320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures klubide osas ei suuda ma isegi välja mõelda, et mis see järjestus olla võiks.

    Eelmine aasta oli näiteks Meistrite Liigas tõeline õuduste poolfinaalid, kus kõik olid erakordselt ebasümpaatsed. Enne mängu olin vist kõige enam Chelsea poolt, aga kuidagi läks nii, et vist nii poolfinaalis ja finaalis olin pigem nende vastu. Põhjust ei oskagi öelda. Aga üleüldiselt on ikka Man City ja PSG kõige hirmsamad, siis tuleb sealt kuskilt Chelsea ja ManU, samas nende kahe viimase kohtumises kipun olema Chelsea poolt. Barcelona vastu olen ka vist pea alati olnud ja kui nad praegu Man Cityga vastamisi läheks, siis ei pruugiks ka Barca vastu olla.

    Ilmselt on asi selles, et Man City on oma olemuses kõike seda, mida jalgpallis vihkan, kuid samas pole neil absoluutselt fänne, mistõttu on nende võit üsna savi ja keegi ei käi foorumis undamas. Teiste tüüpidega veidi selline jaur kaasneb. Kuigi, jah, mitte ka enam nii häirivalt, et otseselt nende vastu oleks. Keeruline. Kõik võiksid kaotada ja mingi suvaline Kiievi Dinamo võita.

    Aga koondistes on Brasiilia kõige hullem, teisena tuleks vist Argentiina. Ja sealt edasi Euroopa duett Inglismaa ja Prantsusmaa. Varasemalt oleks viimases paaris kindlalt Prantsusmaa poolt olnud, kuid praegu on seal selline trosside kari mängimas, et läinud vastupidi.

    Kommentaar


      Nali naljaks aga sellest Manchester Unitedi vihkamisest ma väga aru ei saa. Aus tööstuslinna klubi, kes ise teenib rahhi, maksab omanike laene kinni. SAF ei tohiks ka nii vastumeelne olla mingitele spagetivendadele ja geelipeadele. Natsidele vist ei meeldi, aga no neil probleeme enamustega samas. Foorumis ka alateemas 50% postitustest või rohkemgi on mingi õlide ja sibulate ja maksabasseini vendade egotripp. Mina vist ainsana käin mujal teemas kõiki pededeks kutsumas. Aga see on ka lihtsalt selline aus tähelepanek ja meeldetuletus sealsetele. Et nad teaksid, kes nad ikka on. Seega foorumis jauramine kukub ka nagu argumendina ära.

      Mul näiteks Liverpooli või Leedsi vastu ei ole siin emajõe kallastel väga miskit. Kuigi justkui peaks eksole. Tottenhami vastu ka. Arsenali vastu veidi on, sest nad on lihtsalt nii haiged emod. Sibulaid ja õliraha aga ei salli ja siin vist südames head inimesi näevad asju sarnaselt.

      Kommentaar


        Inglismaa, põhjus - fännid
        ManU, põhjus - fännid

        Mõlemaid fänne iseloomustab jalgpallialaselt üks kehv iseloomuomadus - subjektiivsus.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Nali naljaks aga sellest Manchester Unitedi vihkamisest ma väga aru ei saa. Aus tööstuslinna klubi, kes ise teenib rahhi, maksab omanike laene kinni. SAF ei tohiks ka nii vastumeelne olla mingitele spagetivendadele ja geelipeadele. Natsidele vist ei meeldi, aga no neil probleeme enamustega samas. Foorumis ka alateemas 50% postitustest või rohkemgi on mingi õlide ja sibulate ja maksabasseini vendade egotripp. Mina vist ainsana käin mujal teemas kõiki pededeks kutsumas. Aga see on ka lihtsalt selline aus tähelepanek ja meeldetuletus sealsetele. Et nad teaksid, kes nad ikka on. Seega foorumis jauramine kukub ka nagu argumendina ära.

