320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Ma ei tea, ma ei nae seda jubedat vaesust mitte kuskil,
    ma ei ütleks et mingit rikkust ka kusagilt paistaks. Praeguste hinnatõusude juures hakkab ilmselt see vaesus ka rohkem silma paistma. Ses suhtes soome minek on legit, et ikkagi võimalus 2-3x rohkem teenima hakata kas just sama aga sarnase töö peal

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

      ma ei ütleks et mingit rikkust ka kusagilt paistaks. Praeguste hinnatõusude juures hakkab ilmselt see vaesus ka rohkem silma paistma. Ses suhtes soome minek on legit, et ikkagi võimalus 2-3x rohkem teenima hakata kas just sama aga sarnase töö peal
      No see on see standard küproki venna suhtumine - maksavad marpsi paki eest 2,5x rohkem, aga vähemalt teenivad 2,5x rohkem kui eestis!

      Kommentaar


        Norras 3k kuus teenivatel ehitajatel kah kuu lõpuks raha otsas. Elamine + söök vähemalt +1-1.5k. 6-pack õllet maksab 25 euri, seega kuu peale +750. Üks õhtu väljas laaberdamas käia vähemalt 100 euri. Selliseid kuus umbes 4-5 ikka, +500. Thai "massaaž" 90 euri. Neid ka paar tükki kuus. +200. Peabki kuu lõpus võlgu võtma..

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Norras 3k kuus teenivatel ehitajatel kah kuu lõpuks raha otsas. Elamine + söök vähemalt +1-1.5k. 6-pack õllet maksab 25 euri, seega kuu peale +750. Üks õhtu väljas laaberdamas käia vähemalt 100 euri. Selliseid kuus umbes 4-5 ikka, +500. Thai "massaaž" 90 euri. Neid ka paar tükki kuus. +200. Peabki kuu lõpus võlgu võtma..
          Norras õhtu väljas laaberdamas 100 eur? Julm odav ikka seal.

          3k palk ehitajal norras tundub ka mingi joke. See pigem Eesti tase koos mõne ületunniga.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            Norras õhtu väljas laaberdamas 100 eur? Julm odav ikka seal.

            3k palk ehitajal norras tundub ka mingi joke. See pigem Eesti tase koos mõne ületunniga.
            Agentuuride kaudu töötavad poola ehitajad teenivad siin 200-250 NOK tunnis ja makse maksvad umbes 25-32% aastas. Väga üle 3k kätte ei jää isegi 250 (25 eur) tunnis teenides.

            Päris laaberdamine vast tegelt kallim jah, pilet kuhugi umbes 15 euri ringis ja õlle baaris õhtuti 10 euri, lõbusamad joogid kallimad. Stripikas vast Milaano hinnad...

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

              Norras õhtu väljas laaberdamas 100 eur? Julm odav ikka seal.

              3k palk ehitajal norras tundub ka mingi joke. See pigem Eesti tase koos mõne ületunniga.
              Eestis pigem 2000 saadakse uletundidega ehitusel

              Kommentaar


                Algselt postitas baller Vaata postitust

                Eestis pigem 2000 saadakse uletundidega ehitusel
                Ma ei väida ennast siin ekspert olema. Aga tean mida ise olen maksnud asjalikule (vb rõhk seal) inimesele üldehitustöödes oma kodu puhul - no sellised paaripäevased projektid jne.

                Ja sellest sõltumata - 2k Eestis on tunduvalt parem kui 3k Norras ma arvan. Väga suurt matemaatikat siin vist juurde ei ole vaja lisada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                  Agentuuride kaudu töötavad poola ehitajad teenivad siin 200-250 NOK tunnis ja makse maksvad umbes 25-32% aastas. Väga üle 3k kätte ei jää isegi 250 (25 eur) tunnis teenides.

