320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Inglismaa ja klubidest Manchester United.
    Sama siin, kunagi kuulus see au klubidest ainult Unitedile, aga nüüd ei ole eriti ühtegi sümpaatset inglise klubi enam alles, äkki Leeds Bielsa pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Sama siin, kunagi kuulus see au klubidest ainult Unitedile, aga nüüd ei ole eriti ühtegi sümpaatset inglise klubi enam alles, äkki Leeds Bielsa pärast.
      Barcelona fänni vaatevinklist mis on ebasümpaatset ntx Arsenalis või Liverpoolis?

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Aga milles meeskond süüdi on? Mida saaksid väljakul olevad inimesed teisiti teha?
        Ega Man Citys on ka ju sümpaatsed mängijad, aga nende poolt ikka olla ei suuda. Mul on ka Inglismaa vastu alatine allergia, kuid see on ajas vähenenud. Viimasel suurturniiril oli Prantsusmaa selline villain, kuna mängijad olid üdini ebasümpaatsed, prantslased üleüldse ebameeldiv rahvus jne. Samas foorumis on Prantsusmaa jalgpalli fännid toredad.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Barcelona fänni vaatevinklist mis on ebasümpaatset ntx Arsenalis või Liverpoolis?
          Liverpoolis eelkõige ülestõusnud fännid ja ülbus, mis eduga on kaasa tulnud, Arsenal tegelikult jätab tänapäeval suhteliselt külmaks ja neutraalseks, kuna pikalt oli Inglismaa lemmik Spurs, siis eks see mängis ka mingit rolli.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma viin asja normaalsesse mõõtu tagasi. Vaatan siin silmanurgast Brasiilia-Hispaania finaali ja tabasin end mõttelt, et ilmselt pole ühtegi vastast, kellega mängides kuuluks mu sümpaatia Brasiiliale. Et siis selline isiklik alatine antipaatia, kelle väljakukkumine suurvõistluselt on suurem rõõm, kui suvalise meeskonna võit.

            Mis teil selline ultimate antipaatia on?
            Bayern Saksamaalt ja Juventus Itaaliast - Selline veider ülbus ja vaib mis eelkõige meeskonnaga alati kaasneb. Fännidest ei tea eriti midagi ega oska midagi halba arvata, aga klubide poolne kommunikatsioon on neid suht kehvast küljest näidanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              Mis teil selline ultimate antipaatia on?
              Rahvuskoondiste osas Brasiilia. Klubitasandil mäekõrguselt ManCity, siis Müncheni Bayern ja Liverpool. Aga tundub, et Bayern on vist top3-st välja kukkumas ja PSGga asendumas.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis teil selline ultimate antipaatia on?
                Riigid top 3
                Venemaa, Saksamaa, Itaalia

                Klubid top 3
                City, Chelsea, PSG

                aga eks neid pederiike ja -klubisid ole omajagu veel.

                Kommentaar


                  Ahjaa muidugi Venemaa ka. Igal alal.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Aga milles meeskond süüdi on? Mida saaksid väljakul olevad inimesed teisiti teha?
                    Sesmõttes mulle pole vist ükski mängija ebasümpaatne, vaid enamik antipaatia tuleb fännidest.

                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mis teil selline ultimate antipaatia on?
                    Okei, lets go...

                    1. Inglismaa koondis ja kõik Inglismaa klubid. Kogu see nende fännide ülbus on üsna müstiline: kõikjal mujal on suvatontidega farmiliigad ja ainus enamvähem tasemel vutt on briti saartel. Saan aru, et Vara tegi EMi finaali eelses Betsafe'i saates seda nimme, aga see toonane jutt iseloomustas Inglismaa fänne päris hästi. "Itaalial on platsil täiesti suvaliste klubide, mille nime pole enne kuulnud, mehed, kelle nime pole enne kuulnud, aga Inglismaa on nii kõva, et Ben Childwell on pingil," oli see loogika vast, mida Kink üritas natuke pareerida, et kui inimene elus paari Serie A mängu näinud oleks, siis tegelikult need Barellad ja Chiesad ja Berardid päris lambivennad pole. Aga umbes selliseks need vestlused Inglismaa fännidega lähevad: mitte keegi ühtegi muud liigat peale Premmi ei vaata, aga väga täpselt teatakse, et mujal Euroopas on tase null.

