320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

    Eks paljud ole seda kuulda võtnud, see aasta pea iga nädal mingi uudis, kus mingid kelmid positiivselt mõtestatud inimesi rikkuse nimel haneks tõmmanud.
    Pigem tundub, et need kelmid on positiivselt mõtestatud ja tahavad oma osa universumist kätte saada

    Kommentaar


      kumb on tõenäolisem, kas see, et legendid on teinud endale uue kasutaja või see, et mingid nimastainid panevad 24/7?

      RIP foorum ja musi püksi kõigile. Itaaliaseksualistiga tehtud beti saame ilmselt privas lahendatud ning kõikidele teistele - tore oli!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        kumb on tõenäolisem, kas see, et legendid on teinud endale uue kasutaja või see, et mingid nimastainid panevad 24/7?

        RIP foorum ja musi püksi kõigile. Itaaliaseksualistiga tehtud beti saame ilmselt privas lahendatud ning kõikidele teistele - tore oli!
        Mis teil aini vastu on? Kui mul pole 10 aastat vana konto, siis varikas? Ma jummala legit kasutaja omaarust… ja kui mu postituste sagedust vaadata, siis 24/7 on ilmselge liialdus. padla rsk

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

          Mis teil aini vastu on? Kui mul pole 10 aastat vana konto, siis varikas? Ma jummala legit kasutaja omaarust… ja kui mu postituste sagedust vaadata, siis 24/7 on ilmselge liialdus. padla rsk
          Esiteks varikontodega on see, et unustatakse IPsid vahetada ja see on teatud priviligeeritid inimestele näha. Teiseks enamus su postitused on ju ilmselge varikonto material. Pole usutav, et selliseid poste 24/7 tegev Ruudi on reaalne inimene. Vähem näffi ja rohkem originaalsust!

          Kommentaar


            Imelik, et ei ole tehtud sellist väikest kaasaskantavat veesõidukit/skuutrit. Elektritouksid ja rattad arenevad taie lauluga, neid tehakse nelja rattaga, kolmega, kahega, ühega ja varsti ilmselt uldse ilma ratasteta, et lihtsalt sügad mingi lauaga ringi, aga veesoidukite arendamine eriti ei käi. On mingeid prototuupe, aga masstootmisse pole tundub, et eriti midagi läinud. Ilmselgelt on asja arendamine kallim kui maasoidukitel aga voimatu ju olla ei tohiks, YouTubes venemaal vennad teevad trimmerimootoritest mingeid imesoidukeid, asi siis peaks olema mingitel inseneridel midagi valmis visata.
            Mu nägemuses võiks soiduk valja näha nagu see vana kollane rooliga kelk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Esiteks varikontodega on see, et unustatakse IPsid vahetada ja see on teatud priviligeeritid inimestele näha. Teiseks enamus su postitused on ju ilmselge varikonto material. Pole usutav, et selliseid poste 24/7 tegev Ruudi on reaalne inimene. Vähem näffi ja rohkem originaalsust!
              Ma täheldan, et probleemi sügavust sai alahinnatud. Kuigi hologrammi ajastul võib-olla tõesti võimalus, et mind reaalselt ei ole olemas, ma siiski välistaks selle variandi.

              Ma opereerin tegelikult 6 erineva ja ühtlasi ka kõikide kontodega, mis aktiivseks on jäänud. #paranoiad #ärausaldavalitsust #fool(r)ium

              Kommentaar


                loen vestlust Anett Kontaveidiga ja ühtäkki Anett lajatab, et "Einoh, never say never, sest tegelikult Eesti üks suurimaid mõtlejaid Uku Masing on öelnud, et tulevik kuulub inimestele, kes mõtlevad ruumiliselt" ja ma mõtlen, et väooo, Anett, sa polegi selline roosa tibi nagu Instagramist paistab, aga krt, intervjuu on hoopis Mart Normetiga.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kes vastab peast ja kohe, keda Lehis pronksimatšis võitis ? Keda naiskond finaalis võitis, tuleks ehk pingutades isegi meelde . Alade kandepinda ei anna võrrelda. .Minu meelest on 7s koht edetabelis veel kõvem kui X gamesi , suusaorienteerumise ( lubage naerda ) , maadluse ja tra teab veel mille tiitlid kokku . Osolin seinal FB-s käib ka vaidlus selle üle . Jaak Uudmäe küsib seal " Olav, aita meenutada millise medali Anett OM-l võitis ? " Käi putsi Uudmäe ! Hakkame tennises ja jalgpallis olümiamedaleid hindama ? 7s koht on mega . On ainult üks Anett Kontaveit

                    Kommentaar


                      Mitmes koht tennise edetabelis siis vastab vehklemise OM kullale? 10, 20, 50?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mitmes koht tennise edetabelis siis vastab vehklemise OM kullale? 10, 20, 50?
                        OM kuld varasema loogika järgi ei tohiks mitte midagi lugeda aasta sportlase valimisse. Seega sa otsid valet võrdlust.

                        Kommentaar


                          Mitmendaks Rahumäe juhitav liit ise Kontaveidi pani?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Mitmendaks Rahumäe juhitav liit ise Kontaveidi pani?
                            Tubli 2 punkti ju
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                              OM kuld varasema loogika järgi ei tohiks mitte midagi lugeda aasta sportlase valimisse. Seega sa otsid valet võrdlust.
                              Missugune kuld OM pole aasta sportlase tiitlit toonud? Või medal (kui just pole teist OM kõrgemat medalit ees).

                              Veider on see ühe saavutuse pisendamine selle arvelt, kui populaarseks teist ala peetakse.
                              Noh, ma ka ei tea ühtegi turniiri mille Kontaveit võitis see aasta. Peaks ütlema, et pole sittagi saavutanud?

                              -e- äkki Mehhikos võitis v?

                              Jalpallis pole OM tiitel kinldasti see kõige säravam saavutus. Sellejaoks on seal MM. Mis on tennises sama võrdväärne saavutus? Wimbeldoni võit? Tabeli esinumbri koht? Aus küsimus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                                Missugune kuld OM pole aasta sportlase tiitlit toonud? Või medal (kui just pole teist OM kõrgemat medalit ees).

                                Veider on see ühe saavutuse pisendamine selle arvelt, kui populaarseks teist ala peetakse.
                                Noh, ma ka ei tea ühtegi turniiri mille Kontaveit võitis see aasta. Peaks ütlema, et pole sittagi saavutanud?

                                -e- äkki Mehhikos võitis v?

                                Jalpallis pole OM tiitel kinldasti see kõige säravam saavutus. Sellejaoks on seal MM. Mis on tennises sama võrdväärne saavutus? Wimbeldoni võit? Tabeli esinumbri koht? Aus küsimus.
                                Nüüd sa ei tabanud mu postituse pointi ära. Lehise puhul me peame arvestama ju OM pronksi, sest varasematel aastatel kui Tänak tuli Rallis maailmameistriks, siis individuaalset auhinda ta ei saanud, sest paljud ütlesid, et see on meeskondlik ala koos Järveojaga jne ja ei sobi individuaalseks arvestuseks. Seda eriskummalisem on, et Lehise puhul me räägime nüüd järsku sportlase valimisel mingist OM Kullast ja varasemalt jõuga läbisurutud printsiipi nagu ei mäletaks keegi. Lehise puhul peaks varasemaid loogikaid arvesse võttes arvestama ikkagi ainult OM pronksi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X