320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mul ei olegi väga siin midagi lisada ja ehk sul ja Vtpl on täiesti õigus lihtsalt meil on need inimlikud väärtused nii erinevad.

    Ma olen rohkem see ,,inimelu on püha''' vend [---]
    ma olen su üllitised enda jaoks küll kinni keeranud, aga Ingmari tsitaadi kaudu imbus siiski läbi. lihtsalt tuletaks meelde, et siin on kodanik, kes saadab teistele postkasti üleskutseid end üles puua. "inimelu on püha", indeed.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      ma olen su üllitised enda jaoks küll kinni keeranud, aga Ingmari tsitaadi kaudu imbus siiski läbi. lihtsalt tuletaks meelde, et siin on kodanik, kes saadab teistele postkasti üleskutseid end üles puua. "inimelu on püha", indeed.
      Esiteks sa üritad siin nüüd muljet jätta nagu ma oleks kirjutanud sulle esimesena, aga reaalsuses oleme nüüd ausad, siis sina hakkasid spämmima ikkagi esimesena ja kui ma su sopajoodiku plähmerdamist ei viitsinud enam lugeda, siis võisin soovitada küll, sest no sa oled ühiskonnale pratamatult koormaks. Mine nüüd lappa mcnamara kotte edasi kloun.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

        Kuna inimelu on püha ja seda ei too tagasi mistahes karistus, siis suht suva, mis karistuse me määrame, sest see nagunii midagi ei muuda on nii jah? Teed kutsikasilmad pähe ja kahetsed ja siis on tõenäoline, et küll ta paari aastaga vanglas õpib ja nagunii eelmist inimest tagasi ei too? Õhukesel jääl kõndimine igas mõttes...
        Kohtusüsteem sihib seda ideaalset tasakaalupunkti, et karistus oleks mõjus, aga mitte lihtsalt karistus karistuse pärast. Vang on ka inimene, tema elu on ka midagi väärt.

        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Foorumi võiks selle tõdemusega kinni panna, sest jalgpalli diivanilt kommenteerida ja mängijate, kohtunike ja jumal teab kelle veel tööd kritiseerida on üsna jabur. Üldiselt võiks diivanilt jätta kommenteerimata ka igasugused poliitilised otsused, sündmused jm.
        Noh jah, saan su torkest aru. Kuigi arvan, et avaliku info vahekord on sinu näidete ja kohtuotsuste vahel veidi teine, aga see selleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          ma olen su üllitised enda jaoks küll kinni keeranud, aga Ingmari tsitaadi kaudu imbus siiski läbi. lihtsalt tuletaks meelde, et siin on kodanik, kes saadab teistele postkasti üleskutseid end üles puua. "inimelu on püha", indeed.
          Vist ongi nii, et see sama ühiskonnagrupp, kes on ühelt poolt inimelu pühaduse tõttu abortide vastu, on samas kõige tulihingelisemad surmanuhtluse pooldajad. Saa siis aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

            Vist ongi nii, et see sama ühiskonnagrupp, kes on ühelt poolt inimelu pühaduse tõttu abortide vastu, on samas kõige tulihingelisemad surmanuhtluse pooldajad. Saa siis aru.
            See ju mingi katoliku kiriku väärtusi omava kogukonna teema see abordi värk. Sellega võib Varrot ja Papaya Ustat emotsionaalselt rivist välja viia, aga antud arutelus veits lost.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              See ju mingi katoliku kiriku väärtusi omava kogukonna teema see abordi värk. Sellega võib Varrot ja Papaya Ustat emotsionaalselt rivist välja viia, aga antud arutelus veits lost.
              Vaata vöuk ei tee enam anti-vöukidel vahet, ühed natsid köik
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                [---] reaalsuses oleme nüüd ausad, siis sina hakkasid spämmima ikkagi esimesena [---]
                noh, see pole lihtsalt tõsi.

                Kommentaar


                  Käisin paar nädalat tagasi perega Ørasel, Dal Skogis. Taaskasutuskeskus, kuhu saad 10€ dropida oma kasutatud patareid, katkised külmkapid, ehitusjäätmed à la vettinud kivivill ja mis iganes saasta sul koju tekkinud on. Drop pointi ees on maja, kus müüakse asju, mis on toodud sinna keskusesse. Leidsin põrandalt 12 kg kasti legosid vastu vahtimas, hinnaks oli märgitud 600 NOKi, mis on umbes 60€. Mõtlesin, et sellega oleks tegevust kui palju, võtame kaasa.
                  Kodus lastega lahti pakkides tuli välja 50+ erinevat kogu. Lasen neil hetkel nendega jaurata, aga hiljem oma mehekoopas panen nad kõik kokku, Star Wars, City, Technic, Ninjago, Legends of Chima jne. teemalised. Lisaks tuli välja väga palju tegelaskujusid, paljudel mingisugune magnet küljes. Nakatasin end Lego palavikku.
                  Vaatasin netis pisut ringi ja paneb hämmastama, mis hindadega üldiselt need Lego mehikesed ja kogud maksavad. Brändi nimega on head tööd tehtud.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Uhh, hea leid!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Käisin paar nädalat tagasi perega Ørasel, Dal Skogis. Taaskasutuskeskus, kuhu saad 10€ dropida oma kasutatud patareid, katkised külmkapid, ehitusjäätmed à la vettinud kivivill ja mis iganes saasta sul koju tekkinud on. Drop pointi ees on maja, kus müüakse asju, mis on toodud sinna keskusesse. Leidsin põrandalt 12 kg kasti legosid vastu vahtimas, hinnaks oli märgitud 600 NOKi, mis on umbes 60€. Mõtlesin, et sellega oleks tegevust kui palju, võtame kaasa.
                      Kodus lastega lahti pakkides tuli välja 50+ erinevat kogu. Lasen neil hetkel nendega jaurata, aga hiljem oma mehekoopas panen nad kõik kokku, Star Wars, City, Technic, Ninjago, Legends of Chima jne. teemalised. Lisaks tuli välja väga palju tegelaskujusid, paljudel mingisugune magnet küljes. Nakatasin end Lego palavikku.
                      Vaatasin netis pisut ringi ja paneb hämmastama, mis hindadega üldiselt need Lego mehikesed ja kogud maksavad. Brändi nimega on head tööd tehtud.
                      Bricklink.com

                      USA-s on üsna massiivne kommuun nn. täiskasvanud LEGO-fännidest...
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Everything is a dildo if you are brave enough.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Tal pole juba 10+ aastat kõik okei.

                            Kommentaar


                              Meie aja Nikola Tesla.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Google Maps saab aru öödest, äädest ja muidu estonski jasõki käskudest (sihtkohtadest), kuid Lidl'i osas saadab suvalisse kohta või ütleb, eesti keeles "sorry".
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X