                  Päris laaberdamine vast tegelt kallim jah, pilet kuhugi umbes 15 euri ringis ja õlle baaris õhtuti 10 euri, lõbusamad joogid kallimad. Stripikas vast Milaano hinnad...
                  Arusaamatu sellisel juhul tööle minna sinna. Ühel parimal sõbral ehitusettevõte. Ma elus ei ole naelagi käes hoidnud ja sõber ütles, et "kui homme oled platsis siis 125 eur päev kätte ja stabiiselt". Et mida nad sealt Norrast otsivad? Aga vb see aspekt, et sõber teab, et kui ma teen tööd, siis seda sama tõsiselt kui temaga westonsit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                    Arusaamatu sellisel juhul tööle minna sinna. Ühel parimal sõbral ehitusettevõte. Ma elus ei ole naelagi käes hoidnud ja sõber ütles, et "kui homme oled platsis siis 125 eur päev kätte ja stabiiselt". Et mida nad sealt Norrast otsivad? Aga vb see aspekt, et sõber teab, et kui ma teen tööd, siis seda sama tõsiselt kui temaga westonsit.
                    Teades, et Plastic on manu fänn ja manu skängid lohistavad jalgu platsil räige papi eest, siis tasub Plasticuga ettevaatlik olla. Ütle, mis klubi sa fännad ja ma ütlen milline on su töömoraal!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                      Teades, et Plastic on manu fänn ja manu skängid lohistavad jalgu platsil räige papi eest, siis tasub Plasticuga ettevaatlik olla. Ütle, mis klubi sa fännad ja ma ütlen milline on su töömoraal!
                      Vähemalt ei tööta, rääkimata fännamisest, sibula jaoks. Noh lihtsalt alternatiivina.Vahel mõni westons ehk liiga palju, aga fundamentaalid elus siiski jäävad, selmet nagu mõnedel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust



                        Vähemalt ei tööta, rääkimata fännamisest, sibula jaoks. Noh lihtsalt alternatiivina.Vahel mõni westons ehk liiga palju, aga fundamentaalid elus siiski jäävad, selmet nagu mõnedel.
                        Mitte mõni westons liiga vaid ikka terve kuhi, sest sul on see sibula iseloomujoon, et sa mingihetk peale liigset alkot tahad westonsi roosiks lüüa ja natse tapma hakkama. See plastic ei meeldi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          Mitte mõni westons liiga vaid ikka terve kuhi, sest sul on see sibula iseloomujoon, et sa mingihetk peale liigset alkot tahad westonsi roosiks lüüa ja natse tapma hakkama. See plastic ei meeldi
                          No ei olnud kvaliteedimärgile vastav comeback see....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                            No ei olnud kvaliteedimärgile vastav comeback see....
                            Sa ei oska hinnata lihtsalt sõbrake. Te tulete peale Fergusoni juba kümme aastat tagasi ja siiamaani ei ole tulnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Norras 3k kuus teenivatel ehitajatel kah kuu lõpuks raha otsas. Elamine + söök vähemalt +1-1.5k. 6-pack õllet maksab 25 euri, seega kuu peale +750. Üks õhtu väljas laaberdamas käia vähemalt 100 euri. Selliseid kuus umbes 4-5 ikka, +500. Thai "massaaž" 90 euri. Neid ka paar tükki kuus. +200. Peabki kuu lõpus võlgu võtma..
                              kunagi kui iganädalaselt soome vahet sai reisitud oli täitsa tavaline vaatepilt kuidas laevas ehitajad omavahel et kogu palk juba kuu keskel läinud. Ehedaim näide oli tüüp kes sõbrale kurtis et mitte aint palk läinud vaid tonn laenu ka nädalavahetusel peale võetud. Ma siiski tahaks eeldada et need on vähemus kes lihtsalt tugevamalt silma paistab. Vähemalt need keda isiklikult tean välismaal töötamas on oma sissetulekuid selle läbi kõvasti parandanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                Arusaamatu sellisel juhul tööle minna sinna. Ühel parimal sõbral ehitusettevõte. Ma elus ei ole naelagi käes hoidnud ja sõber ütles, et "kui homme oled platsis siis 125 eur päev kätte ja stabiiselt". Et mida nad sealt Norrast otsivad? Aga vb see aspekt, et sõber teab, et kui ma teen tööd, siis seda sama tõsiselt kui temaga westonsit.
                                125 päev? Kes maksud maksab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X