          Mul näiteks Liverpooli või Leedsi vastu ei ole siin emajõe kallastel väga miskit. Kuigi justkui peaks eksole. Tottenhami vastu ka. Arsenali vastu veidi on, sest nad on lihtsalt nii haiged emod. Sibulaid ja õliraha aga ei salli ja siin vist südames head inimesi näevad asju sarnaselt.
          Manku pärineb sealt 90ndate lõpust, kui kõik klassivennad olid ManU fännid. Noh, klubina on jummala nitšekas. Saadab kõige paremini premmist autogramme, ei ole mingi õlirahade peal ja linnukaga olen ka vaikselt ära harjunud, kuid lihtsalt on jäänud selline kiiks, et ei suuda nende poolt olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Manku pärineb sealt 90ndate lõpust, kui kõik klassivennad olid ManU fännid. Noh, klubina on jummala nitšekas. Saadab kõige paremini premmist autogramme, ei ole mingi õlirahade peal ja linnukaga olen ka vaikselt ära harjunud, kuid lihtsalt on jäänud selline kiiks, et ei suuda nende poolt olla.
            Ma lisaks siia juurde ka Mardisalu-Kannik duo olulisuse. Kui juhtusid vaatama telekast matši [sisesta klubi nimi, kellele hoisid pöialt] ja Manchester Unitedi vahel, siis peale seda orgiat oli väga keeruline Unitedit mitte vihata.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Nali naljaks aga sellest Manchester Unitedi vihkamisest ma väga aru ei saa. Aus tööstuslinna klubi, kes ise teenib rahhi, maksab omanike laene kinni. SAF ei tohiks ka nii vastumeelne olla mingitele spagetivendadele ja geelipeadele. Natsidele vist ei meeldi, aga no neil probleeme enamustega samas. Foorumis ka alateemas 50% postitustest või rohkemgi on mingi õlide ja sibulate ja maksabasseini vendade egotripp. Mina vist ainsana käin mujal teemas kõiki pededeks kutsumas. Aga see on ka lihtsalt selline aus tähelepanek ja meeldetuletus sealsetele. Et nad teaksid, kes nad ikka on. Seega foorumis jauramine kukub ka nagu argumendina ära.

              Mul näiteks Liverpooli või Leedsi vastu ei ole siin emajõe kallastel väga miskit. Kuigi justkui peaks eksole. Tottenhami vastu ka. Arsenali vastu veidi on, sest nad on lihtsalt nii haiged emod. Sibulaid ja õliraha aga ei salli ja siin vist südames head inimesi näevad asju sarnaselt.
              Naljakas, et kõikidest siinse foorumi inimestest, kes end ManU fännidena positsioneerivad, tundud sa mulle kõige väiksem ManU toetaja ja jalgpalliarmastaja üleüldiselt.

              Ilmselt see 99,99% off-topicu jaur vs. "kriban miskit jalgpalli teemasse ka" mängib siinkohal rolli.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Naljakas, et kõikidest siinse foorumi inimestest, kes end ManU fännidena positsioneerivad, tundud sa mulle kõige väiksem ManU toetaja ja jalgpalliarmastaja üleüldiselt.

                Ilmselt see 99,99% off-topicu jaur vs. "kriban miskit jalgpalli teemasse ka" mängib siinkohal rolli.
                Sinust olen ma jah kindlasti väiksem fänn jalgpalli osas, seda küll.

                Samas ma Manchester Unitedi mänge olen vahele jätnud viimase 5 aasta jooksul vast mingi ühe käe sõrmedel. Olen käinud ka Old Traffordil. Omajagu klubi ja mängijate raamatuid lugenud jne. Naine kodus peab kalendrit Unitedi mängude kohta, et siis arvestada perekondlike tegevusi ning ka sellega, et mul võib tuju olla veidi kehv. Seda ma tunnistan muidugi, et ma ei oska väga mingi formatsiooni kohta nii kaasa rääkida kui siin mitmed teised, sestap seda ka ei tee. Ma ei tea, kas see muidugi teeb mind nüüd muidugi väiksemaks fänniks. Manchester Unitedi alateemas ei ole muidugi ka Maski või Punkti sarnast venda, kes väärtuslikku sisu looks ja isegi kui ise midagi postitada, siis seal on 10 kukke mujalt kohe lõugu laksutamas, seega ei näe pointi. Ja kuna mitmed paremad sõbrad on ka Unitedi fännid, siis saab klubi teemadel pigem nendega jutud aetud.

                Teiste liigade jaoks ei ole aega ega soovi. Samas loen huviga kui Mask või Punkt midagi pikemat kirja pannud. Eesti liiga vastu oleks ehk huvi, aga kui 100% aus olla, siis see huvi on üsna madal mitte huvist jalgpalli, vaid just siinsest foorumist tekkinud vaibi osas. Viljandi tundub lahe sats muidugi, aga sellega mul sidet ei ole. Paar koolivenda olid kunagi tammeka mängijad ja nad olid ikka räigelt kuked vennad, seega seda klubi ma vast kunagi fännama ei suuda hakata. Üks vist praegu istub kuskil austraalias kinnimajas lausa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Sinust olen ma jah kindlasti väiksem fänn jalgpalli osas, seda küll.

                  Samas ma Manchester Unitedi mänge olen vahele jätnud viimase 5 aasta jooksul vast mingi ühe käe sõrmedel. Olen käinud ka Old Traffordil. Omajagu klubi ja mängijate raamatuid lugenud jne. Naine kodus peab kalendrit Unitedi mängude kohta, et siis arvestada perekondlike tegevusi ning ka sellega, et mul võib tuju olla veidi kehv. Seda ma tunnistan muidugi, et ma ei oska väga mingi formatsiooni kohta nii kaasa rääkida kui siin mitmed teised, sestap seda ka ei tee. Ma ei tea, kas see muidugi teeb mind nüüd muidugi väiksemaks fänniks. Manchester Unitedi alateemas ei ole muidugi ka Maski või Punkti sarnast venda, kes väärtuslikku sisu looks ja isegi kui ise midagi postitada, siis seal on 10 kukke mujalt kohe lõugu laksutamas, seega ei näe pointi. Ja kuna mitmed paremad sõbrad on ka Unitedi fännid, siis saab klubi teemadel pigem nendega jutud aetud.

