320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koja"viiskendneliviiskendnelikümmekümme"mees.


    Alati kui tahaks seda elioni digitv teenust ilmataat kasutada, see jamab. Ma ei saa aru miks ja kuidas, aga nii on.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Taaraautomaatide juures on alati saba

      Kommentaar


        Hea et kooli kokkutulek iga 5 aasta tagant on. Muidu ei kannataks maks välja.

        Kommentaar


          pidev keeleveebi, wikipedia, googli kasutamine teeb õigekirjale halba ja ajud pehmeks. (kuskil skandinaavias oli isegi sellekohane uuring, et google teeb aju liiga mugavaks)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            inimkond debiilistub.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              FB Limiter tõstab töö/õppeprotsessi produktiivsust julgelt 70% võrra. Kui ikka FB ja Youtube kinni mõneks ajaks, siis ka sulg jookseb. Kuidas soccernetti ja mõningaid uudisteväljaandeid bännida saaks paariks tunniks?

              Kommentaar


                Selleks peab üle kümne kilo alla võtma, et võõraste purjus düüdide "ÕU, CHALICE!" hüüded asenduks võõraste purjus tüdrukute "õu, sa näed välja nagu Ryan Gosling" tähelepanekutega.

                Kommentaar


                  ära ole nii kindel. näiteks sellise vestluse järel oleks ma peaaegu peksa saanud.

                  Venuse garderoob
                  Purjus jõmm - õu tead, kelle nägu sa oled?
                  purjus mina - oota. ära ütle. oota ... Ricky Gervais - http://www.youtube.com/watch?v=CQXy72PByQU
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Chalice'i tähelepanek tuletas meelde tähelepaneku, et purjus tüdrukud on kordades ebameeldivamad kui purjus düüdid.
                    Nojah kukuvad targutama ja vaidlema. Ma tavaliselt jooksen sauna ära kui võimalus on, või hakkan tunduvalt kiiremas tempos jooma, lootes et siis enam ei häiri.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      pidev keeleveebi, wikipedia, googli kasutamine teeb õigekirjale halba ja ajud pehmeks. (kuskil skandinaavias oli isegi sellekohane uuring, et google teeb aju liiga mugavaks)
                      Siiski on veel lootust...

                      Something crucial happened last month that no one seems to be paying attention to.
                      People searched less.

                      PEAK SEARCH: Why The Google Era May Be Over
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        pidev keeleveebi kasutamine teeb õigekirjale halba

                        mugavaks küll, aga halba vaevalt,
                        igal juhul on targem järgi kontrollida, kui et ise mingit vigast kirjaviisi leiutada
                        (kui veeb ei meeldi, võib trükitud ÕSi kasutada)
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Viimastel päevadel on inimestele järsku meeldima hakanud Red Bull, langevarjuhüpped, freefall jms.
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            mindless drones
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                              Viimastel päevadel on inimestele järsku meeldima hakanud Red Bull, langevarjuhüpped, freefall jms.
                              Ega see ju pole halb, kui tänapäevastel suurmeestel end inspireerida lastakse. Ka mina püstitasin neil päevil ühe maailmarekordi, mille läbivaatamisega praegu Guinnessi rekordite komisjon tegeleb ja loodan peagi kätte saada ametliku rekorditunnistuse.

                              Nimelt vaatasime Kartmatu Felixi hüpet koos minu hea sõbra neeger Johni ja tema isapoolse vanaisa lellepoja Ickechukwuga, kes on juhtumisi kopteripiloot Darfuris. Icke, nagu teda kutsutakse, juhtus üleolevalt mainima, et näed, banaan, mida suudab inimene, vaata ja värise! Mul kohe kihvatas sees ja ütlesin, et nii, Icke, nüüd võtame sinu kopteri, sõidame nii kõrgele, kui see risu kannatab ja ma hüppan alla. Ilma langevarjuta.

                              Ja nii ma tegimegi. Icke kopter hakkas küll juba umbes 30 meetri pealt koledasti musta diislitossu välja ajama ja haisema nagu jõehobu sõnnik, mistap sooritasin oma ajaloolise hüppe madalamalt, kui loodetud, ent peaksin siiski olema maailma kõige kõrgemalt vabatahtlikult langevarjuta hüpanud banaan. Maandumine läks ilusti, algul tegin mitu kukerpalli, ent siis suutsin oma asendi stabiliseerida ja kukkusin kuivanud rohu sisse nii pehmelt, et koorele ei tekkinud üle paari musta pleki. Vean aga kihla, et must plekk on kõik, mis Kartmatust Felixist oleks sellise hüppe tagajärjel alles jäänud.

                              Kui saan Guinnessi tunnistuse kätte, postitan selle ka siia. Seni aga foto õhkutõusmisest kopteriga, mina lehvitan Icke põlvedelt.

                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nuusates on võimalik seljas mingi lihas ära tõmmata. Kapitaalselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X