320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tra, normaalne inimene elab Kassisabas ja tal pole mingeid faking magistrale vaja. Mingid kuradi vaesed elagu enda faking Mustamäel edasi! Go, Kõlvart!
    Ma usun, et sarnaselt mõtles ka Denis Boroditš aastaid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

      Mis see Mustakas siia puutub? Teiseks Waze ei teavita ega näita sul kohe, et midagi full putsis. Kolmandaks kui sa sõidad seisva rivi lõppu ja autod kohe selga tulevad, siis mis kuradi alternatiivteedest sa räägid kui sa ei pääse enam kuhugi. Las ma pakun ega sul vist ei ole lube ega liiklusest vähimatki aimdu reaalsuses?
      Ma reaalselt arvasin, et Tulika on Mustakal - my bad, Kristiinet nii täpselt ei tea, aga see ka suht labürint ju, alati võimalik väga loominguliselt leida tee läbi ummiku ju?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ma reaalselt arvasin, et Tulika on Mustakal - my bad, Kristiinet nii täpselt ei tea, aga see ka suht labürint ju, alati võimalik väga loominguliselt leida tee läbi ummiku ju?
        No lähed mega ringiga oled lõpuks sama ajaga kohal, mis ummikus istudes lihtsalt ebanormaalne, mis viimasel ajal toimub, et igapäev need bussid ja trollid keset liiklust lihtsalt ära lagunevad. Kunagi sellist jama ei olnud. See toodi täna ka Skyplussi hommikuprogrammis välja, et kuulajad on mures, et katkine Tallinna ühistransport põhjustab liikluses enneolematut kaost.

        Kommentaar


          Tallinn ja Tallinna liiklus ja ühistransport vajaksid korralikku värskendust küll. Tuleb rohkem Kopenhaagenist ja Amsterdamist šnitti võtta. Samas minusugused autopeded peavad ka saama kiiresti punktist A punkti B.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Tallinn ja Tallinna liiklus ja ühistransport vajaksid korralikku värskendust küll. Tuleb rohkem Kopenhaagenist ja Amsterdamist šnitti võtta. Samas minusugused autopeded peavad ka saama kiiresti punktist A punkti B.

            Üks video sellest kui hea on Amsterdamis võrreldes Põhja-Ameerikaga (millest Eesti selles kontekstis eriti ei erine).
            "The Best Country in the World for Drivers" (15min47s):

            Kommentaar


              Mis seal kesklinnas rattaga üldse?

              Kommentaar


                Epp Kärsin käis TT ülikoolis seksist ja sellega seonduvast tervisepäeval rääkimas ning VWSEKis kohe pikemad jutud, mis kipuvad näitama akadeemilist ebateadlikust.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Epp Kärsin käis TT ülikoolis seksist ja sellega seonduvast tervisepäeval rääkimas ning VWSEKis kohe pikemad jutud, mis kipuvad näitama akadeemilist ebateadlikust.
                  Lugesin ka selle tiraadi läbi ja tekkis küsimus, et kuidas see üldse selle grupi tegevusega haakub, sest see on täiesti teine teema. Mõtlesin, et küsiks, aga õnneks ma olen sealt blocked ja ei tõmmanud omale vett ja viletsust kaela. Kunagi üritasin kaasa rääkida seal mingis teemas, kus meesjalgpallurite vs naisjalgpallurite palkade teemal sõnal võeti ja siis sain blocki, sõimu ning terve kari sootuid ,,näen nagu poiss välja omal soovil, aga sündisin tüdrukuna jarainbow flag with every picture'' rõõbasid lendas mulle messengeri privasse ka veel pikkade ja taunivate sõnumitega. Sellest kohast tasub väga väga väga eemale hoida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sellest kohast tasub väga väga väga eemale hoida.
                    Hea koht, kus kasvatada iseloomu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                      Hea koht, kus kasvatada iseloomu.
                      See on koht, kus ka kõige kõvematest meestest võidakse Manu fännid teha

                      Kommentaar


                        Kummalisel kombel vagiina woolfid Pakosta teemal vait

                        Kommentaar


                          Anu Sääritsal on sünna!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Torupilli Selveri ees on mingi Bolti tõukside kokkutulek vist - hetkel seal reaalselt mingi 30+ neid vedelemas

                            Kommentaar


                              Andrew Tate läks Dubaisse, kuna on special guest jne UFC 280-l ja muudel üritustel ning südantsoojendav oli vaadata, kuidas Dubai lennujaama poolt olid tervituseks plakatid üles pandud ja special talle tehtud Cigar Lounge jne. Usa on feministide ja cancel kultuuriga nagunii suht varsti full perses, ja Dubai on uus Los Angeles, siis ongi aeg sinna üle minna. Kusagil osatakse legende hinnata ilma naljata. Its okay to be a man.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Andrew Tate läks Dubaisse, kuna on special guest jne UFC 280-l ja muudel üritustel ning südantsoojendav oli vaadata, kuidas Dubai lennujaama poolt olid tervituseks plakatid üles pandud ja special talle tehtud Cigar Lounge jne. Usa on feministide ja cancel kultuuriga nagunii suht varsti full perses, ja Dubai on uus Los Angeles, siis ongi aeg sinna üle minna. Kusagil osatakse legende hinnata ilma naljata. Its okay to be a man.
                                Ma ei saa nüüd aru, kas see on nali või mitte? Dubai ja Los Angeles on muidugi hea võrdlus – mõlemad persses linnad. Ainult et Los Angeleses vist on ikka kanalisatsioonitorud, mitte ei käi iga päev sitaautod pilvelõhkujate juures pumpamas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X