320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängisin üle mitme aasta lotot ja seal sees on jätkuvalt rooside sõda. No tra kui lollid ikka osad inimesed on.... how the fuck nii elada saadakse...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Suurt ei midagi. Aga kuna siinkandis on see Viaplay putka, siis olen viimasel ajal käinud selles Tatari Rimis ja selle ees liikuvatest inimestest umbes pooltel tundub küll viienda joomisaastaku teine laupäevak käsil olevat. Ja mitte siis ainult nädalavahetusel, vaid ikka iga päev tilgub seal üsna kummalist seltskonda.
      Vaadates Viaplay kvaliteeti, siis vist ei ole ülekohtune järeldada, et osad tiksuvad seal ka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Suurt ei midagi. Aga kuna siinkandis on see Viaplay putka, siis olen viimasel ajal käinud selles Tatari Rimis ja selle ees liikuvatest inimestest umbes pooltel tundub küll viienda joomisaastaku teine laupäevak käsil olevat. Ja mitte siis ainult nädalavahetusel, vaid ikka iga päev tilgub seal üsna kummalist seltskonda.
        olen tegelikult sama täheldanud. kuivõrd samas kandis on ka Bolti ja Wise'i peakontorid jt nooblid asutused, siis tekib kerge dissonants, jah.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust

          Nagu Nurmekas paar post üleval selgitas, siis on olemas vahendid nende riskide maandamiseks. Mitte küll ideaalsed, aga suuremas ülatuses ajavad asja ära. Nüüd on küsimus, et kes ja mis mahus neid võimalusi kasutas.

          Teada on et Soome juba keegi pane poe kinni ja Leedus näiteks suuruselt teine elektrimüüja loobub edaspidi fix lepingutest.
          kui fix hind on odavam kui börsi hind, siis see ei tähenda, et fix hinna pealt kasumit ei saada. börsi hind ei võrdu sinu pakkuja tootmishinnaga

          Kommentaar


            Eestis on väikelinnade/alevike/külade kinnisvara võrreldes põhjamaadega ikka umbes kallis. Soomes on voimalik saada viisakas elatav maja mingi 20000ga. Asukoht on küll kuskil maal, aga samas näiteks monest suuremast linnast (50K+ elanikku) selline 50km kaugusel, väikeasulatele, kus eluks vajalikud asjad aga oluliselt lahemal. Eestis saad sama raha eest põlenud maja Lihulasse.
            Müügikuulutused ka sellised siin, et pildid on ainult õuest tehtud, sest need maakleritotsid ei julge tuppa minna, sest maja seisab ainult ausona peal püsti.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Eestis on väikelinnade/alevike/külade kinnisvara võrreldes põhjamaadega ikka umbes kallis. Soomes on voimalik saada viisakas elatav maja mingi 20000ga. Asukoht on küll kuskil maal, aga samas näiteks monest suuremast linnast (50K+ elanikku) selline 50km kaugusel, väikeasulatele, kus eluks vajalikud asjad aga oluliselt lahemal. Eestis saad sama raha eest põlenud maja Lihulasse.
              Müügikuulutused ka sellised siin, et pildid on ainult õuest tehtud, sest need maakleritotsid ei julge tuppa minna, sest maja seisab ainult ausona peal püsti.
              viska linki
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Naiteks need
                https://www.etuovi.com/kohde/21821661?haku=M1888898033

                3 h + k + wc + sauna + ullakkohuoneet 2 kpl. Löydä uusi kotisi Etuovi.comista jo tänään!




                Kommentaar


                  Inimesed, kes panevad põlenud tiku tagasi toosi, tuleks kohtulikult vastutusele võtta.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust

                    kui fix hind on odavam kui börsi hind, siis see ei tähenda, et fix hinna pealt kasumit ei saada. börsi hind ei võrdu sinu pakkuja tootmishinnaga
                    Kas sa ajad müüja (vahendaja) ja tootja segamini? Ma ei saa aru mis sa öelda tahad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                      Kas sa ajad müüja (vahendaja) ja tootja segamini? Ma ei saa aru mis sa öelda tahad.
                      Ära ilusta ega õigusta lõpmatuseni seda elektrihinda ja toimuvat. Asi on putsis ja päris tõsiselt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Ära ilusta ega õigusta lõpmatuseni seda elektrihinda ja toimuvat. Asi on putsis ja päris tõsiselt
                        Pardon my french, aga juba vana hiinlased teadsid rääkida, et iga lits kiidab oma vittu
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          See on endiselt marupuine, kui sünonüüme vajav spordiajakirjanik palli asemel mänguvahend ütleb/kirjutab.

                          Kommentaar


                            Kuninganna ja tema rojaalsuse punt - teie rahvas käige tööl ja makske makse, aga mina hoian oma rahad tax haven'is. Armastatakse sellegipoolest.

                            Kommentaar


                              Praegu on Eestis odav elekter, sest Eesti-Läti liin on remondis. Keegi võiks oma Sierraga selle liini üldse maha sõita. Tundub ainult profit ju.

                              Kommentaar


                                Ka mind sai koroona lõpuks kätte. Muidugi alles nüüd, kus see enam trendikas ja põnev haigus pole, aga päris nõme on ikkagi. Pluss, töölt puudumine ja seega palgakaotus praegusel ajal on kohe eriti vastik :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X