320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mingi sensitiiv ütleb,et sa leiad oma elu armastuse, siis kõik usuvad, kui fb-s lubatakse aidata aafrika lapsi, siis kõik usuvad. Kui aga igalpool pasundatakse,et nädalalõppus tuleb lumi maha, siis ei usu mitte keegi. Ja nüüd vinguvad,et rsk suverehvid veel all ja sõita ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Kui mingi sensitiiv ütleb,et sa leiad oma elu armastuse, siis kõik usuvad, kui fb-s lubatakse aidata aafrika lapsi, siis kõik usuvad. Kui aga igalpool pasundatakse,et nädalalõppus tuleb lumi maha, siis ei usu mitte keegi. Ja nüüd vinguvad,et rsk suverehvid veel all ja sõita ei saa.
      Sest 90% juhtudest ajab ilmajaam totaalset paska. Räägitakse suurest sajust- järgmine päev särab päike. Räägitakse suvesoojusest- järgmine päev kallab terve päev. Viimased paar kuud on räägitud mahedast sügissoojusest- reaalsus on see, et praktiliselt iga päev on kallanud. Lubatakse mahedat öötemperatuuri- tuleb esimene tugev öökülm, mis pooled taimed ära võtavad. Nüüd jopati sinna 10% sisse ja saavad endale rinnale taguda.

      Kommentaar


        kelle ilmateadet jälgid?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Hetkel pidasin silmas neid meie kohalikke, Paljakuid jne. Norrakaid seekord ei uurinud põhjalikult, seega ei tea, kas läks nii nagu nad ütlesid.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Viimased paar kuud on räägitud mahedast sügissoojusest

            tegelikult ongi päris soe olnud, kuigi vihmane

            nüüd, kui lumi maha tuli, korjatakse viimased välikohvikud tänavalt kokku

            õhtul poleks osanud sellist asja oodata.
            L-Eestis oli juba eile lumi maas

            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            et Tartus sajab lund, siis järelikult peab Tallinnas ka sadama.
            ja mõni tund hiljem hakkaski

            e: ehk siis kui sadu põhjustab seesama madalrõhkkond, mis liigub lõunast põhja (mitte diagonaalis kuskilt Lätist üle L-Eesti Venemaale), siis ära üllatu, vaid valmistu aegsasti ka Tln-s lund rookima
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              And your point is? Saaremaal tuiskas ja lõi välku. Kas seda juhtus ka ülejäänud Eestis? Vahemaad on ka natukese siiski. Tundub sama hea loogika, et Tartus sajab vihma siis järelikult peab Tallinnas ka sadama.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Sest 90% juhtudest ajab ilmajaam totaalset paska. Räägitakse suurest sajust- järgmine päev särab päike. Räägitakse suvesoojusest- järgmine päev kallab terve päev. Viimased paar kuud on räägitud mahedast sügissoojusest- reaalsus on see, et praktiliselt iga päev on kallanud. Lubatakse mahedat öötemperatuuri- tuleb esimene tugev öökülm, mis pooled taimed ära võtavad. Nüüd jopati sinna 10% sisse ja saavad endale rinnale taguda.
                Täielik bullcrap. Pol nüüd päris viimasel paaril kuul vist ilmateadet jälginud (va siis kui juba igalt poolt tuleb uudisvoog, et nüüd tuleb torm või nüüd tuleb lumi, mis on ka muuseas alati paika pidanud), aga üldiselt on viimasel ajal ilmateade ikka üsna täpseks muutunud. Aga jah, samas kui mingit reporteri joga jälgida (mida on ilmateateks sulaselge liialdus nimetada) eks siis on jah tõenäolsus täppiminekule olematu.

                Ja mingi norrakate portaal, mida Eesti ilm karvavõrdki ei koti, võib ennast potist alla lasta, siin asub ilmateade, mis näitab ülitäpselt kus mis ajal mis ilm on! Mitu aastat sealt vaadanud ja kui ennustab, et 15:30 jõuavad vihmapilved minu kodukohta, siis tavaliselt ongi 15:30 +/- paar minutit pilved koha.

                Kommentaar


                  EMHI on nali. Huumor ongi see, et enamjaolt ennustavad norrakad siinset ilma täpsemalt kui me ise.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Täielik bullcrap...
                    Ma kujutan ette et sa vaatad ilmateadet sama päeva hommikul kui seda vihmasadu ennustatakse. 2-3 päeva prognoos ning sealt edasi on peaaegu sama hea kui ise vihmatantsu vihuda: Kord läheb täppi, kord mitte.
                    Norrakate sait yr.no annab ses suhtes adekvaatsemat infot kui pmst kõik eesti ilmateated kokku (kui nad just enda infot teinekord sealt ei varasta).

                    Kommentaar


                      Usk on ikka võimas asi.

                      Linnalegend, et norralased ennustavad Eesti ilma alati täpsemini kui eestlased ise, ei leidnud Ekspressi vaatluste põhjal kinnitust.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Ma kujutan ette et sa vaatad ilmateadet sama päeva hommikul kui seda vihmasadu ennustatakse. 2-3 päeva prognoos ning sealt edasi on peaaegu sama hea kui ise vihmatantsu vihuda: Kord läheb täppi, kord mitte.
                        Norrakate sait yr.no annab ses suhtes adekvaatsemat infot kui pmst kõik eesti ilmateated kokku (kui nad just enda infot teinekord sealt ei varasta).
                        Juba keskkooli geograafias, kus oli juttu õhumasside liikumisest, rääkis õpetaja, et üle 2-3 päeva ette ennustamine käib kohvipaksu pealt. Poole aasta ilma tõesti ette pole tahtnud uurida, aga kui laupäeval sai suusamaratoni sõita, siis neljapäeval on igastahes seda infot kasutades pilt ees, mis määre ja mis riietus käiku läheb.

                        Ageimis, muidugi, eestlased on ju nii kohutavalt saamatud ja piiritaga on kõik nii ilusad targad ja osavad

                        Kommentaar


                          Mu sõber ilmamees rääkis, et suvisel äikeseperioodil pole isegi 15min võimalik korralikult ette ennustada. Pmst võib selgest taevast veerand tunni pärast olla saand tumesinine ollus koos ohtra vihmaga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                            Ja mingi norrakate portaal, mida Eesti ilm karvavõrdki ei koti, võib ennast potist alla lasta, siin asub ilmateade, mis näitab ülitäpselt kus mis ajal mis ilm on! Mitu aastat sealt vaadanud ja kui ennustab, et 15:30 jõuavad vihmapilved minu kodukohta, siis tavaliselt ongi 15:30 +/- paar minutit pilved koha.

                            Varane nädalavahetus juba käib?
                            Ise olen viimasel ajal norrakaid päris palju jälginud ja võin öelda, et 2-3 päeva panevan nad päris täppi, erinevalt EMHIst.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ise olen viimasel ajal norrakaid päris palju jälginud ja võin öelda, et 2-3 päeva panevan nad päris täppi, erinevalt EMHIst.
                              Isiklik kogemus enamasti Tallinna põhjal ütleb vastupidist. Pealegi võidab inimene+masin alati masina mudelprognoosi. Isegi kui mudel võib mingil hetkel joppamisi täpsem olla.

                              Kommentaar


                                minu kogemused: suvel ei usalda midagi, sest kõik panevad puusse. muul ajal asjad enamvähem toimivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X