320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhtusin hommikul Smutovit trehvama, kes tahtis esimese hooga lihtsalt uhke näoga mööda jalutada, kuid lõpuks ikka viskas käppa ka (tegelikult tervitas viisaka noogutusega).

    Millegipärast jäi see asi mind kummitama ning lõpuks jõudsin sellisele mõttele, et kohtusid Smuuti ja Skuuti...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Kõige kaugemad külalised on alati esimesed peol.

      Kommentaar


        Kui te peaksite tamme puu alt läbi minema, pange igaksjuhuks müts või kapuuts pähe. nii just in case.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Kõige kaugemad külalised on alati esimesed peol.

          "Kaugeltnurga mehed peavadki varem tulema"
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Ott Tänak mõne ralli lõpetada ka suudab?
            alati suudab! Aga suht tihti saabub lõpp kraavis
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Jõuab küll ühe päevaga referaadi valmis kirjutada ning selleks kulub ei rohkem ega vähem kui 9h.

              Kommentaar


                Kui näost teravat toitu sisse ajad, on pärast perssest ka terav.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Kui näost teravat toitu sisse ajad, on pärast perssest ka terav.
                  Ma teen ka just sellist korraliku "pada", kus tšilli kaunad esindatud. Maitsesin leent ja tundub, et homme hommikul on sama seis. Tervisele on muidugi kasulik.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Kui te Järve selveris pole täidetud jalopenosid söönud, siis muud asjad on lapselalin selle kõrval.
                    Või kuidas fitti ja jyriöö? Kaks portsu mehele on paras.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kuna aastat 1880 minu silmad pole näinud, tehti selle aasta avastus minu eest. Üle jäänud nähtud-tõsi...

                      "1880: Girls got undressed for their husbands. 1995: Girls got undressed for money. 2012: Girls get undressed for likes on Facebook."
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kuna aastat 1880 minu silmad pole näinud, tehti selle aasta avastus minu eest. Üle jäänud nähtud-tõsi...

                        "1880: Girls got undressed for their husbands. 1995: Girls got undressed for money. 2012: Girls get undressed for likes on Facebook."
                        Esimesed kaks aastaarvu on ikka väga lambist puusalt tulistatud... Seega tähelepanek on faktiliselt vale.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Esimesed kaks aastaarvu on ikka väga lambist puusalt tulistatud... Seega tähelepanek on faktiliselt vale.
                          See üldsegi Twitterist, seega lamp asi selles mõttes. Aga asja point püsib sellegipoolest.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Kui lähtuda mõttest, et prostituut on "maailma vanim elukutse" siis ilmselt ei ole väga legit point tõesti. Asja suund on samas muidugi õige, selle vastu ei saa...

                            Kommentaar


                              Kui asi tuleb esitada .pdf failis, tasub originaal fail ka ära salvestada. Tõenäosus,et midagi muutma pead on homne tähelepanek.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Kuna aastat 1880 minu silmad pole näinud, tehti selle aasta avastus minu eest. Üle jäänud nähtud-tõsi...

                                "1880: Girls got undressed for their husbands. 1995: Girls got undressed for money. 2012: Girls get undressed for likes on Facebook."
                                Vastik misogüün!
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X