320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Kas riikide vahel on kokkulepitud, et vihased suured vastasseisud on paigutatud ühele päevale. Olen juba ammu tähele pannud taolist olukorda… näiteks täna on Roomas derby della capitale Roma vs Lazio, Hollandis on Der Klassikier Ajax vs Feyenoord ja Hispaanias El Classico Reali ja Barca vahel. Inglise jalkast ma eriti midagi ei tea aga Tottenham vs West Ham tundub ka mingi derby moodi asi. On see juhus (mis kuidagi igal hooajal kordub) vōi mingi strateegia mängus alaliitudel, kui mängugraafikut kokku panevad?
    Pigem juhus, sest sellises hooaja staadiumis sõltub graafik ka väga palju klubide edust karikates - see, et kellaajad kattuvad on pigem strateegia, sest kõige magusam osa päevast.

    Kommentaar


      Selleaastast Eurovisiooni pole mõtet pidada,sest võitja on ju ammu teada : Ukraina . Lauludel pole vähimatki tähtsust .

      Kommentaar


        Minu isikliku kibestunud arvamuse kohaselt ei ole ühelgi aastal mõtet Eurovisiooni pidada, sest see on inimsusevastane kuritegu.

        Kommentaar


          Mis värk sellega on, et kui Eesti Ekspressi mingis artiklis Kaja Kallast mainitakse, siis kaasneb sellega alati täiesti uskumatu kiiduvoor. Kaja ei maga, vaid töötab; ei käi WC-s, vaid töötab; loeb raamatud, aga aega ei ole, aga oskab tsiteerida; oskab kõiki keeli, aga paremini kui teised; on väga haritud eurooplane, aga ka meeldivalt lihtne, Kaja isikuomadused ja oskused ning teadmised on kõik väga-väga-väga suurepärased, mistõttu Kaja on Euroopas väga-väga tähtis ja suisa liider. Et noh, ma ei ole kuidagi Kaja vastu, aga kas ajakirjanikul endal ei ole teatud hetkest pisut piinlik sellise armunud teismelise kombel enda crushi kirjeldada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Mis värk sellega on, et kui Eesti Ekspressi mingis artiklis Kaja Kallast mainitakse, siis kaasneb sellega alati täiesti uskumatu kiiduvoor. Kaja ei maga, vaid töötab; ei käi WC-s, vaid töötab; loeb raamatud, aga aega ei ole, aga oskab tsiteerida; oskab kõiki keeli, aga paremini kui teised; on väga haritud eurooplane, aga ka meeldivalt lihtne, Kaja isikuomadused ja oskused ning teadmised on kõik väga-väga-väga suurepärased, mistõttu Kaja on Euroopas väga-väga tähtis ja suisa liider. Et noh, ma ei ole kuidagi Kaja vastu, aga kas ajakirjanikul endal ei ole teatud hetkest pisut piinlik sellise armunud teismelise kombel enda crushi kirjeldada.
            Aga see pole variant, et ta ongi tegija euroopas?

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Mis värk sellega on, et kui Eesti Ekspressi mingis artiklis Kaja Kallast mainitakse, siis kaasneb sellega alati täiesti uskumatu kiiduvoor. Kaja ei maga, vaid töötab; ei käi WC-s, vaid töötab; loeb raamatud, aga aega ei ole, aga oskab tsiteerida; oskab kõiki keeli, aga paremini kui teised; on väga haritud eurooplane, aga ka meeldivalt lihtne, Kaja isikuomadused ja oskused ning teadmised on kõik väga-väga-väga suurepärased, mistõttu Kaja on Euroopas väga-väga tähtis ja suisa liider. Et noh, ma ei ole kuidagi Kaja vastu, aga kas ajakirjanikul endal ei ole teatud hetkest pisut piinlik sellise armunud teismelise kombel enda crushi kirjeldada.
              See suht aus ja adekvaatne hinnang Kajast imo
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kes teab, võib-olla tõesti on ka. Selles suhtes ma ei kritiseerigi Kajat. Pigem selline ülivõrretes kirjutusviis (olen ka varasemates artiklites täheldanud) muutub minu jaoks läägeks ja tõmbab muidu huvitava artikli lugemisnaudingut alla. Kuna olen taolist kiidukõnet Ekspressis ka varem täheldanud, siis tekib kuklas ka kõhklus, et kuivõrd on siin tõde ja millises koguses mingit ajakirjaniku või väljaande agendat. Eks viimaks on enamus vaba maailma väljaandeid ju samuti teatud maailmavaate poole kaldu.

                Kommentaar


                  selle viimase artikli autor on Eero Epner – seal pole küll vaja agenda puudumist kahtlustada.

                  Kommentaar


                    Pole ealeski reformi valinud, aga alates sõja algusest olen hämmastunud Kaja välispoliitilisest võimekusest . Ajal kui päris välisminister on kasutu hall hiir ümmarguse jutuga , võttis ta selle rolli ka üle . Kujutage ette näiteks Jüri Ratast Ämaris koos Johnsoni ja Stoltenbergiga pressikat andmas . Inglise keeles ,peast . " Öö, ää, ai äm , mai neim iis , minister prime , öö, allianss is guud " jne .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Inglise keeles ,peast . " Öö, ää, ai äm , mai neim iis , minister prime , öö, allianss is guud " jne .
                      Ei, väga õige tähelepanek Ratase poolt. Järgmine kord pean ikka Keskerakonna valima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Pole ealeski reformi valinud, aga alates sõja algusest olen hämmastunud Kaja välispoliitilisest võimekusest . Ajal kui päris välisminister on kasutu hall hiir ümmarguse jutuga , võttis ta selle rolli ka üle . Kujutage ette näiteks Jüri Ratast Ämaris koos Johnsoni ja Stoltenbergiga pressikat andmas . Inglise keeles ,peast . " Öö, ää, ai äm , mai neim iis , minister prime , öö, allianss is guud " jne .
                        Selline pressikonverents on muidugi juba toimunud. Öösid ja ääsid ei olnud, tavalise aktsendiga. Tavaline sõnum, mille suures osas valmistasid ette needsamad inimesed, kes jutupunktid Kajale. Thats the way it works.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Briti kohtunikud on euromängus ülipehme vilega. Ma briti jalkat absoluutselt ei vaata, aga juttude järgi peaks ju kõige robustsem jalka seal olema. Ehk siis kohtunikud lasevad enam mängida, 50-50 olukorrad pole kunagi vead jne. Samas nii CL-is kui EL-is ning täna ka meie koondise mängus on vile alati suus ja mäng lükatakse iga puute peale kinni. See jutt ei tule ainult tänase pealt, selline tähelepanek tegelikult juba aastaid olnud.
                          Et kas see brittide jutt, et sekkume mängu nii vähe kui võimalik on täielik häma või siis nad muudavad oma stiili Euroopa mängudes 180 kraadi?

                          Kommentaar


                            Brittidel võivad koduliigas vabalt olla natuke teised tõlgendamise suunised kui rahvusvahelistes mängudes.

                            Kommentaar


                              Delfi Sport avaldab katkendi olümpiapronksi Kelly Sildaru värskelt ilmunud elulooraamatust "Imelaps. Kelly Sildaru lugu". Katkendis kirjeldab Kelly elukaaslasest treener Mihkel Ustav üht ehmatavat episoodi Kanada treeninglaagrist.


                              Palun mehed, minge otsige abi - peaasi.ee

                              Kommentaar


                                Sai juba abi ju - läks psychobitchist lahku
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X