320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Messi&Ronaldo fb leht on hakkand mingit "tüüpilist facebooki" jama reklaamima



    Kiidan ka omaltpoolt Eveni

    Kommentaar


      Mida päev edasi, seda vastikumaks saksa keele tunnid muutuvad.
      Algselt postitas fitti
      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

      Kommentaar


        eile õhtul vaatasin PSG - Zagrebi mängu tulemust ja mõtlesin, et kuidas PSG nii suurelt võidab, aga Zlatan ei löö ühtegi väravat. Hommikul vaatasin highlightse ja selgus, et tüüp andis neli söötu. novot siis. #teistkordaajaloos.

        Kommentaar


          Kaklusse sattudes on kõige halvemaks vastaseks jooksja. Kui oled temast tugevam, ei saa teda kätte; kui tugevam on tema, ei jõua sa jalga lasta.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kas sa oled tugevam?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ei jaksanud eest ära joosta.

              Kommentaar


                Kaklesid endast kiiremaga? Kellele sa lõuksi siis kütta tahtsid?

                Kommentaar


                  Tallinnas valdeku juures ei ole mobiilis interneti levi. Miks??
                  Alati bussiga sõites kaob valdekus nii linna poolt tulles kuskil 1 peatus ja laagri poolt minnes 1 peatus enne valdekut internet ära.

                  Kommentaar


                    Liikluses sigatsejatel on tihtipeale numbrimärgi peal tähekombinatsioon MNN, ARS vms.

                    Kommentaar


                      Ma võlgnen idiootse protsendi oma lemmikmuusikast kaudselt The Winstonsi nimelisele grupile.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Mida sügavamale sügisesse, seda vähem inimesi teeb väljas sporti.

                        Kommentaar


                          Nestor on ööistungil konjaabliga maiustanud.
                          (otse @Terevisioon)

                          Kommentaar


                            Raekoja platsi kuusk sõitis mulle just politseieskordi saatel Pärnu maanteel vastu. Enam pole midagi teha, jõulud on ametlikult kohal.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Suvel tšekivad mehed tissi, talvel kanni.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                paljud kasutajad kustutavad oma postitused peale paariminutilist mõtlemisaega.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X