320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma sain alles selgeks, kes on boomer.
    Misasi see coomer nüüd on?
    Maailm liigub liiga kiiresti mu jaoks
    Coomer is an internet meme based on an illustration of a scraggly man joked about being an excessive masturbator.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      YOLO oma populaarsuse tipul oli ikka milleanialite poolt kasutuses imo.
      Mulle meeldiks, kui kõige nooremal generatsioonil oleks rohkem "it is what it is" suhtumist.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        No mina tänan. Jälle targem.

        Kommentaar


          Sama. Ja no uurisin välja mis see "twitch" ka on. Üsna kindlalt olin seda sõna korra varem kuulnud ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas 4chan Vaata postitust
            The first appearance of the Coomer image can be traced to a 4chan forum in December 2018. In May 2019, a different 4chan user created a caricature, called “the 20 year old Coomer.”S
            Paistab et JuriM käib 4chanis hoopis
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              See et tiktokis instas või twitchis köige popim kunagi pukki saab on reaalne oht
              Ei pea hiromant olema, et seda ette näha - filmistaarid (Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger), näitlejad ja/või saatejuhid on ju paljudes riikides oma tuntust/platvormi selleks edukalt juba aastakümneid kasutanud. Ka eestlaste lembus ekraanilt tuntud häältemagnetite vastu on ammu teada (Enn Eesmaa, Urmas Reitelmann, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Ain Lutsepp, Marika Tuus-Laul, Peeter Võsa jne.) Mina paneks Maire Aunasted ja TikToki-Tanelid suuresti samasse patta.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Paistab et JuriM käib 4chanis hoopis
                4chan ja reddit on minust mööda läinud, aga eks teatud seltskond on igalpool sama.

                Kommentaar


                  Poliitikas on läbi aegade igasuguseid kloune kaasa mänginud ja tavaliselt neil ikka veidi arukamad tagatoa mehed niite tõmbamas. Õnneks ma vist olen juba surnud ajaks kui tiktokkerid hakkavad sildu ja maju projekteerima. Või südameoperatsioone tegema. Kõige ajusurnum asi interwebzi ajaloos ja ma olen ikka igasugust sitta näinud!
                  Twitch on iseenesest täitsa tore asi, aga mulle jääb alati arusaamatuks veidi, kust inimestel see ülearune vaba aeg tuleb, et jälgida teiste inimeste elu igapäevaselt seal?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Poliitikas on läbi aegade igasuguseid kloune kaasa mänginud ja tavaliselt neil ikka veidi arukamad tagatoa mehed niite tõmbamas. Õnneks ma vist olen juba surnud ajaks kui tiktokkerid hakkavad sildu ja maju projekteerima. Või südameoperatsioone tegema. Kõige ajusurnum asi interwebzi ajaloos ja ma olen ikka igasugust sitta näinud!
                    Twitch on iseenesest täitsa tore asi, aga mulle jääb alati arusaamatuks veidi, kust inimestel see ülearune vaba aeg tuleb, et jälgida teiste inimeste elu igapäevaselt seal?
                    Suunamudijad annavad juba süüdimatult nõu kuidas vähki/koroonat/autismi "ravida" - kaugel see südameoperatsiooni DIY tutorial kristallidega enam ongi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Suunamudijad annavad juba süüdimatult nõu kuidas vähki/koroonat/autismi "ravida" - kaugel see südameoperatsiooni DIY tutorial kristallidega enam ongi.
                      Vähemalt on porgand vaadatav. Kuulatav mitte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ei pea hiromant olema, et seda ette näha - filmistaarid (Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger), näitlejad ja/või saatejuhid on ju paljudes riikides oma tuntust/platvormi selleks edukalt juba aastakümneid kasutanud. Ka eestlaste lembus ekraanilt tuntud häältemagnetite vastu on ammu teada (Enn Eesmaa, Urmas Reitelmann, Raivo Tamm, Üllar Saaremäe, Ain Lutsepp, Marika Tuus-Laul, Peeter Võsa jne.) Mina paneks Maire Aunasted ja TikToki-Tanelid suuresti samasse patta.
                        Ei poolda seda, aga pigem Reagan ja Eesmaa kui mõni sotsiaalmeedia staar, kelle ainuke oskus vöib piirduda algoritmis eeliste leidmise ja järjekindlalt materjali peale loopimisega. Sinu nimetatutel vähemalt mingisugune päriselu oskus ja haridus
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          [---] kui mõni sotsiaalmeedia staar, kelle ainuke oskus vöib piirduda algoritmis eeliste leidmise ja järjekindlalt materjali peale loopimisega
                          nagu Trump?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                            nagu Trump?
                            Tegelt?

                            Retoorika ongi vist tähtsam kui teod, eks. Kui meeldib, vöid kasvöi 50%+ rahvast hukata, ikka oled hea. Kui ei meeldi pole samuti sellist tegu mis seda arvamust muudaks
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              No mina tänan. Jälle targem.
                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Sama. Ja no uurisin välja mis see "twitch" ka on. Üsna kindlalt olin seda sõna korra varem kuulnud ka.
                              Kui ma siin hommikul juba panin osad ajud plahvatama. Siis pmst ma jõudsin kõigi selleni tänu 2005 suvele pmst kui ma sattusin õigesse seltskonda rs klannides ja hakkasin rohkem lävima selle toonase seltskonnaga kes #cdrsc ircus chillis näiteks. 16 aastat ja tuhandeid ülimalt lahedaid inimesi hiljem, still awsome.

                              Veel midagi, mis äkki osadele tuttav peaks olema, https://www.youtube.com/channel/UCC7...zQaG712LAatwSw - varaseimad asjad mis mul seal salvestatud peaks olema kuskil 2011 perioodist ja osad teiste inimeste asjad on 2005-2007 kandist, mis lihtsalt liiga väärtuslikud, et mitte alles hoida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Ei poolda seda, aga pigem Reagan ja Eesmaa kui mõni sotsiaalmeedia staar, kelle ainuke oskus vöib piirduda algoritmis eeliste leidmise ja järjekindlalt materjali peale loopimisega. Sinu nimetatutel vähemalt mingisugune päriselu oskus ja haridus
                                Ei näe põhjust, miks Hensugusta on kehvem kui Aunaste ja/või Võrno näiteks.
                                Ühed "meelelahutajad" kõik, sportlasi päris samasse patta ei pistaks aga kui keegi topib, siis suurt vastu ka ei vaidleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X