320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Teever kommenteerimas:

    ohoh. löö nüüd.. aah, mine-mine. Noh, anna, noh, teist korda ei anna, noh. Mine nüüd, noh! Nüüd on vaja, noh! Aah, noh, nüüd ei saanud, noh.
    No kuidas sa nii nüüd, noh! Kulla inimene.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      tahaks ka märkida, et soccerneti poistele oleks mikrikoolitust vaja. hing on kõva, aga palju õhku jõudis eetrisse ka.

      Kommentaar


        "Isegi näost ei läinud mustemaks!" Singatehi pendla ajal oli muidugi geniaalne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Teever kommenteerimas:

          ohoh. löö nüüd.. aah, mine-mine. Noh, anna, noh, teist korda ei anna, noh. Mine nüüd, noh! Nüüd on vaja, noh! Aah, noh, nüüd ei saanud, noh.
          Ma teleka ees sama

          Kommentaar


            EG 12.07.2022
            https://majandus.postimees.ee/756259...si-hind-langeb

            EG 29.07.2022


            Kommentaar


              kõik õige

              Kommentaar


                Oma (saja aastast) kassi vaadates tekib aegajalt tunne. Kui vähe on tegelikult vaja mitte igavust tunda.
                Vaatas tõsise huviga kuidas ma hambaid pesen.
                Polegi varem täheldanud sellist huvi.
                Loom laiendab ka vanas eas oma huvide ringi.
                Teen tapeeti.

                Kommentaar





                  Lihtsalt super hea jälle.

                  Kommentaar


                    Prillitoosis õpetati luksuslikku ohkamist

                    Kommentaar


                      Sain Õhtulehest teada,et nõid Antonina sai 75 aastaseks! Tore uudis! ,Tänak ja Ukraina sõda on seljatatud! Rohkem uudiseid nõid Antoninast!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Linnupoja on kuidagi leplikum viimasel ajal.

                        Kommentaar


                          Tänasest saame endale Starlinki tellida kui tahame - 700 seadmete eest ja 115 euri kuus.

                          Kommentaar


                            Mitmele seda jagada saab, võib?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Nii. Laku panni, Jüri . Ühenda, jaga palju tahad ning burgerid väidavad keskmiseks al kiiruseks 90 mps olevat.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Käisin Apollos ja vaatasin raamatuid, et ostaks kingiks. Tõnu Kilgase ja Mikk Targo biograafiad maksavad 50 euri. Mv reaalselt... Ju tuleb kingikotti midagi muud leida. Debiilne. Kaja Kallas juba jõudnud selle ka perse keerata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X