320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Torrentstream on uus sopcast.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Torrentstream on uus sopcast.
      tundub nii.
      Aga kas on reaalselt ka mingit infot, et mis sopcastiga on juhtunud ja üldse kuidas see striimi-elu käib?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        tundub nii.
        Aga kas on reaalselt ka mingit infot, et mis sopcastiga on juhtunud ja üldse kuidas see striimi-elu käib?
        wiziwigis kirjutavad, et serveritekepp. Milani mängu ajal mul toimis, nv-l hommikul ka toimis. (Zenit - Loko; Arsenal - Man City? vms)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kui õhtul teleka ees diivanile pikali minna siis jääb 80% tõenäosusega varsti ka magama. Ülejäänud 20% puhul vaatad midagi huvitavat, hakkad vaikselt nokkima ning tõused selle nokkimise pärast uuesti istukile, et korralikult edasi vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kui õhtul teleka ees diivanile pikali minna siis jääb 80% tõenäosusega varsti ka magama. Ülejäänud 20% puhul vaatad midagi huvitavat, hakkad vaikselt nokkima ning tõused selle nokkimise pärast uuesti istukile, et korralikult edasi vaadata.

            Korrigeeriksin tõenäosusprotsendi kusagil 98% ligidusse. Muus osas samastun.

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Korrigeeriksin tõenäosusprotsendi kusagil 98% ligidusse. Muus osas samastun.
              Nõus, mina jäängi näiteks iga õhtu teleka ees magama. Ma lihtsaslt ei suuda minna voodisse ja hakata und ootama.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Eks need protsendid ole teil vähe üle pakutud aga jah...

                Ise olen pärast tööpäeva ja söömist pidevalt teleka ees tukastamas. Lihtsalt ei suuda ärkvel olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Eks need protsendid ole teil vähe üle pakutud aga jah...

                  Ise olen pärast tööpäeva ja söömist pidevalt teleka ees tukastamas. Lihtsalt ei suuda ärkvel olla.
                  Rõhk on sõnal õhtul. Need nv hommikud, kui kuskilt linnast tulen ei lähe arvesse.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Nõus, mina jäängi näiteks iga õhtu teleka ees magama. Ma lihtsaslt ei suuda minna voodisse ja hakata und ootama.
                    aga samas 90% on kindel,et kui sealt üles tõused,teleka kinni paned ja voodisse ronid,siis oled veel pikalt ärkvel
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Keegi veel vaatab telekat?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        aga samas 90% on kindel,et kui sealt üles tõused,teleka kinni paned ja voodisse ronid,siis oled veel pikalt ärkvel
                        Eksid, sõbrake, eksid. 18 sammuga mul uni ära ei lähe.
                        Meireles, kohe panen teleka mängima ja uni võib tulla.
                        Muideks teleka ees tuleb uni väga lihtsal põhjusel. Nimelt aju on siis mõtetest välja lülitatud ja sellepärast tulebki uni nii kergelt. Voodis olles und oodates käib peast mustmiljon mõtet ja sellepärast ei tulegi seal uni kohe.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Muideks teleka ees tuleb uni väga lihtsal põhjusel. Nimelt aju on siis mõtetest välja lülitatud ja sellepärast tulebki uni nii kergelt. Voodis olles und oodates käib peast mustmiljon mõtet ja sellepärast ei tulegi seal uni kohe.
                          No eks kellel kuidas. Ma ei ütleks, et mul väga aju mõtetest välja lülitatud oleks, kui ma telekat vaatan. Samas vaatan üldiselt samas ka vastavasisulist programmi (mida parasjagu tuleb, aga üldiselt midagi sellist, mida vaadates tuleks kas pingsamalt jälgida või lausa kaasa mõelda. Hetkel tuleb näiteks ETV, Pealtnägija ja Viljandi kakluse lugu).
                          Ja seda, millal viimati oleks teleka ees magama jäänud... ei tule kohe ettegi. Kokku meenub üldse paar korda, kui olen tundnud, et tuli unekas peale ja selle peale lülitasin teadlikult teleka välja, viskasin paar patja vähemaks diivanilt, tõmbasin teki peale ja heitsin magama.

                          Kommentaar


                            Natukene samal ja natukene erineval teemal -
                            Kahes järjestikkuses Pealtnägija klipis räägiti kõigepealt Vanuatu valuutasüsteemist ja üsna primitiivsest majandusest, teises meie "uhkest majandussüsteemist" ning selle resultaadist - Tallinna vanalinna hooramajaks muutumisest. Olles ise ka viimasel ajal tihti meie kuulsa pealinna vanalinnas ringi kõndinud, aga selle nurga alt pole asja mõelnudki.
                            Kas tõesti kapitalismi lõppresultaat ongi puhtakujuline bordell ? Sest lõppude lõpuks seks ja kõik sellega seotud olev ju müüb ja turumajanduses võidab see, mis kõige paremini müüb. Nagu Korb ütles, siis ruumide üürile andmisel otsustab turg (ehk kes enam pakub) ja ilmselgelt toob purjus inglastele kalli õlle müümine rohkem, kui midagi kultuursemat...

                            Kommentaar


                              äkki peaks Viljandi politseinike vanalinna päästele appi organiseerima, et need saaks turvaliselt koos zoovolinikuga stripiklubisi peedistada?
                              Tallinn vist pidigi juba põtrade top 10 reisisihtkohast väljas olema, vnii et varsti mahuvad kohalikud õlid ka lahedalt merevaiku, matrjoškasi ja praetud mandleid ostma, juhul muidugi kui neil dominiiklaste kloostri vaatamisest aega üle peaks jääma.
                              küll need stripparid siis kiirelt nahui t5õmbavad ja vabanenud pindadele saab rohkem merevaiku või vene ärimehi ladustada.
                              ühesõnaga, muu läbuga võrreldes on see "bordelliprobleem" täielik pseudo jura.
                              +ma arvan, et isegi kuulsas vanuatu metsas leidub tädisi, kes paari seakihva eest tantsu lööbvõi keppi teeb.

                              + telekas on ainult 1 suur ekraan.

                              mõmm
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Kojamees on uus Võsa Pets
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X