320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen ammu juba tähele pallund, et see teema on siin muutunud nututeemaks.

    Kommentaar


      Võib ju toredaid asju ka tähele panna.

      märka tisse!

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Renditavaid äripindu vahendavad maaklerid on suuremas enamuses kirjaoskamatud pohuistid.
        Pidanud seda ametit. Tagasi enam ei läheks.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Kui mina mängu ei saa näha siis otsustab Arsenal teha enneolematu mängu.

          Kommentaar


            Kui arvuti aku peak 6h ja peale, tekib oht, et kui ükskord laadima peab pole laadijat käepärast ja oled ise üldse teises linnas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Kui mina mängu ei saa näha siis otsustab Arsenal teha enneolematu mängu.
              Naljakas, mina ei näinud viimast 3 mängu suures osas, kus siis kokku löödi tervelt üks värav.
              Elu on ikka naljakas.

              Kommentaar


                Jube palju noori Chelsea fänne on foorumisse tulnud viimasel ajal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Jube palju noori Chelsea fänne on foorumisse tulnud viimasel ajal
                  Leia seos.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Jube palju noori Chelsea fänne on foorumisse tulnud viimasel ajal
                    in it for the glory
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Jube palju noori Chelsea fänne on foorumisse tulnud viimasel ajal
                      Ma panin ka sama tähele. Aga väikse erinevusega - vaadates mida need uued näod välja ajavad, on minu ignore-list saanud viimasel ajal täiendust .

                      Kommentaar


                        Minuarust toodavad vahelduva eduga päris head huumorit

                        Kommentaar


                          Ainus inglise jalka thread mida ei viitsi jägida... pasaveski
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Chelsea tõi suvel klubisse uusi noori showboatereid + ärme unusta, et ikkagi alles hiljuti liitus nendega kõikide noorte poiste lemmik fernandukene ... täiesti loogiline tulem.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Chelsea tõi suvel klubisse uusi noori showboatereid + ärme unusta, et ikkagi alles hiljuti liitus nendega kõikide noorte poiste lemmik fernandukene ... täiesti loogiline tulem.
                              + ärme unusta, et kevadel võideti Euroopa klubivuti tähtsaim tiitel (aga ma seni nagu eeldasin, et fenandu on rohkem ikka sellises huvitavas eas neiude ihalusobjekt, tundub, et olen lootusetult ajast maas). Aga näha on sital ja CL karikal paljugi ühist. Mõlemad tõmbavad ohtralt kärbseid ligi .

                              Kommentaar


                                Viimasel ajal natuke tihemalt kesklinnas liikudes olen täheldanud mingit huvitavat seltskonda, keda varasemalt justkui ei mäletaks. Mees või naine, kes tuleb ligi ja küsib 20-50 senti. Nagu milleks? Reaalselt nagu, milleks selline "ärimudel". Ma keeldun uskumast, et see kuigi tulus on.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X