320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Teha võib, vahele ei tohi jääda. Sannalt aasta jooksul mingi 3s inside leak juba. Not good riigi kõige tähtsama poliitiku kohta
    Pole hea märk kui omasid usaldada ei saa. Mis jutte veel räägitakse ja mis saladused kuhugi jõuavad?

    Kommentaar


      Sobib minu arust tema imagoga täitsa hästi, inimene nagu iga teine ja vahepeal on pidutseda ka vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust

        Ise ma seal kohal ei olnud, seega lugesin.
        Seda silmas pidasingi, et see "selgelt videos näha" paistab olevat üldse meie kohaliku Kroonika lisand, mujal pole sellist väidet kohanud. Tahaks ka näha seda kotkasilma, kes insta stoori kvaliteediga videolt 3x3 pikslise ala seest taustal valge pulbri välja raalib.

        Videos hüüti selgelt "jauhojengi", aga see on vähe kaudsem teema kui valge pulber ja rulli keeratud margad lauanurgal.

        Kaalale musid-kallid-õhupallid! Minu lemmikvärv on roosa.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Ennem, kui bukkaket ja juustest Sikut-amist videolinal pole, siis palun ärge reostage teemat.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma tahan öelda, et ehkki ma pole ise alati ka selle õpetuse järgi käitunud, siis ikkagi pistke persse kõik need pidudel filmimised.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma tahan öelda, et ehkki ma pole ise alati ka selle õpetuse järgi käitunud, siis ikkagi pistke persse kõik need pidudel filmimised.
              Sellesmõttes imelik, et Sannu jutu järgi kõik timm ja läheb sama lauluga edasi, ehk siis varsti uut ja mahlasemat liiki oodata. Äkki ongi bukkake
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                asjakohasemale vastusele saad ju ka otse linkida

                https://twitter.com/ChernobylTuvi/st...5993322782722/
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Tuttava juures olles enne EMi algust siin jäi telekast see presidendi kadrioru pardiralli mängima ja Vilgatsitel, Pootsmannidel ja muudel ,,hui teab miks nad sinna kutsutud on'' vendadel ülilaiad päikseprillid peas kuigi päike ei paista. Ilmselgelt on sellele ainult üks ja ainus loogiline seletus, et nad on aineid paugutanud ja üritavad oma silmi ja pupille varjata. Kuhu meid küll see alkomüügi piirang viinud on. Kõik paugutavad ja väga avalikult.

                  Kommentaar


                    Vilgats üritab räpistiilis Palmisaart teha. Mdma teeb imesid lol. Soomlased siin paari tantsusammu pärast löövad enda peaministrit risti. Tulgu vaadaku parem Eesti pidu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Vilgats üritab räpistiilis Palmisaart teha. Mdma teeb imesid lol. Soomlased siin paari tantsusammu pärast löövad enda peaministrit risti. Tulgu vaadaku parem Eesti pidu.
                      ohh sa ei kujuta ettegi, mis kaader see eesti eliit tegelikult on
                      ott lepland oli kunagi kõva korgijoodik ja extacy armastaja. lihtsalt rahvas on loll ja laseb endale ametnikel igatepidi pähe istuda, avaliku elu tegelastele ju kõik lubatud

                      Kommentaar


                        When you see a "possession" statistic, what you're actually seeing is the percentage share of all the passes completed in a given match by each team. If, say, Ederson just dribbles around in his own box for five minutes for Manchester City, that won't be reflected in a team's possession numbers.

                        Te teadsite seda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          When you see a "possession" statistic, what you're actually seeing is the percentage share of all the passes completed in a given match by each team. If, say, Ederson just dribbles around in his own box for five minutes for Manchester City, that won't be reflected in a team's possession numbers.

                          Te teadsite seda?
                          See oleneb minu teada statistikaagentuurist. Nii arvutab vist Opta, aga nt Premier League'is on vist mõõdik teine, sest just eile panin tähele, et ühes mängus oli söötude arv kuskil 15 minuti järel umbes kolmekordselt ühe tiimi kasuks, aga pallivaldamine umbes 60-40.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Prantsusmaal ja Saksamaal on tiitlivõitja selge, mujal lahtine.

                            Kommentaar


                              Andrew Tate on parimaid asju, mis sotsiaalmeedias üle pikkade aastate juhtunud on

                              Kommentaar


                                Andrew Tate on idioot

                                Kommentaar

                                Working...
                                X