                  Teiste liigade jaoks ei ole aega ega soovi. Samas loen huviga kui Mask või Punkt midagi pikemat kirja pannud. Eesti liiga vastu oleks ehk huvi, aga kui 100% aus olla, siis see huvi on üsna madal mitte huvist jalgpalli, vaid just siinsest foorumist tekkinud vaibi osas. Viljandi tundub lahe sats muidugi, aga sellega mul sidet ei ole. Paar koolivenda olid kunagi tammeka mängijad ja nad olid ikka räigelt kuked vennad, seega seda klubi ma vast kunagi fännama ei suuda hakata. Üks vist praegu istub kuskil austraalias kinnimajas lausa.
                  Thumbs up! Ma Näiteks hea meelega loeks su Old Traffordi külastuse kohta, kui kunagi kirja viitsid panna.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Millegipärast vene ajal Volgade rallikross oli kõvasti vähemtähtsam kui Ladade omad. Huvitav kas Volgadega sōitsid mingid lohhid siis ja ässad (Soots, Raide, Rüütel jne) ainult Ladades

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Manku pärineb sealt 90ndate lõpust, kui kõik klassivennad olid ManU fännid. Noh, klubina on jummala nitšekas. Saadab kõige paremini premmist autogramme, ei ole mingi õlirahade peal ja linnukaga olen ka vaikselt ära harjunud, kuid lihtsalt on jäänud selline kiiks, et ei suuda nende poolt olla.
                      Kusjuures sama siin, 90ndatel oli suurem osa tutvusringkonnast fännid ja see hakkas väga vastu mingi hetk.

                      Kommentaar


                        Miks te kõik nii kurjad olete? Ma saan aru, et olla neutraalse vaatajana kellegi poolt ja näiteks õlirahade vastu, aga et konkreetselt soovida mingile klubile, et see alati kaotaks ja läheks põhja on minu jaoks tõeliselt napakas kontseptsioon. Ma ei soovinud näiteks isegi Livornole pankrotti, vastupidi kahju on neist, ajalooline klubi ja olid toredad vürtsikad vastasseisud kunagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Miks te kõik nii kurjad olete? Ma saan aru, et olla neutraalse vaatajana kellegi poolt ja näiteks õlirahade vastu, aga et konkreetselt soovida mingile klubile, et see alati kaotaks ja läheks põhja on minu jaoks tõeliselt napakas kontseptsioon. Ma ei soovinud näiteks isegi Livornole pankrotti, vastupidi kahju on neist, ajalooline klubi ja olid toredad vürtsikad vastasseisud kunagi.
                          Itaalias ongi selline tilulilu kõik panevad kõigiga tatti. Inglismaal on kõik või mitte midagi. Sellepärast Premm ongi top 1 maailmas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Itaalias ongi selline tilulilu kõik panevad kõigiga tatti. Inglismaal on kõik või mitte midagi. Sellepärast Premm ongi top 1 maailmas.
                            31.05 seisuga ongi UEFA tabelis Premier League nr 1. Mingi kummaline jaur käib siin, et ei ole

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mis teil selline ultimate antipaatia on?
                              Klubid - PSG - kui veel Messi ka sinna liigub, läheb lähima jälitaja eest veel rohkem eest ära. Rahapõletamine rahapõletamise pärast ei peaks jalgpalliga kokku käima.

                              Rahvusmeeskonnad - Brasiilia - see ei ole enamasti jalgpall, see on suur näitemäng, mida sambamaa poisid etendavad.

                              Kommentaar


                                klubidest Manu ja Liverpool, eelkõige nende fännide pärast kes ei suuda kuidagi üle saada sellest et kui nende klubid 20-30 aastat tagasi liigast teerulliga üle sõitsid siis nii oleks pidanud ka jääma. Ses suhtes õliraha ftw, toob juurde uut konkurentsi ja samas absull ei garanteeri by default võitu liigas või euroopas. Premmis eelmisel kümnendil 5 erinevat võitjat liigas, et väga perses see olukord olla ei saa. Viskaks siia hunnikusse ka Bayerni kuna tänu neile Bundesligas kõige huvitavam on see, et kes teisena suudab lõpetada.

                                Koondisest vast Prantsusmaa, sest kogu see hype mis nende ümber enne igat turniiri on üsna rõlge ning Inglismaa ilma erilise põhjuseta peale selle et lihtsalt ei meeldi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X