320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ligue 1 Setantast - teise poolaja alguses ilmus ekraaninurka vanusepiirang "12+". See on mingi lumehelbekeste maailma uus tase? Samas ma olin ka lohutamatult kurb, kui Itaalia MM finaalis pennaltega kaotas. Ma olin siis 11.
    Ma olin 11 kui Itaalia pennaldega MM finaalis võitis ja ma olin ka lohutamatult kurb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma olin 11 kui Itaalia pennaldega MM finaalis võitis ja ma olin ka lohutamatult kurb.
      Ilmselgelt pole meile kummalegi nii noores eas jalkavaatamine hästi mõjunud. Tea, mis Linnukas 11-aastaselt nägema pidi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ilmselgelt pole meile kummalegi nii noores eas jalkavaatamine hästi mõjunud. Tea, mis Linnukas 11-aastaselt nägema pidi?
        Ma ei tea vana ta on, aga kuna ta suht Inglismaa fänn nagu mulje jäänud ja kohtunikud pole temajaoks väga keegi, siis Maradona god hand või Lampardi latist sisse väravat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ligue 1 Setantast - teise poolaja alguses ilmus ekraaninurka vanusepiirang "12+". See on mingi lumehelbekeste maailma uus tase? Samas ma olin ka lohutamatult kurb, kui Itaalia MM finaalis pennaltega kaotas. Ma olin siis 11.
          Venemaa ja venekeelsetes riikides on jah päris imelikud seadused.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma ei tea vana ta on, aga kuna ta suht Inglismaa fänn nagu mulje jäänud ja kohtunikud pole temajaoks väga keegi, siis Maradona god hand või Lampardi latist sisse väravat.
            Umbes 30. Seega pigem David Seamani sisselastud värav.

            Kommentaar


              Kas see on ainult Setanta teema? Mul on mingisugused imelikud filmi/sarjakanalid seal ka seda 12+ viskab suvaliste seepide ette. Peast ei oska neid sarju nimetada, aga sellised malbed, et ka imestasin kui pehmoks see asi minna võib. Mina vaatasin 10 aastaselt Kurosawa filme ja Apocalypse Now soome TVst ja keegi ei hoiatanud. Peaks vist kuhugi kaebama minema tagantjärgi!

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Kas see on ainult Setanta teema? Mul on mingisugused imelikud filmi/sarjakanalid seal ka seda 12+ viskab suvaliste seepide ette. Peast ei oska neid sarju nimetada, aga sellised malbed, et ka imestasin kui pehmoks see asi minna võib. Mina vaatasin 10 aastaselt Kurosawa filme ja Apocalypse Now soome TVst ja keegi ei hoiatanud. Peaks vist kuhugi kaebama minema tagantjärgi!
                Kui 4ne olin, viis õde kultuurimaja kinno sellist asja vaatama: https://youtu.be/1TqGbJSF-UY

                Trauma igavene, kaebangi ta nüüd kohtusse
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar




                  No ETV näitas mingit sellist asja enne kella 10t õhtul ja ilma hoiatuseta, jesus fuck

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


                    No ETV näitas mingit sellist asja enne kella 10t õhtul ja ilma hoiatuseta, jesus fuck
                    Ja lausa kell 5.18 sa ei saanud ikka und?

                    Kommentaar




                      Kui keegi siin veel kedagi buumeriks tahab nimetada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        https://index.medium.com/why-the-hyb...l-6f9ff4de1d23

                        Kui keegi siin veel kedagi buumeriks tahab nimetada.
                        ok boomer

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          tsjornõi buumer
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kogu see pandeemia on puhas sergeide-andreide, dolce ja versace vandenõu, et kõik mehed hakkaksid kandma stašiku jaašikut - no türa, kuhu perse kohta ma veel selle maski pean panema, kui ma lühkarite ja t-särgiga ringi tillan?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Murutrimmer on jube ohtlik relv!

                              Kommentaar




                                Etnoh, jah...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X