320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    ta ka sul mingi hõumi?
    Juri peab selle naise halamist piinlikuks, sest see stalker on ta ise.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

      Juri peab selle naise halamist piinlikuks, sest see stalker on ta ise.
      Amou on reaalselt üks Twitchi legende ja kuigi ma teda isiklikult ei tea, siis kõik kes teda teavad ütlevad ühest suust, et ta imeline ja üks kõrgeima tööeetikaga ettevõtjaid keda nad teavad. Su veider huumor on siin hetkel väga kohatu.

      Kahjuks on väga paljud naised kes on Twitchis tegevad, pidanud kannatama jälitajate tegude läbi ja isegi USA või UK politsei on seni veel jäänud kaks sammu sellest maailmast maha ja pole paljusid juhtumeid piisavalt tõsiselt võtnud.

      Maailmas on väga palju inimesi kes vajavad tõsiselt teraapiat ja abi, sest nad võivad teistele ohtlikud olla.

      Kommentaar


        paras teema proua Huunti fännigrupile järada

        Kommentaar


          Tegin endale hiljuti Twitteri konto. Järgime hommik sain sõnumi kelleltki naisterahvalt. kes küsis, miks ta purjus peaga alati anaali teeb? Kust mina seda teadma peaks, olin ikka üsna jahmunud. Võõras inimene ikkagi ju. Hiljem sain teada, et Twitteril on kombeks suvaliselt säutse saata.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Tegin endale hiljuti Twitteri konto. Järgime hommik sain sõnumi kelleltki naisterahvalt. kes küsis, miks ta purjus peaga alati anaali teeb? Kust mina seda teadma peaks, olin ikka üsna jahmunud. Võõras inimene ikkagi ju. Hiljem sain teada, et Twitteril on kombeks suvaliselt säutse saata.
            See veidi sellesse valdkonda minev küsimus nagu mu teise generatsiooni sugulastel, kellel täna sai aidatud hotelle bookida - "aa kust nad mu krediitkaardi numbreid teada said" (olukorras, kus chromes pakuti automaatset blank space'de täitmist).

            Kommentaar


              Delfis on päris mitmed korrad artikli esimene lõik topelt. Eriti viimasel ajal.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Delfis on päris mitmed korrad artikli esimene lõik topelt. Eriti viimasel ajal.
                Uus artiklite üleslaadimise süsteem ja, noh, esimese hooga on pooltel inimestel sellisel juhul nagunii täielik error.

                Kommentaar


                  ETV saade "Siin me oleme" on üks nendest, mil ma unustan, et inimesed on lollakad (#metoo ehk mina ka).
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    ETV saade "Siin me oleme" on üks nendest, mil ma unustan, et inimesed on lollakad (#metoo ehk mina ka).
                    Mitte midagi ei saa aru. Nublu loost räägid?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Eip. Saade ETVs. Lahe saade.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Eip. Saade ETVs. Lahe saade.
                        Ei ma vaatasin jah. mingid üksildased mutid ja muu suht sama teema. Kes need lollakad/#metoo`d olid ei saanud aru
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Olin kindel, et nägin praegu loomelinnakus Nõia Intsu, aga siis tuli meelde, et ta on surnud...

                          Kommentaar


                            Tähelepanek elust on selline, et Tallinna linnavalitsuses ja selle allasutustes töötavad endiselt idioodid. Kesklinnas, mu enda nö kodutänavatel pandi kõigest mõne aasta eest ümbruskonda peegelsile asfalt maha ja kõige nüüd kaevati see kõik üles et keskkütte torusid vahetada. Keegi kujutab ette, et mõni erafirma ilma pankrotti minemata sellisel viisil asju ajab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust

                              Ei ma vaatasin jah. mingid üksildased mutid ja muu suht sama teema. Kes need lollakad/#metoo`d olid ei saanud aru
                              Ka mina olen loll (taoline saade aitab seda unustada).
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ameeriklasest sõber kisendab, et bensiin nii kallis 5 $ per gallon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X