320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aadu&co
    Olles oma parktikantidele igsugustest teemadest rääkinud, avastasin et, neid shokeeris kõige rohkem... trummi põrin. See et , keegi julgeb välja öelda et, jõulud imevad. Ma pole nii mürgist pilku ikka aastaid näinud. Uskumatu ütleks.
    Mina jälle olen märganud, et jõulude tümitamine on nagu popp spordiala.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Täiskuu on jätnud oma jälje ka paljudele foorumikasutajatele. Vaata ka- Chelsea, Nõmme Kalju ja Juventuse teemad.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Mina jälle olen märganud, et jõulude tümitamine on nagu popp spordiala.
        Ma imestan, et kus kõik jõulukampaaniatega nii hiljaks on jäänud praegu, et ühtegi veel näinud pole

        Kommentaar


          1. Novembrist hakkavad pihta.

          Tartus Eedeni Jyskis olid eile juba jõuluasjad müügil.

          Kommentaar


            TLN kaubamaja on juba ammu ees

            Ja ka Selver
            308

            Kommentaar


              Aga piparkoogitainast pole kusagil

              Kommentaar


                Tee ise. Pole raketiteadus.

                Kommentaar


                  Renditavaid äripindu vahendavad maaklerid on suuremas enamuses kirjaoskamatud pohuistid.

                  Kommentaar


                    maaklerid on üldse kõige hullemad muidusööjad
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Fakit. Kui tüübi spetsialiteediks on vähendada äripindu ja iga detaili tema vahendatava objekti kohta tuleb talt tangidega välja kiskuda, siis jääb mulje, et ta polegi tegelikult huvitatud sellest kõpsist, mis ta peaks justkui teenima. Mingu persse. Sellest ma ei räägigi, et tüübil on 50+ kuulutust üleval, igaühel juures täpselt 1 pilt ja kuus sõna teksti. Maakler minu eesel... Ja see on ÜKS tüüp, markantseim.

                      Ülejäänutel on kuulutused vähe tõhusamad, aga huvi asja reaalselt huvilisele vahendamise vastu täpselt sama suur. Ja düsgraafia tundukse kutsehaigus olema. Ma-sen-dav.

                      Kommentaar


                        Aasias on tsunaami ja 100 000 inimest saab surma = "midagi vist oli jah kuskil hiinas või aasias, uudistest olen nagu kuulnud."
                        USAs on orkaan, vesi on tõusnud meetri, ühistransport seisab ja 14 inimest saab surma = "omgomg, loen kõiki uudiseid ja sheerin terve päeva pilte facebookis."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Aasias on tsunaami ja 100 000 inimest saab surma = "midagi vist oli jah kuskil hiinas või aasias, uudistest olen nagu kuulnud."
                          230,210 – 280,000 deaths (the sixth deadliest natural disaster in recorded history). aga jah, point õige.

                          Kommentaar


                            hmm.. minu arvates oli sellest ikka kõvasti juttu ja uudiseid aga mis puutub facebooki ja twitterit, siis meenutage mis aastal see oli ning mis arengujärgus olid FB ja twitter.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Aasias on tsunaami ja 100 000 inimest saab surma = "midagi vist oli jah kuskil hiinas või aasias, uudistest olen nagu kuulnud."
                              USAs on orkaan, vesi on tõusnud meetri, ühistransport seisab ja 14 inimest saab surma = "omgomg, loen kõiki uudiseid ja sheerin terve päeva pilte facebookis."
                              Tra, mine ja kallista puud, rsk.

                              P.S. USA puhul jääb NBA ära. Hiinas ei jää mömmigi ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tra, mine ja kallista puud, rsk.

                                P.S. USA puhul jääb NBA ära. Hiinas ei jää mömmigi ära.
                                Idaranniku mänge enivei otse ei suuda vaadata, et väga pohhui. Kui Läänerannikul midagi juhtuks, siis oleks täiesti perses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X