320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teivashüppes maailmarekordi teinud Duplantis edestas samal võistlusel 3nda koha saanud sportlast 1 meetri ja 3 sentimeetriga Tra, ühe meetriga . ...

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Vaatan go3 south parki COVID specialit januh enne ka seda mõelnud aga mis komöödiat vaatavad antivaxxerid, pro Trump jms? Kõik stand-up jms tippsarjad panevad ju puid ainult. Kas siis need inimesed ei naeragi?
      Sa oled kunagi Varrot naeratamas näinud?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

        Sa oled kunagi Varrot naeratamas näinud?
        Ta naerataks, aga sellise mehe jaoks on lihtsalt naeratamine liiga gei

        Kommentaar


          Spotify on maas . Venelased ründavad ?

          Kommentaar


            Toimib.

            Kommentaar


              Eile juhtusin vilksamisi nägema ilmselt üht esimestest hoovijalka mängudest koolipoiste seas. Fännisärkide statistika oli kõnekas.

              3x Mbappe
              2x Ronaldo
              2x Neymar
              1x Haaland
              1x Hazard
              0x Messi

              Muudest särkidest oli veel Harju JKd ja Nõmme Unitedit.

              Kommentaar


                See e-etteütlus ikka kõvasti raskemaks läinud. Mäletan et nii 2010 paiku oli selline tore võimalus kord aastas üritada õigesti kirjutada, kuid viimased 6-7 aastat olnud mingi filoloogide võidu kõvatamine kes kõige värdjama välja suudab mõelda.

                võrdluseks siis SIIN 2008-2017 ja 2014 see aeg kui lappama asi läks juba

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  See e-etteütlus ikka kõvasti raskemaks läinud. Mäletan et nii 2010 paiku oli selline tore võimalus kord aastas üritada õigesti kirjutada, kuid viimased 6-7 aastat olnud mingi filoloogide võidu kõvatamine kes kõige värdjama välja suudab mõelda.

                  võrdluseks siis SIIN 2008-2017 ja 2014 see aeg kui lappama asi läks juba
                  ma ka imestasin, kui lugesin viimast teksti. pead mitu korda läbi lugema, et aru saada

                  Kommentaar


                    Okei, Repinski asju peaks maksuamet täpsemalt uurima - ma lootsin, et ta on veits lihtne aga need kulud pole normaalsed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Okei, Repinski asju peaks maksuamet täpsemalt uurima - ma lootsin, et ta on veits lihtne aga need kulud pole normaalsed.
                      Pole esimene kord kui sellele on viidatud, et asjaga peaks tegelema EMTA ja asi isegi õiguskantsleri ja riigikontrolli laualt väidetavalt läbi käinud, aga juhtunud pole mitte sittagi.
                      Ikka ostetakse erinevat liiki kütuseid suurtes kogustes, makstakse sellega oma pereliikmete autode liisinguid, jne. Same shit, different day,
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ma peaks tegema twitteri konto, kus ma teada annan, kui autol paagi täis panen. Siis jälgijad teavad suht suure kindlusega, et järgmisel päeval kütuse hind langeb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Ma peaks tegema twitteri konto, kus ma teada annan, kui autol paagi täis panen. Siis jälgijad teavad suht suure kindlusega, et järgmisel päeval kütuse hind langeb.
                          Ma eilse maailmaturu hinnalanguse uudise tõttu enne ei tangi kui hind odavam
                          Ma pole täna linnas käinud, seega ei tea veel, kas juba häid uudiseid

                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                            Ma eilse maailmaturu hinnalanguse uudise tõttu enne ei tangi kui hind odavam
                            Ma pole täna linnas käinud, seega ei tea veel, kas juba häid uudiseid
                            No mul oli kenasti välja arvestatud, et paak saaks hinnatipuajal tühjaks

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kas riikide vahel on kokkulepitud, et vihased suured vastasseisud on paigutatud ühele päevale. Olen juba ammu tähele pannud taolist olukorda… näiteks täna on Roomas derby della capitale Roma vs Lazio, Hollandis on Der Klassikier Ajax vs Feyenoord ja Hispaanias El Classico Reali ja Barca vahel. Inglise jalkast ma eriti midagi ei tea aga Tottenham vs West Ham tundub ka mingi derby moodi asi. On see juhus (mis kuidagi igal hooajal kordub) vōi mingi strateegia mängus alaliitudel, kui mängugraafikut kokku panevad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X