320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Ma ei saa nüüd aru, kas see on nali või mitte? Dubai ja Los Angeles on muidugi hea võrdlus – mõlemad persses linnad. Ainult et Los Angeleses vist on ikka kanalisatsioonitorud, mitte ei käi iga päev sitaautod pilvelõhkujate juures pumpamas?
    Los Angeleses on parvedes kodutuid pilvelõhkujate juures kõrvaltänavates. Seega poteito potato.

    Aga kui TopG ütles, et Dubai juba ongi ja saab kõvasti paremaks kui Los Angeles, siis miks ükski normaalne mees peaks üldse oma pead hakkama vaevama.

    Kommentaar


      Söörumaa lahe säga. Siinkohal tervitaks ka Eesti ajakirjandust
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Kui paljud kauplused (ketid) ei müü energiajooke alaealistele, siis Viru Keskuse bussiterminalis on rõõmsalt müügikapp (või kuidas nende nimetus on?), kus saad rõõmsalt energiajooki osta... ainuke küsimus on, et millepärast seal viina ei müüda?

        Ja siis need muusikud seal tunnelis... fakk, John Wick on mind ära tinistanud, sest nüüd paistab ka see malbe flööditar välja nii, et lükkab selle flöödi mul ühest august sisse ja tõmbab teisest välja.
        Sarnane petekas on ka Itaalias, kui nad oma rolleritega sul seal ringi lasevad, siis tekib tunne, et pa-pah.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui paljud kauplused (ketid) ei müü energiajooke alaealistele, siis Viru Keskuse bussiterminalis on rõõmsalt müügikapp (või kuidas nende nimetus on?), kus saad rõõmsalt energiajooki osta... ainuke küsimus on, et millepärast seal viina ei müüda?
          südar 250 palun

          Kommentaar


            Algselt postitas nimastain Vaata postitust

            südar 250 palun
            Krt omalajal sai ikka tublisti klubides viin+RB kokse kallatud. Tuli energia, tuli purjus. All's good.

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust

              Krt omalajal sai ikka tublisti klubides viin+RB kokse kallatud. Tuli energia, tuli purjus. All's good.
              Kunagi sai mündis ka lahmitud viin+red bull ja viin+dynamit sest mingitel pidudel oli see teema. Reaalsuses üle võtta, siis hommik võib letaalne olla ja see on idiootsus. Isegi oma kogemustest õppind.

              Kommentaar


                Kui joomisest rääkida - ma ei ole vist 4 kuud väga joonud. Üksikud olulised korrad. Aga eile tegin vist historical PB lähedase soorituse - 13 westonsit. Siit saab taastumine olema raske.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Kui joomisest rääkida - ma ei ole vist 4 kuud väga joonud. Üksikud olulised korrad. Aga eile tegin vist historical PB lähedase soorituse - 13 westonsit. Siit saab taastumine olema raske.
                  13 annab ikka kaanida, sesmõttes props. Milline westons oli, mis % ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust

                    13 annab ikka kaanida, sesmõttes props. Milline westons oli, mis % ?
                    On ainult üks HW ja see on see 8,2. Mis ma sellest märkasin on see, et vorm on ajutine, klass igavene. Esimene kord kui üle kolme kuu napsu võtsin oli selline 5-6 HW tase. Kolmas kord oli mootorilt tolm maas nö. Aga kuna mul tipud saavutatud, siis pigem selle spordialaga enam nii tõsiselt ei tegele. Ei saa öelda, et noored tulevad peale, aga teatud vanuses keha annab lihtsalt järgi nö

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      On ainult üks HW ja see on see 8,2. Mis ma sellest märkasin on see, et vorm on ajutine, klass igavene. Esimene kord kui üle kolme kuu napsu võtsin oli selline 5-6 HW tase. Kolmas kord oli mootorilt tolm maas nö. Aga kuna mul tipud saavutatud, siis pigem selle spordialaga enam nii tõsiselt ei tegele. Ei saa öelda, et noored tulevad peale, aga teatud vanuses keha annab lihtsalt järgi nö
                      Ma olen täheldanud, et kui näiteks reedel kõvasti tinutada, siis laupäeval joo palju tahad kanget kraami, ei mõika ja lipp suht maas ka.
                      Samamoodi kui olen enne kangeid jooke joonud näiteks 2 õlle, siis ei mõju ka kange kraam pärast. Kindlasti kuidagi seletatav inimeseteadusega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust

                        Ma olen täheldanud, et kui näiteks reedel kõvasti tinutada, siis laupäeval joo palju tahad kanget kraami, ei mõika ja lipp suht maas ka.
                        Samamoodi kui olen enne kangeid jooke joonud näiteks 2 õlle, siis ei mõju ka kange kraam pärast. Kindlasti kuidagi seletatav inimeseteadusega.
                        mis tähendab "lipp maas".

                        Kommentaar


                          Erektsioonihäire

                          Kommentaar


                            Aa, ei imo tervislik olukord on ikka selline, et post drinking mehel lipp mastis. Siin tuleks erialalise spetsialistiga konsulteerida kui nii ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              Kui joomisest rääkida - ma ei ole vist 4 kuud väga joonud. Üksikud olulised korrad. Aga eile tegin vist historical PB lähedase soorituse - 13 westonsit. Siit saab taastumine olema raske.
                              tõstan esile seda teemat, ehk kellelegi abiks ja võrdluseks maailmatasemel soorituse osas - taastumisprotsess hõlmab endas esimese sammuna 1blanc, seejärel 4HW ja 3 corona (kordamööda). Bolti tänan.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust

                                Ma olen täheldanud, et kui näiteks reedel kõvasti tinutada, siis laupäeval joo palju tahad kanget kraami, ei mõika ja lipp suht maas ka.
                                Samamoodi kui olen enne kangeid jooke joonud näiteks 2 õlle, siis ei mõju ka kange kraam pärast. Kindlasti kuidagi seletatav inimeseteadusega.
                                Teine päev on just lõbus, põhi all ja hea peale tipsutada. “Head pead ei saa raisku lasta” nagu klassikud ütlevad.

                                tavaliselt need lõbusad asjad hakkavadki hommikul/teisel päeval juhtuma, ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X