320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Olen meelitatud aga mul on juba tüdruksõber olemas.
    KRAs mõõdeti 1.94/1.95m aga pigem olen 1.92/1.93m, hetkel kaalun 95-96kg.
    Sa reaalselt suudad iga postitusega üllatada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Sa reaalselt suudad iga postitusega üllatada.
      Kuidas? Arvasid, et olen pikem/lühem/kergem/raskem?

      Olen üsna tihti oma seltskonna pesamuna ja kipun unustama, et ma pole vist tegelikult kõige lühem (ülikooli minnes olin 1.86/1.87) - mingi hetk sai ikka korra/kaks nädalas pea vastu torusid löödud Tallinna ühistranspordis, kui oma kasvu täis sain (eks see anna ka vahel tunda siin foorumis).

      Kommentaar


        ega sulle pelmeenid maitse?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ega sulle pelmeenid maitse?
          Kunagi sai neid lademetes söödud aga tea kas asi vanuses või milles sest tundub, et pelmeenide kvaliteet on Eestis kehvemaks läinud (eelmine nädal sõin Rannarootsi omi ja neid ei kannatanud üldse) .

          Kartul maitseb väga - ahjukartul, keedukartul, praekartul, lõkkekartul, kartulipuder, kartulivorm, kartulisalat (kunagi kontoris sai lõunaks alati 700-1000g kartulisalatit võetud + kotlet või kaks) mmmmmm... kartul*.

          *Oma pruute olen ka selle järgi valinud, et kes paremini praekartulit oskab teha, kui valik kahe vahel olnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Kunagi sai neid lademetes söödud aga tea kas asi vanuses või milles sest tundub, et pelmeenide kvaliteet on Eestis kehvemaks läinud (eelmine nädal sõin Rannarootsi omi ja neid ei kannatanud üldse) .
            Kartul maitseb väga - ahjukartul, keedukartul, praekartul, lõkkekartul, kartulipuder, kartulivorm, kartulisalat (kunagi kontoris sai lõunaks alati 700-1000g kartulisalatit võetud + kotlet või kaks) mmmmmm... kartul.
            Kartulisalatis on ju kartul tõesti nii ära tükeldatud, et sellest saab rohkem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kartulisalatis on ju kartul tõesti nii ära tükeldatud, et sellest saab rohkem.
              + kõik teavad, et salat on tervislik, win-win ma ütleks.

              Kommentaar


                poe kardusalatitel on küll alati mingi ilgelt nõme keemia vm maitse juures. alati imestan, et kes neid ostab ka! aga kui vennad kilo päevas panevad, siis arusaadav, et turgu on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  poe kardusalatitel on küll alati mingi ilgelt nõme keemia vm maitse juures. alati imestan, et kes neid ostab ka! aga kui vennad kilo päevas panevad, siis arusaadav, et turgu on.
                  Selveri/Maxima/Solarise omad on täitsa head aga Rimi/Mamma ja teised ei kannata tõesti kriitikat.
                  Muidugi koduse kartulisalati vastu ei saa miskit. Kunagi ühel sündmusel, kus tuttavat asendasin avaldasin soovi, et tagatoas olgu mulle paar kilo kartulisalatit, kohapeal valmistatud või muidu ma ei tule - Annely Peebo ja Oliver Kuusik olid pisarates, kui nägid seda kaussi ning silti minu nimega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Olen meelitatud aga mul on juba tüdruksõber olemas.
                    KRAs mõõdeti 1.94/1.95m aga pigem olen 1.92/1.93m, hetkel kaalun 95-96kg.
                    Kas sa oled Henrik Normann?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kas sa oled Henrik Normann?
                      Ta ju pigem sinuga ühes vanuseklassis...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kas sa oled Henrik Normann?
                        Normann on minust oluliselt vanem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ta ju pigem sinuga ühes vanuseklassis...
                          Rohkem sinu omas vist siiski, aga jah, noorem kui Henrik. Türi küll. Pints. Oled sa päris inimene või mitmest inimesest kokku pandud? See, et sa pikk poiss oled, oled sa aastaid tagasi siin foorumis juba maininud. Vähemalt mu .txt failis on nii kirjas. See viitaks justkui ühele inimesele.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Rohkem sinu omas vist siiski, aga jah, noorem kui Henrik. Türi küll. Pints. Oled sa päris inimene või mitmest inimesest kokku pandud? See, et sa pikk poiss oled, oled sa aastaid tagasi siin foorumis juba maininud. Vähemalt mu .txt failis on nii kirjas. See viitaks justkui ühele inimesele.
                            palju meilgi vahet on, et sellises vanuses nii peensusteni asi ajada...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              palju meilgi vahet on, et sellises vanuses nii peensusteni asi ajada...
                              Kasutaja Tofoa on jah paar aastat noorem.

                              Päris inimene ikka, lihtsalt põnev elu olnud ja kui ma vaid saaks kõigest vabalt rääkida/kirjutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Kasutaja Tofoa on jah paar aastat noorem.

                                Päris inimene ikka, lihtsalt põnev elu olnud ja kui ma vaid saaks kõigest vabalt rääkida/kirjutada.
                                Anna tuld!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X