320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    https://kroonika.delfi.ee/artikkel/8...kuuga-teenivad

    No mingitest kümnetest tuhandetest on asi vist päris kaugel
    Loe uuesti, ma rääkisin kümnetest tuhandetest onlyfansis. Ma tean sealseid numbreid üsa hästi. Instas on jah raske, praegu juba palju raskem. No Seidi Voogre küsib näiteks 250 eurtsi väikse teene eest. Aga ma tean nt kahte Eesti tüüpi, 21 aastased, kes teevad instas 30k kuus koostoopartnerite pealt. Neil on muidugi kusagil 500-700k jälgijat ka. Varsti lasevad eestikeelse raamatu välja.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      https://kroonika.delfi.ee/artikkel/8...kuuga-teenivad

      No mingitest kümnetest tuhandetest on asi vist päris kaugel


      mida pilti
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        See on lihtsalt tulemuste vördsuse otsimine seal, kus jääd kvaliteedis alla, aga seal kus endal on eelis, ei annaks never seda ära ehk sel juhul kehtib vöimaluste vördsus, mitte tulemuste. Mehed tahavad rohkem karjääri teha, paremad läbirääkijad ja sitkema iseloomuga kui naised.

        Aga hoida vöimaluste vördsust (mis on öige) seal kus sinul eelis ja nöuda tulemuslikku vördsust (mis on vale) seal kus jääd alla on lihtsalt silmakirjalik.
        Esimene pool on väga räige üldistus. See on rohkem tunnetuslik ja õpitud dogmad. Ma olen kohanud väga häid naisjuhte ja no selliseid lambaid mehi, et ei suuda uskuda, et kuidas ma mingisse Ameerika sit-comi sattunud pole. Kui me räägime neist persoonidest, siis see on tõesti silmakirjalik suhtumine, aga muus osas ma nõustuda ei saa. See oleneb ikkagi ühiskonna pealt peale surutud ja seega õpitud rollidest ja mis kõige tähtsam, õpitud käitumisest. Kui poisile lapsest saati seletetakse, et temast saab vinge juht ja tütrele, et sinu asi on kodu koristada, siis me ei räägi võrdsetest võimalustest, sest suureks kasvades ei alusta nad võrdsest stardiplatvormist.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          kui ta tordiga näkku saaks ja torti oma näo pealt maha lakkuma hakkaks, oleks tal instagrammis 20k+ jälgijat juures!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            See oleneb ikkagi ühiskonna pealt peale surutud ja seega õpitud rollidest ja mis kõige tähtsam, õpitud käitumisest. Kui poisile lapsest saati seletetakse, et temast saab vinge juht ja tütrele, et sinu asi on kodu koristada, siis me ei räägi võrdsetest võimalustest, sest suureks kasvades ei alusta nad võrdsest stardiplatvormist.
            sinu kirjeldatud stsenaarium on midagi, mis vanemate enda asi kuidas oma last kasvatavad, mitte ühiskonna poolt peale surutud asi

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Esimene pool on väga räige üldistus. See on rohkem tunnetuslik ja õpitud dogmad. Ma olen kohanud väga häid naisjuhte ja no selliseid lambaid mehi, et ei suuda uskuda, et kuidas ma mingisse Ameerika sit-comi sattunud pole. Kui me räägime neist persoonidest, siis see on tõesti silmakirjalik suhtumine, aga muus osas ma nõustuda ei saa. See oleneb ikkagi ühiskonna pealt peale surutud ja seega õpitud rollidest ja mis kõige tähtsam, õpitud käitumisest. Kui poisile lapsest saati seletetakse, et temast saab vinge juht ja tütrele, et sinu asi on kodu koristada, siis me ei räägi võrdsetest võimalustest, sest suureks kasvades ei alusta nad võrdsest stardiplatvormist.
              Ära siis räägi. Ja nii see elukene meil tasapisi arenebki. Saame ehk ka enesetappude määra nõnda veel alla.
              Samas ma pole üldse kindel, et on mõistlik vaadelda indiviide. Pigem võiks vaadelda leibkondi. Vähemalt seni, kuni nõnna sünnib järelkasv.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Esimene pool on väga räige üldistus. See on rohkem tunnetuslik ja õpitud dogmad. Ma olen kohanud väga häid naisjuhte ja no selliseid lambaid mehi, et ei suuda uskuda, et kuidas ma mingisse Ameerika sit-comi sattunud pole. Kui me räägime neist persoonidest, siis see on tõesti silmakirjalik suhtumine, aga muus osas ma nõustuda ei saa. See oleneb ikkagi ühiskonna pealt peale surutud ja seega õpitud rollidest ja mis kõige tähtsam, õpitud käitumisest. Kui poisile lapsest saati seletetakse, et temast saab vinge juht ja tütrele, et sinu asi on kodu koristada, siis me ei räägi võrdsetest võimalustest, sest suureks kasvades ei alusta nad võrdsest stardiplatvormist.
                No ma olen sellega nöus, et Eestis üldisel ongi häid juhte vähe ja tase pole teab mis tipp. Kas sa ütleksid siis, et keskmiselt saab naisest parem juht vöi meestega vördselt? Ma ei nöustu sellega. Mehed vötavad rohkem riski, eesmärgi saavutamistele orienteeritud, otsustusvöimelisemad. Naised keskmiselt rohkem alandlikumad ja kuulekamad. Iseloomuomadused lihtsalt ei soosi naisi sellel positsioonil nii palju, kuigi loomulikult on erandeid ja häid erandeid.