                    2. Inter. Müstilised fännid, kes suudavad iga mängu järel nutta, et kohtunikud tegid neile liiga ja jätsid penaltid nende kasuks andmata. Ja samal ajal muidugi igas teises mängus tassiti teisti suurklubisid. Ükskõik, mis kontekstis Interi fännidele peale satud, siis jääb mulje, et nad on kari debiile. Väljaarvatud siinse foorumi Tanel, kes on väga cool!

                    3. Barcelona. Paarkümmend aastat tagasi oli jumalast sümpaatne. Kuid mingi hetk läks asi jaburaks, kus klubi ostis 100+ miljoni euroga mängijaid, ning samal ajal oli ikka jutt "oma poistega paneme, oleme rohkem kui klubi ja meil on väga eriline lähenemine suures vutis." Ahah, okei. Nii tekitab see Barca miljardiline miinus isegi natuke rõõmu.

                    4. PSG (-e- ja City, kes tegelikult on nagunii inglaste kambas). Okei, see pole fännide pärast, aga selliseid klubisid ei saa ega tohi toetada. Tõsi, ma olen alati olnud ka selle poolt, et City võidaks edaspidi Inglismaal kõik tiitlid, sest see oleks mu meelest jumalast naljakas. Eeldatavasti PSG tõuseb selle suve järel listis esimeseks, sest see UEFA reeglitele kusemine on jabur. "Ma parem ostan 10 miljoni eest 50 tippjuristi, kui maksan trahvi" vms lekkinud e-kiri iseloomustab neid väga hästi. (Olen selle arvamusega vast vähemuses, aga) Kui kunagi peaks Superliiga tekkima, siis minu meelest pole süüdi mitte Barcelona ja Juventus ja Arsenal, vaid PSG ja City, kes oma põhjatu rahakotiga ja sisuliselt pettusega panid teised suured jumalast keerulisse seisu.

                    5. Real ja Dortmund. Lapsepõlvevärk, sest CLi finaalis olen näinud ainult Juventuse lutte ning esimestena neilt kahelt.

                    Kommentaar


                      Mulle ei meeldi Itaalia ja Itaalia klubid. Ja Barcelona.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Mu küsimus puudutas ikka seda kõige kõigemat, mitte kümmet ebasümpaatset. Näiteks, eika. Inter, Man City, PSG ja Real Madrid UCLi poolfinaalis. Kes kõige õudsem?

                        Kommentaar


                          Või JuriM. Finaal Juve ja Bayern. Kumma poolt rohkem?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Või JuriM. Finaal Juve ja Bayern. Kumma poolt rohkem?
                            Kontekst, mõni mängija või peatreeneri lugu kuidas ja millise teekonnaga nad sinna on jõudnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mu küsimus puudutas ikka seda kõige kõigemat, mitte kümmet ebasümpaatset.
                              Minu südames on ruumi mitte ainult ühe vaid mitme klubi ja koondise võrdseks vihkamiseks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mu küsimus puudutas ikka seda kõige kõigemat, mitte kümmet ebasümpaatset. Näiteks, eika. Inter, Man City, PSG ja Real Madrid UCLi poolfinaalis. Kes kõige õudsem?
                                Enda meelest panin enam-vähem pingeritta need asjad. Enne tänavust suve oleks kõige õudsem inglaste edu, peale tänavust suve on äkki kõige hullem asi jalgpallis PSG. Samas peaks ühe korra prantslasi enne platsil nägema, et aru saada, kas on hullem kui United või Liverpool või City või Leicester või ei ole.

                                Ehk siis eeldavasti legit pingerida alates kõige ebasümpaatsemast (,kus PSG saatus on lahtine ja võib olla tegelikult on nad peale inglasi ja Interit kolmandal kohal. Selgub lähikuudel täpsemalt): PSG, kõik Inglismaa klubid, Inter, Barcelona, Madridi Real, Dortmund, kõik muud Saksamaa klubid, Lazio, Chievo, kõik Venemaa klubid.

                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Minu südames on ruumi mitte ainult ühe vaid mitme klubi ja koondise võrdseks vihkamiseks!


                                -e- Koondiste list on isegi keerulisem, aga üritame:
                                Inglismaa ("it's coming home jne), Saksamaa, Prantsusmaa, ülejäänud Briti saarte riigid, Brasiilia, Argentina, Holland (alati hakkab nende edu puhul mingi totaalse jalgpalli jutt, mis tüütu), Venemaa oleks vist need, keda saaks välja tuua. Ülejäänute puhul on lihtne: a) oled alati väiksema poolt või b) kahe suure puhul oled kenama mängupildi poolt või c) kahe suure puhul oled selle poolt, kes pole viimastel EMidel või MMidel midagi võitnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X