320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tsiteerides ühte kuulsat foorumlast: "sa oled vist marsi elanik"

    Kommentaar


      Pebre ja Liivamägi vs politsei.

      Kommentaar


        Selliste asjade kommentaarium on ka muhedaid pärleid täis. Perekonnanimi "Olen" esindajad jagavad inspireerivaid soove ja elavad oma iidolitele kaasa. Kontrollorganitel hea oma uhhuu andmebaasi uuendada nende kommentaaride põhjal.

        Kommentaar


          Keskerakonnal on ikka endless supply idapoolseid kaunitare. Lisaks veel Ivanova, siis poksiliidu peasekretär jne jne

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Keskerakonnal on ikka endless supply idapoolseid kaunitare. Lisaks veel Ivanova, siis poksiliidu peasekretär jne jne

            Kui mina kunagi noorreformar olin, siis seal oli noorte suvepidudel ikka epic tasemel materjali. Lihtsalt ei lastud esile neid kahjuks noortesatsist.

            Suvepidudega meenub mingi lugu, kuidas küllaltki noor, nüüdseks startupper ekspoliitik oli suht ladna vend, sest mingid Pärnu tüübid läksid seal kaklema, ühel tüübil olid nukid sõrmedes, startupper lihtsalt läks isana võitlusesse vahele like a bawss. Mis meenub veel on see, et Põltsamaal preilide keskmine tase oli by far kõige kõrgem (paar neist siiamaani modellid kuskil väljamaal). Lisaks see, et Ansip pidas pohmahommikul väikse kõne ja kiitis keskerakonda, mis väidetavalt oli kogu reformierakonna edu alus, sest vastandumine toob hääled koju!

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              (paar neist siiamaani "modellid" kuskil väljamaal).
              Kuule, jutumärgid korista ära. Mu sugulane on modell Põltsamaalt välismaal.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kuule, jutumärgid korista ära. Mu sugulane on modell Põltsamaalt välismaal.
                Kas ka reformierakonnas noorena?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kas ka reformierakonnas noorena?
                  Paistab, et viimased 10 aastat juba.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Paistab, et viimased 10 aastat juba.
                    näe, koristasin!

                    Kommentaar


                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        5548 days

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          5548 days


                          Kas tuli selline kõigile korraga, kel päevi üle teatud arvu?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            tundub küll, et kõigile korraga



                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            paar neist siiamaani "modellid" kuskil väljamaal
                            Kas sarnane juhtum nagu T. Padari eksabikaasaga?

                            Samuti on väidetud, et Katarina on Ameerikas modellitööga leiba teeninud, kuid ükski Eesti agentuur sellenimelist neidu ei tea, samuti polevat nähtud ühtki temast tehtud modellifotot
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Your password is 4690 days old, and has therefore expired.

                              Kommentaar


                                Mul oli ka 5548 päeva. Eriti hea, et mobiilis seda ei lasknud (vähemalt mul) muuta.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X