320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maailma parimad meeskonnad olid sel hooajal Inglismaalt. CLi ja ELi finaalides mängis 10 inglast. It's coming home!

    Kommentaar


      Plasticul sai vist üks pudel veini liiga palju täna.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Plasticul sai vist üks pudel veini liiga palju täna.
        vein mega hea. kindlalt võtan mõne veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Plasticul sai vist üks pudel veini liiga palju täna.
          See on jah umbes selline olukord, kus sa mõtled järgmisel hommikul, et fakk, miks internetil alkolukku pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            See on jah umbes selline olukord, kus sa mõtled järgmisel hommikul, et fakk, miks internetil alkolukku pole?
            et hommikul ärkan ja mõtlen, et juve tegelt okei või? palju ise joonud oled ka

            palun vasta, LarRaBla

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              et hommikul ärkan ja mõtlen, et juve tegelt okei või? palju ise joonud oled ka
              Väga õige. Alko on imejook, aga osasid naisi ei joo ilusaks ja osasid klubisid ei joo sümpaatseks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Alko on imejook, aga osasid naisi ei joo ilusaks ja osasid klubisid ei joo sümpaatseks.
                definitsioon chelseast ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  definitsioon chelseast ju
                  Sarkasm on võitjatele sõbrakene... sarkasm on võitjatele. Second Unitedi fännina sa hetkel pead sellest veel kaarega mööda jooma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sarkasm on võitjatele sõbrakene... sarkasm on võitjatele. Second Unitedi fännina sa hetkel pead sellest veel kaarega mööda jooma
                    saan poindist aru, aga samas vt juve ja bayerni vennad võidavad koguaeg midagi, luuserid ikkagi ju?

                    Kommentaar


                      Kuulge, ma tulin nüüd Montenegrosse, käisin päeval rannas ja siin pole ühtegi toplessina päevitavat naist. Nagu dafuq? See ei peaks tarbijakaitse keiss olema?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuulge, ma tulin nüüd Montenegrosse, käisin päeval rannas ja siin pole ühtegi toplessina päevitavat naist. Nagu dafuq? See ei peaks tarbijakaitse keiss olema?
                        kle sa mine pane oma ekspertarvamus päris jalgpalliteemas ka. muidu jääb mulje, et oled tasuta mett saanud palju.

                        Kommentaar


                          Ma täiesti mõistan, kui kellelegi ei meeldi Juve, ma saan aru, kui kellelegi ei pruugi meeldida Bayern, aga ma ei saa aru nendest, kellele meeldib ManU.

                          Kommentaar


                            tähelepanek elust enesest:

                            Mõnu arvamused:

                            kõige kohta elus üldse max levelil kõik teised on lollid vahet ei ole mis teema ( X )
                            eesti jalgpall ja Pohlak ( )

                            #bought

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Ma täiesti mõistan, kui kellelegi ei meeldi Juve, ma saan aru, kui kellelegi ei pruugi meeldida Bayern, aga ma ei saa aru nendest, kellele meeldib ManU.
                              natuke liiga pingutatud. muidu hea.

                              Kommentaar


                                Siukest mõnusat reedeõhtust energiat siia foorumisse koondunud, pool tundi tagasi Konsumi ees oli umbes sama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X