                Oops, aga köik polegi vördsed igas asjas. See poeg jääb jälle teisel tasandil hätta. Kui sulle on öpetatud emotsioone alla suruma, naiste näägutamist iseenesest möistetavalt vötma ja rahulikult perele pappi lauale tooma 200 tundi kuus rasket tööd tehes, pole see ka tea mis lihtne vörreldes kodu koristamise ja laste kasvatamisega. On räägitud, et köige raskem amet üldse. On töesti vöi? Vaata näiteks "deadliest catch" vöi "Deepwater Horizon". Ma pakub, et nende töö on raskem. Kui köik naiste suhtes nii ebaöiglane on ja nende vastu, miks siis ainult mehed sötta saadetakse? Ja olgem ausalt, peamiselt ju ikkagi naiste pärast.

                Ja muideks, see pole dogma, et naised ja mehed on erinevad. Kui hakataks poistele laste kasvatamist ja kodu hoidmist öpetama ning tüdrukutele suurt vastutust ja pere ülalpidamist, siis tegelikkuses jääb mölema sooritus kehvakeseks ning vaba voli andes leiab kumbki pool teise rolli. Seda eksperimenti on tehtud näiteks Soomes.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  kui ta tordiga näkku saaks ja torti oma näo pealt maha lakkuma hakkaks, oleks tal instagrammis 20k+ jälgijat juures!
                  See lüke oleks Pagarini eelarve löhki ajanud
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Loe uuesti, ma rääkisin kümnetest tuhandetest onlyfansis. Ma tean sealseid numbreid üsa hästi. Instas on jah raske, praegu juba palju raskem. No Seidi Voogre küsib näiteks 250 eurtsi väikse teene eest. Aga ma tean nt kahte Eesti tüüpi, 21 aastased, kes teevad instas 30k kuus koostoopartnerite pealt. Neil on muidugi kusagil 500-700k jälgijat ka. Varsti lasevad eestikeelse raamatu välja.
                    Kui nõnda suure jutuga juba välja tuldud, siis äkki jagaks juba nimesid ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      sinu kirjeldatud stsenaarium on midagi, mis vanemate enda asi kuidas oma last kasvatavad, mitte ühiskonna poolt peale surutud asi
                      Kui me räägime ühiskonnast, kus on hoiak, et mehed ongi paremad, siis me võime öelda, et see ei pruugi igasse kodusse jõuda.

                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ära siis räägi. Ja nii see elukene meil tasapisi arenebki. Saame ehk ka enesetappude määra nõnda veel alla.
                      Samas ma pole üldse kindel, et on mõistlik vaadelda indiviide. Pigem võiks vaadelda leibkondi. Vähemalt seni, kuni nõnna sünnib järelkasv.
                      Jällegi, miks suunata tervaiku minu peale? Kui ma seds mainin, siis võib ju eeldada, et ma ei kasvata oma järglasi nii. Ma juhtisin tähelepanu, et mehed ei pruugi olla paremad, aga olen tutvunud teadustöödega, kus seda fakti tuuakse välja. Näiteks eristamine laste mängudes. Et poisid peavadki mängima autodega ja turnima ja tüdruku peavad mängima kodu. Olen oma kodu ümbruses näinud emasid, kes keelavad tüdrukutel puu otsa ronida ja pojale seda ei keela. Ma ei ütle siin juures, et üks on õige või teine vale. Ma lihtsalt ütlen, et need käitumuslikud asjad kujundatakse varases noorused.




