320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Söögi ostmisel ei tasu liiale minna, kui kavatsed nädalavahetusel mitmeks päevaks kodust ära minna.

    Praegu on hunnik asju, mis esmaspäevani oodata ei kannata ja situatsioon selline (1.12):

    sigpic

    Kommentaar


      Endomondo või mõni muu träkker on päris tore abimees, kui omal juba nii vana pea otsas, et päris kõike ei suuda meeles pidada viimasest klubituurist.

      Natuke statistikat ka!
      Distance: 6.02 km
      Duration: 9h:27m:37s
      Max Speed : 0:55 min/km
      Calories: 516 kcal


      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Misasi see sirge joon on? UFO rööv või?

        Kommentaar


          kuidas see träkker töötab üldse?

          Kommentaar


            GPS-satelliitidega.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Misasi see sirge joon on? UFO rööv või?
              Talle hakkas vist mingi kole tüdruk külge lööma. Max. kiirus 0:55 minut/km pole paha
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Kui kontorisööklas võtad kandikule klaasi ja purgi Sprite'i, siis peale seda, kui oled üritanud purgist jooki kandikul põhi ülespoole asetsevasse klaasi valada on tõsiselt socially awkward moment kõndida peale söömist kandikut ära viima, endal pükstel larakas laik nagu oleks tõhusalt täis kusnud ennast.

                Kommentaar


                  scrnt'i ennustusest tuleb välja, et lihtsam on ennustada täpset skoori kui tulemust. 2/3 õigetest ennustustest on täpse skooriga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ei maksa guugeldada HUSTLER (energiajoogi!!!) pilti, kui on oht, et töökaaslased võivad samal ajal selja tagant mööda käia.
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Vene rahvustest inimestega rahulikult rääkimine ei aita. Asjad hakkavad alles siis liikuma, kui röökima, ähvardama ja räuskama hakkad.

                      Täna hommikul oli parkinud meie väiksele tänavale mingi suurem veoauto. Mööda ma temast ei saanud ja läksin palusin viisakalt eesti keeles. Selle peale kukkus ta mind vene keeles sõimama. Eks ma läksin siis ka vene keele peale üle ja siis jäi härral kohe suu kinni ja veokas sai ka nii pargitud, et teised tänavat kasutada said.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Alati kui sa avastad telekava uurides, et televusserist tuleb midagi põnevat ja otsustad telerit vaatama minna on reklaamipaus.

                        Kommentaar


                          Kui sa otsustad, et sulle ei maitse enam energiajoogid ning sa ei tarbi neid pikalt siis ajavad need sind pärast lihtsalt oksele...
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Kui sa otsustad, et sulle ei maitse enam energiajoogid ning sa ei tarbi neid pikalt siis ajavad need sind pärast lihtsalt oksele...
                            Noored on päris lolliks läinud, et üldse sellist sodi joovad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Noored on päris lolliks läinud, et üldse sellist sodi joovad.
                              Ei nagu seda küll, aga mulle jõudis see alles nüüd kohale, omg kui rõve maitse sel lihtsalt oli.... Enne sai ikka aeg-ajalt end "turgutatud", aga nüüd on lihtsalt selline tunne, et kuidas ma sain sellist asja endale sisse ajada. Redbull teatud asendis veel läheb...
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                No kui 48+ tundi peab järjest üleval olema ja pidevalt mõtlema siis on see hea...üleval olekule siis ikka. Kohvi mõjub mingi teatud aja ainult ja mingist hetkest hakkab lihtsalt "nokkima" ehk siis ei mõju enam. Tee on ka täitsa hea asi mida juua ja hoiab hästi üleval. Niisama ei tohiks energiajooke juua muidugi...ei ole tervisele hea (eesmärk ju süda kiiremini tööle panna energiajookidel). Monster on täitsa hea isegi (üks neist...teised mitte...ei tea peast neid nimesid).

                                Ühesõnaga ei kiida neid aga samas ka ei laida. Kui vajalikul ajal tarbida siis OK aga niisama tarbida on paha-paha-paha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X