320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    varsti hakkavad teised riigid samamoodi dopingut täis 15. aastaseid olümpiale saatma kulla järgi

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      varsti hakkavad teised riigid samamoodi dopingut täis 15. aastaseid olümpiale saatma kulla järgi
      Räägitakse, et see ei paranda tulemusi, vaid ongi reaalselt südameravim. Mitte õigustamiseks, aga veider olukorda.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Papaya Usta tänases pealtnägijas. #maaonlame

        Kommentaar


          Kas ta räägibki nii? Või on/oli jommis?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kas ta räägibki nii? Või on/oli jommis?
            Oleks võinud tõesti tõlke alla panna. Aga see kajakas lamemaalase kohas oli hea.

            Kommentaar


              Kuigi nii jutu sisu kui ka vorm viitavad ilmselgele joobele, siis ta on täiesti kainelt selline.

              Kommentaar


                See on ammu siit läbi käinud, et tegu on haige inimesega.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  See on ammu siit läbi käinud, et tegu on haige inimesega.
                  Mind alati imestab see inimeste primitiivsus ja soov lasta avalikult alla inimesi*, kelle puhul võib nö oletada teatud probleeme. Sisuliselt see on umbes sama nagu vähihaige alavääristamine.

                  *eriti inimeste puhul, kelle intelligents võiks küündida selleni, et seda mõista, kuid selline nõme pahatahtlikkus ja sisemine oss ruulib üle. Sul on stiilis skisofreenikuid 1% populatsioonist, häireid teisigi. Kahjuks ei kipu ei meedia kui ühiskond laiemalt mõtlema, et mingite tegevuste/sõnade taustal võib olla mingi... noh... põhjus, mis ei ole inimese enda tahte ja kontrolli all sellises mahus kui arvatakse.

                  Kommentaar


                    Ma vaatasin nüüd selle pealtnägija läbi. Väga kurb tegelt. Järjekordne "head ja pahad" juhtum, kus mitu minutit keskendutakse "pahade" defineerimise ja auditooriumile tunnetatava "konkreetse paha persooni" loomiseks isikule, kelle osas iga tervemõistluslik, ratsionaalne ja südames hea inimene seda ei teeks. Ja siis vastu panevad ise narratiivi juhtides PPA hästi artikuleerivad juhid. Rõhutan, et politseil on tegelikult minu arvates õigus. Ja mul on väga suur respekt nende vastu, et nad sellistes olukordades on suutnud olukordi selliselt lahendada. Kõrge viis ja austus on ka saates esinenud välijuhi (ja tema sisekaemuse) vastu ning täiesti mõistan selle suurema juhi strateegilisi vaatenurki/otsuseid.

                    Aga mille jaoks selline jätkuv polariseerimine ERR poolt? Kas on üks isik nendest 20-40%, kes selle nn vastaspoole hulgas oma arvamust muutis? Või hoopis süvendas see vastandumist ühiskonnas? Miks? Kas meil ühiskonnas läks sellest midagi paremaks? Kas keegi inimestest, kes on näiteks olemasolevate piirangute nö vastane, muutis oma arvamust? Mida antud teemakajastus saavutas peale muu, et tekkis veel tugevam polarisatsioon ühiskonnaliikmete vahel?

                    Kurvaks teeb. Ja siis nad käivad ringi omas tsunftis, saavad kiitvad plaksud tagumikule ja mõtlevad, et jube head ajakirjandust tegid. Ja siis võimendavad retoorikat veelgi kuniks "EKRE valitsusaegne Tralla" tundub isegi täiesti normaalne ajakirjanik. Veelkord, kurvaks teeb.

                    Kommentaar


                      terve teisipäeva jooksul tehti foorumisse 44 postitust,

                      kolmapäeval 122 (+ päris mitu pärast südaööd) –

                      "nädala selgroog" tõepoolest eksisteerib.

                      Kommentaar


                        plastic'99 - ehkki su jutus on tõetera sees, siis samas on inimestel ikkagi õigus näha neid inimesi ja nende maailma, kes tahavad mingis asjas vedurid olla ja ootavad järgmist/heakskiitu jne. Olles tööalaselt Mihkli ja PN toimetusega kokku puutunud, siis ma olen kindel, et paljuski samadele argumentidele ka väga tugevalt mõeldi ja otsust kaaluti. Ehk kuskilt läheb avalik huvi ehk meil on õigus saada ette pilt nendest isikutest, kes avalikkuses tegutsevad ja püüavad meile omi tõdesid selgeks teha. Ehkki paljud siin foorumis teavad, milline Usta on, siis valdav enamik kindlasti mitte.

                        Minu tähelepanek kogu lamemaalisuse, varronduse, EKREnduse (seejuures see ei kehti kindlasti kõigi nende valijate kohta) on see, et nemad võitlevad vabaduse eest - aga nii pea kui julged kasutada oma vabadust nende vastu kriitiline olla, ristitakse sind mitteeestlaseks või nph kellekski veel hullemaks. Seejuures nad ise tihti ei saa sellest vastuolust aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          Mind alati imestab see inimeste primitiivsus ja soov lasta avalikult alla inimesi*, kelle puhul võib nö oletada teatud probleeme. Sisuliselt see on umbes sama nagu vähihaige alavääristamine.

                          *eriti inimeste puhul, kelle intelligents võiks küündida selleni, et seda mõista, kuid selline nõme pahatahtlikkus ja sisemine oss ruulib üle. Sul on stiilis skisofreenikuid 1% populatsioonist, häireid teisigi. Kahjuks ei kipu ei meedia kui ühiskond laiemalt mõtlema, et mingite tegevuste/sõnade taustal võib olla mingi... noh... põhjus, mis ei ole inimese enda tahte ja kontrolli all sellises mahus kui arvatakse.
                          Ma esimese hooga ehmatasin ja mõtlesin, et sa tsiteerisid mu postitust, kus ma natukene ühe veteranfoorumlase üle nalja tegin.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kui varem olid valgete kaubikute juhid liikluses kõige suuremad munnid, siis nüüd Yandex kirjadega juhid.

                            Kommentaar


                              Ma ei mäleta, kus chatis see arutelu Rogani üle käis, aga siin on üks neile konkureeriv arvamus. https://twitter.com/grahamwalker/sta...95878581395460

                              Äkki toimib ka see
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ma ei mäleta, kus chatis see arutelu Rogani üle käis, aga siin on üks neile konkureeriv arvamus. https://twitter.com/grahamwalker/sta...95878581395460

                                Äkki toimib ka see
                                Jälle liberast on siin surumas, nugade ja relvade vehkimas ning viha ja vaenu külvamas. Mine häbene.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X