                      Samuti näiteks olen lugenud teadustööd (oli vist Hyde, J. S. (2014). Gender similarities and differences), kus võrreldi poiste ja tüdrukute ruumitaju ja avastati, et poistel on parem. Uurimise käigus pandi tüdrukud mängima arvutimänge ja neil, kes seda tegema hakkasid oli hiljem see oskus poistega võrdsem.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                        Kui nõnda suure jutuga juba välja tuldud, siis äkki jagaks juba nimesid ka.
                        BusinessMentorship
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Naised peaks kodu korras hoidmise ja pereelu organiseerimise eest eraldi palka saama, aga see on justkui tasuta töö. Kes selle eest maksab?
                          Mehel ka omad kohustused kodus. Kes selle kinni maksab? Tulem ühise hea elu ja järglaste näol ju täitsa olemas.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Kui me räägime ühiskonnast, kus on hoiak, et mehed ongi paremad, siis me võime öelda, et see ei pruugi igasse kodusse jõuda.
                            kus sa siin läänes sellist ühiskonda näed?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Mehel ka omad kohustused kodus. Kes selle kinni maksab? Tulem ühise hea elu ja järglaste näol ju täitsa olemas.
                              Kusjuures, selle kohta on olemas Nordic Paradox. Et Skandinaavias on üks suurim vahe meeste ja naiste proportsioonides juhtkondades. Ja selle põhjus on see, et naistele on loodud nii hea toetussüsteem, et ta on pikalt töölt eemal ja seslt tekib vahe.
                              Mis need meeste tööd on? Lõhkuda puid? Remontida autot? Maja ehitada? Väga paljudel pole võimalusi neid teha. Vahe tuleb sellest sisse, et kui naine on 24h-d paar aastat lapsega kodus ja hiljem on sunnitud ka tegelema, siis isad teevad kogu selle aja karjääri ja üks hetk öeldakse, et näe mehed ongi paremad. Kas mõlemad on sama palju praktikad selles saanud omandada?
                              Ma ei hakka su eelmist teksti tsiteerima siia. Vastan üldiselt. Muidugi on mehed ja naise erinevad. Mehed ja mehed on ka erinevad. 120kg mees ei ole võrreldav 50 kilose mehega jõu poolest. See sama mees ei ole võrreldav ka 90 kilose kettaheitjaga. Ja siiskohal ei ütle ma seda, et 90 kilone mees ja naine on võrdsed sellele samal alal. Meeste rekordid on suuremad kui naistel. Ma tõstsin tähelepanu sellele, et ei sa öelda, et kõik mehed on paremad, kui kõik naised. Ka pooled mehed ei ole paremad kui pooled naised. See õigustus, et mehed peavadki rohkem palka saama, sest teevadki rohkem tööd, sest mehed, on lihtsalt vale.

                              Siin mainin ära, et ma ei poolda ka selles kohustuslikus meetmes, et vähemalt pooled peavad olema naised juhtkonnas ja pooled värvilised jne.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Naised peaks kodu korras hoidmise ja pereelu organiseerimise eest eraldi palka saama, aga see on justkui tasuta töö. Kes selle eest maksab?

                                jah, kes? kas riik? mõnuagent tellib ikka oma raha eest koju puhastusteenindaja

                                (või kui ise oma elamist koristad, siis vist keegi ei eelda, et sulle makstakse)

                                veidekate peres teevad hoopis mehed kodutöid, kuna tütar on sarnastes oludes kasvanud, siis kordab ka tema seda peremudelit

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Seleta mulle palun kuidas see, et nikku lootev mees vabatahtlikult neidudele ööklubis välja teeb puutub palgalõhesse?
                                ei puutu tõesti, see on sinu tähelepanuavalduse temale, isegi, kui ta teenib rohkem

                                Ma olen ka täispeaga miniseeliku ja pushupide toimel mõnusalt spendinud ööklubides libude peale, aga ma ei leia, et kõik naised sellepärast vähem palka peaksid saama
                                siin sa vahetad küll ise põhjuse ja tagajärje ära, naised-tasuta-kampaaniad klubides jms lähtuvad eeldusest, et naised teenivad vähem ja ei saa kõike samas mahus oma taskust lubada
                                (ehkki oleks huvitav teada, kuidas see muutuks, kui olukord oleks drastiliselt vastupidine ja hoopis mehed teeniks miinimumpalka)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X