikku lootev mees vabatahtlikult neidudele ööklubis välja teeb puutub palgalõhesse? Ma olen ka täispeaga miniseeliku ja pushupide toimel mõnusalt spendinud ööklubides libude peale, aga ma ei leia, et kõik naised sellepärast vähem palka peaksid saama????
              Võimalik, et püüti vihjata stereotüüpide süvenemisele.

              Sa oled stabiilselt alkoholi joobes?
              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                Võimalik, et püüti vihjata stereotüüpide süvenemisele.

                Sa oled stabiilselt alkoholi joobes?
                Mida sa ajad? Mis stereotüüpide süvenemisele. Võta kokku end ausalt sepik... piinlik hakkab su kiimlemise pärast juba

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Seleta mulle palun kuidas see, et nikku lootev mees vabatahtlikult neidudele ööklubis välja teeb puutub palgalõhesse? Ma olen ka täispeaga miniseeliku ja pushupide toimel mõnusalt spendinud ööklubides libude peale, aga ma ei leia, et kõik naised sellepärast vähem palka peaksid saama????
                  Ma selgitan ise. Kui sa flexid sellega, kui iisi sul on klubis tasuta jooke saada kuna oled naine, aga samas usud, et saad palka vähem kuna oled naissoost, siis sa eksid. Naistel on täpselt samad vöimalused nagu meestel, aga kui sul on vastupidist töestust anna minna. See on lihtsalt tulemuste vördsuse otsimine seal, kus jääd kvaliteedis alla, aga seal kus endal on eelis, ei annaks never seda ära ehk sel juhul kehtib vöimaluste vördsus, mitte tulemuste. Mehed tahavad rohkem karjääri teha, paremad läbirääkijad ja sitkema iseloomuga kui naised. Ma väga ei kuule, et need mehed vinguks, et tuhanded eesti naised grindivad lambi insta postitustega pappi ja poolpaljaste piltidega onlyfansis kümneid tuhandeid kuus. Turuseis on lihtsalt selline. Aga hoida vöimaluste vördsust (mis on öige) seal kus sinul eelis ja nöuda tulemuslikku vördsust (mis on vale) seal kus jääd alla on lihtsalt silmakirjalik.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Ma väga ei kuule, et need mehed vinguks, et tuhanded eesti naised grindivad lambi insta postitustega pappi ja poolpaljaste piltidega onlyfansis kümneid tuhandeid kuus.
                    Eesti naised on onlyfansis? No link no proof

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Eesti naised on onlyfansis? No link no proof


                      PS sõbral pole siin kasutajat ja palus minul see link siia postitada. Ma kuulen antud inimesest esimest korda.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Eesti naised on onlyfansis? No link no proof
                        Kümned. https://onlyfans.com/san8ra
                        OnlyFans is the social platform revolutionizing creator and fan connections. The site is inclusive of artists and content creators from all genres and allows them to monetize their content while developing authentic relationships with their fanbase.

                        Arvesta veel sellega, et subscriptionite pealt teenitav papp on kusagil 25-40%, ülejäänud tuleb pideva paid contenti saatmise pealt.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Turuseis on lihtsalt selline. Aga hoida vöimaluste vördsust (mis on öige) seal kus sinul eelis ja nöuda tulemuslikku vördsust (mis on vale) seal kus jääd alla on lihtsalt silmakirjalik.
                          Naised peaks kodu korras hoidmise ja pereelu organiseerimise eest eraldi palka saama, aga see on justkui tasuta töö. Kes selle eest maksab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Kümned. https://onlyfans.com/san8ra

                            Arvesta veel sellega, et subscriptionite pealt teenitav papp on kusagil 25-40%, ülejäänud tuleb pideva paid contenti saatmise pealt.
                            Õige rsk. Get that $ girl!

                            Kommentaar


                              https://kroonika.delfi.ee/artikkel/8...kuuga-teenivad

                              No mingitest kümnetest tuhandetest on asi vist päris kaugel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Õige rsk. Get that $ girl!
                                Arvad, et ta ise oskab pappi teha v? wrong . Möni üksik mutt seal vöibolla, aga enamasti on tüübid manageerimise taga. Naised tegelevad välimuse ja poosetamisega. Mehed teevad pildid, töötlevad, kirjutavad copy, saadavad kirjasid, uurivad kasutajate tausta, mötlevat uut strateegiat välja, haldavad kontot ühesönaga.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X