320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti on uus Bond sama hea, kui filmile valmistatud soundtrack Adele esituses.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Kui on vaja sõita paar peatust vabakalt kristiine suunas, siis ei tasu hüpata suvalise bussi peale. Võib juhtuda, et järgmine peatus on süva-õismäel

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Kui on vaja sõita paar peatust vabakalt kristiine suunas, siis ei tasu hüpata suvalise bussi peale. Võib juhtuda, et järgmine peatus on süva-õismäel
        Kas sa peatumise nuppu vajutasid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas sa peatumise nuppu vajutasid?
          Ei tulnud selle pealegi. Aga muidu oli täitsa tavaline buss. 46.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Ei tulnud selle pealegi. Aga muidu oli täitsa tavaline buss. 46.
            ...mis on ekspressbuss ja pärast vabakat peakski ta järgmine peatus kusagil õismäel olema. olen ise sama viga teinud.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Tuli mazzi looga meelde, kuidas ma pidin talle kunagi A. Le Coqilt mingi loo tegema. Sõitsin hoopis kesklinnast Koplisse, mingi narkomaan istus vahekäigu pool kõrvale ja ma ei julgenud sittagi teha. Tore aeg. Nüüd rohkem Tallinna nina ei pista.

                Kommentaar


                  Havana Club toimib valuvaigistina tunduvalt paremini, kui diclac.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Tuli mazzi looga meelde, kuidas ma pidin talle kunagi A. Le Coqilt mingi loo tegema. Sõitsin hoopis kesklinnast Koplisse, mingi narkomaan istus vahekäigu pool kõrvale ja ma ei julgenud sittagi teha. Tore aeg. Nüüd rohkem Tallinna nina ei pista.
                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Tahtsin Autobussijaamast Alekokile minna. Sõitsin esmalt tramm nr 4-ga Ülemistele. Siis istusin esimesele trammile, mis vastassuunas läks. See reis lõppes Koplis Volta peatuses

                    nojah, Hobujaamas oleks pidanud trammi vahetama

                    aga nüüd, kus ekspress on tavalise bussiga samas hinnas,
                    juhtus endalgi sarnaselt, et kaugelt vaadates ei teinud kollasel nr-l eriti vahet ja
                    9 osutus hoopis 46-ks.. õnneks on Õismäe ühendus Mustamäega, eriti tipptunni paiku suhteliselt vilgas

                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Kui on vaja sõita paar peatust vabakalt kristiine suunas, siis ei tasu hüpata suvalise bussi peale. Võib juhtuda, et järgmine peatus on süva-õismäel
                    vähemalt on Tln-s siiski turvalisem kui Peterburi taksomaffia käes (kuigi ka seal oleks metrooga ühe ümberistumisega üsna lihtsalt Balti vaksalist Zeniidi staadionile jõudnud)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Infinititel ei ole suunatulesid.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        On koolivaheaeg ja autosid on poole vähem kui muidu. Eile polnud kell 17 isegi Liivalaia-Pärnu mnt rist umbes.

                        Kust need koolilapsed siis tavalisel päeval kell 17 kõik ühekorraga tulevad ja kes neile autod ostis?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          On koolivaheaeg ja autosid on poole vähem kui muidu. Eile polnud kell 17 isegi Liivalaia-Pärnu mnt rist umbes.

                          Kust need koolilapsed siis tavalisel päeval kell 17 kõik ühekorraga tulevad ja kes neile autod ostis?
                          Vanemad võtavad puhkuse ja lähevad maale?

                          Kommentaar


                            Oh püha lihtsameelsust.
                            Algklasside omi vist veetakse väga suurel hulgal autodega äärelinnadesse ja mägedele ja kuhu veel. Peale tööd siis trenni ja/või trennist ära.
                            Ning jah, tööl ning klientide hulgas on ikka hetkel rahulikum, kõigil on koolivaheaeg.

                            Kommentaar


                              mul pole vist terve elu jooksul olnud suuremat wtf momenti kui täna hommikul esimest korda kardinat ees tõmmates. õhtul poleks osanud sellist asja oodata. poolel rahval suverehvid all veel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                mul pole vist terve elu jooksul olnud suuremat wtf momenti kui täna hommikul esimest korda kardinat ees tõmmates. õhtul poleks osanud sellist asja oodata. poolel rahval suverehvid all veel?
                                Arvan, et rohkem kui poolel. Täna/homme läheb suureks rehvivahetus ralliks kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X