320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna ootasin tund aega bussi (käivad 20 min intervalliga). eriti soojalt ei hakanud riidesse panema, pidi olema kiire sõit poodi ja tagasi. Mõtlen, et nagunii bussi ei tule, lähen koju tagasi. Hakkan uksest sisse astuma, kui näen, et buss sõidab mööda teed. FML

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Varane nädalavahetus juba käib?
      Ise olen viimasel ajal norrakaid päris palju jälginud ja võin öelda, et 2-3 päeva panevan nad päris täppi, erinevalt EMHIst.
      Ei jää siin vist muud üle kui "agree to disagree"... NEED EMHI prognoosid millele viitasin (mitte need general mumbojumbod) on 2.3 päeva väga kenasti ette ennustanud, nagu eelpool mainisin... Ekspressi artikkel ainult toetab mu arvamust. Aga jah, tulles alguse juurde tagasi...

      Kommentaar


        Autojuhid on tänases ekstreemsetes oludes väga rahulikud ja mõistlikud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Varane nädalavahetus juba käib?
          Ise olen viimasel ajal norrakaid päris palju jälginud ja võin öelda, et 2-3 päeva panevan nad päris täppi, erinevalt EMHIst.
          Sekundeerin. Pärnu kohta panevad üsna täpselt.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Emhi on sademete ennustamises täpne ja temperatuuridega panevad puusse, yr.no vastupidi.

            Kommentaar


              tänase päeva vaieldamatult parim liiklusvahend on tramm. liigub nagu kulda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Autojuhid on tänases ekstreemsetes oludes väga rahulikud ja mõistlikud.
                Kui Hendriksoni küürul ees peatuva auto tõttu olin sunnitud tegema sedasama ja kui seejärel kallakul enam liikuma ei saanud, siis olid kõik autojuhid tõesti rahulikud ja otsisid ainult võimalust kuidagi mööda pugeda See, et minutiks välja tulla ja hoogu aidata lükata, ei tulnud muidugi kellelgi muul pähe, kui tee servas kõndinud kaitseväelasel, kelle abiga võttis umbes 10 sekundit, et auto liikuma saada ja viadukt "vallutada". Samal ajal umbes 30 meetrit eespool seisvale autole läksid appi trammireisijad, kes kõrval peatunud trammist välja kargasid ja olukorra kiirelt lahendasid
                Põhjus, miks keegi isegi momendiks peatuda ei tahtnud/saanud oli vist see, et nad poleks seejärel tõenäoliselt ka ise liikuma saanud, sest täna paistis valdav enamus autojuhte linnas liikuvat suverehvidega.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Kallis päevik. Oi bljaad. Korda tuhat. Peas on ebameeldiv valu. Naabril. Soomlane. Aeg-ajalt väisab Eestit. Tal on tütra. Poole aastaga muutunud. Tissid. Tal külas sõbranna. Ilus. Harjumatu olukord. Tunded. Mehelikud. Vitt puude vilus. Jumal on olemas. Tunnen, et olen ilus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Inimene on arvuti ning enamik meist jooksutab Windowsi operatsioonisüsteemi - viirused ründavad ning pidevalt jookseme kokku. Kuid üks oluline lisa on meil puudu. Kui kokku jookseme, siis taaskäivitamisel puuduvad valikuvarjandid Safe mode ja Start normally.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ei mäleta, aga targa inimesena olen kõik oma kellad õigeks keeranud. (No pun intended)

                      Märkus 2: Kui hommikul ilma pohmellita üles ärgata, siis ei tasu muretseda. Pohmell jõuab varsti järgi.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kui foorumisse oma arvamuse postitad, siis tunnikese pärast tagasi tulles ootab sind seal mõnus sitarahe
                        (Kas ka siin?)

                        Kommentaar


                          premmi kohtunikud on sellel hooajal tasemel...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                            premmi kohtunikud on sellel hooajal tasemel...
                            Nagu ka Itaalia omad.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Olen hetkeseisuga vaadanud 5 mängu see nädalavahetus (2x serie A + 3x premm) ja kõik mängud on kohtunikud konkreetselt ära otsustanud oma valede otsustega.


                              Kommentaar


                                Kuuest kuus siis kogu nädalavahetuse saldo.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X