320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tellisin Barborast kapsa. Panin valikusse - 1 kapsas. Toodigi üks kapsas - kaalus 4,5 kilo.
    Lahendused on isegi siin foorumis ju olemas. Poolita kapsas ära!

    Kommentaar


      Loen siin (mitte Lidli reklaamlehte) ikka VWSK facebooki ja paistab, et mõne inimese jaoks on probleem vanuse määratlus intiimpesugeeli pudelil. Huvitav, millal nad avastavad, et riietel on erinevad suurused? Ja alkohol on meil alla 18-st keelatud.
      A nuh, võib olla nad on tegelikult mehed ja mehele kohaselt ei tea nad enda keha eest hoolitsemisest muud, kui seda, et üle kolme korra ei tohi raputada.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Miks on Sardiiniacralki, Mehhiko ralli, uus-Meremaa ralli ha siis Rally Estonia.
        ajakirjanduses just

        Kommentaar


          See haridusministri fotograaf-autojuhi teema. Mul see fotograafia-teema on suva. Tore on lihtsalt asjaolu, et amet, kus peab olema B-kategooria juhiload ja mitte mingit muud kvalifikatsiooni, saab rohkem palka kui sama ministeeriumi haldusalas olevad õpetajad. Ilus!

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            See haridusministri fotograaf-autojuhi teema. Mul see fotograafia-teema on suva. Tore on lihtsalt asjaolu, et amet, kus peab olema B-kategooria juhiload ja mitte mingit muud kvalifikatsiooni, saab rohkem palka kui sama ministeeriumi haldusalas olevad õpetajad. Ilus!
            No samas seal tööl pead sa koguaeg kaine olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              No samas seal tööl pead sa koguaeg kaine olema.
              Sa oled kindlasti seda taanlaste filmi näinud, kus selgub, et õpetajatööl peab kogu aeg svipsis olema, nii et mõlemal ametil omad kiiksud.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                Sa oled kindlasti seda taanlaste filmi näinud, kus selgub, et õpetajatööl peab kogu aeg svipsis olema, nii et mõlemal ametil omad kiiksud.
                No ma ütlengi. Õpetajatöö ongi toredam ja puha. Lihtsalt oht end lõpuks paadist merre juua on suurem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  See haridusministri fotograaf-autojuhi teema. Mul see fotograafia-teema on suva. Tore on lihtsalt asjaolu, et amet, kus peab olema B-kategooria juhiload ja mitte mingit muud kvalifikatsiooni, saab rohkem palka kui sama ministeeriumi haldusalas olevad õpetajad. Ilus!
                  Eks palgad on tihiti seotud sellega palju seotud toode/teenus tulu teenib. Kui ikka pildid näiteks onlyfans jaoks on, siis võib autojuhile veits visata küll. Kui see muidugi rahva raha eest oli, siis võiks content eestlastle ka tasuta kättesaadav olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                    Eks palgad on tihiti seotud sellega palju seotud toode/teenus tulu teenib. Kui ikka pildid näiteks onlyfans jaoks on, siis võib autojuhile veits visata küll. Kui see muidugi rahva raha eest oli, siis võiks content eestlastle ka tasuta kättesaadav olla.
                    Autojuht teenib 2000 euri bruto olukorras, kus ta ei tee pilte (piltidega 2450 bruto, mis on pmst KV vanemohvitseri palk - alumine ots).

                    Õpetaja miinimum on 1415 bruto.
                    bruto. Aga eks ministrile ongi olulisem tema autojuht kui õpetajad.

                    Kommentaar


                      õpetaja tehku onlyfans endale. Siis saab ka autojuhi palgata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        õpetaja tehku onlyfans endale. Siis saab ka autojuhi palgata.
                        Mul tundub, et ma saaks ainult midagi anti-onlyfansi laadset teha. Ehk inimesed maksavad igakuiselt mingi summa, et ma neile endast alasti pilte ei saadaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          No ma ütlengi. Õpetajatöö ongi toredam ja puha. Lihtsalt oht end lõpuks paadist merre juua on suurem.
                          Ma nüüd veidikene Snowflakestun ja värki, aga kurat sa oled ajakirjanik konkurentsitult kõige lihtsam töö, mille eest saab kõige rohkem raha ja on meie riigis full putsis skaalaga. Nüüd kui ajakirjanik, kes siniste silmade eest pistab koguaeg raha tasku hakkab isegi ka süütuid nalju õpetajate palkade kohta tegema on suht rõve. #CancelMõnuagent

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Ma nüüd veidikene Snowflakestun ja värki, aga kurat sa oled ajakirjanik konkurentsitult kõige lihtsam töö, mille eest saab kõige rohkem raha ja on meie riigis full putsis skaalaga. Nüüd kui ajakirjanik, kes siniste silmade eest pistab koguaeg raha tasku hakkab isegi ka süütuid nalju õpetajate palkade kohta tegema on suht rõve. #CancelMõnuagent
                            Su õpetaja on teinud nii halba tööd, et sellise õigekirjaga ajakirjanikuks väga lihtsalt ei saa, muideks...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Su õpetaja on teinud nii halba tööd, et sellise õigekirjaga ajakirjanikuks väga lihtsalt ei saa, muideks...
                              lol

                              Kommentaar


                                Kusjuures! Mul oli vist eesti keel gümnaasiumis pea alati 3. Ma ei tee siiani kaas-, määr- ja asesõnadel vahet. Mingil põhjusel peeti seda toona maruoluliseks, et neid sõnaliike määrata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X