320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust

    kas peab midagi tõestama? lihtsalt tähelepanek, et sa töötad ühes meediamajas ja reeglina ilgud konkureeriva moguli meediamaja kallal. nagu teie moguli all oleks kõik tibens-tobens.
    Veits paremini on jaa.

    Kommentaar


      poogen pole enam vä, mihkelson on ammu maha võetud, hääled rotti pandud. Edasi uusi ohvreid otsima

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Veits paremini on jaa.
        Hahahahah pole küll minusuguse asi, aga kui kõrgelt sa inimene kukkunud oled?

        iga 10+ IQ-ga inimene saab aru et delfi ja ohtuleht on sopatorud.
        Kaitse seda väidet, et ekspress grupp(delfi, õl) on nüüd asjasem kui postimees. xxD Delfi on ju propagandakanal, mis mängib selle tellija muusikat, kes paremini maksab ju.

        Kommentaar


          xxD jaoks on kindlasti Uued Uudised see kõikse puhtam ja ausam kanal

          Kommentaar


            Varasemalt olen ma selline inimene olnud, kes on umbes 1 kord paari aasta jooksul palavikus, ja paar korda nohune-köhane ilma palavikuta. Selline harju keskmine.

            Aga nüüd, pärast seda kui septembri lõpus suht kerget koroonat põdesin, olen väga lühikese aja jooksul veel kolm korda haigeks jäänud (palavikuga). Küll mandlipõletik, küll mingi bronhiidilaadne köha jne. Päris sitt. Aga sihuksed lühikesed mõnepäevased sutsud.

            Lisaks, oktoobri lõpus tegin koormustesti ja kuigi ma sellel aastal olen seljavigastuse tõttu trenni väga vähe teinud, olid mu koorumusnäitajad täiesti naeruväärsed võrreldes varasemate aastatega.

            Kommentaar


              vanadus lihtsalt, söö vitamiine
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                redditi Eesti ruum on veidi parem isegi kui soccerneti "tähelepanekuid elust enesest"

                Kommentaar


                  Aastad lähevad,aga Ruuben Kaalep on jätkuvalt nägus mees!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    xxD jaoks on kindlasti Uued Uudised see kõikse puhtam ja ausam kanal
                    xxD uueduudised on arvamusportaal, uudiste väljaandest on asi kaaaaauuuugeeeeeeel!
                    aga sinujaoks kõik mida delfi kirjutab on kuld ja kõike millest see ei kirjuta on häma jah? xxD Inimesed elavad 21sajandil ja meelestatud ikka nagu nõukaajal, et kõike mida võim/meedia räägib on A ja O ning kõik muu on punavastane propa.
                    Aga pullipärast too uueduudised mingi uudis näiteks, kus milles esitatud faktid ümber lükkad, kajakajunni suust tuleb kulda nii siin kui sealpool soome lahte: õhutõrje, soomepoisid, LNG gaasiterminal eestisse jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas xxD Vaata postitust

                      xxD uueduudised on arvamusportaal, uudiste väljaandest on asi kaaaaauuuugeeeeeeel!
                      Ok, aga nad nimetavad ennast ise uudiste- ja arvamusportaaliks.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Tenistet pole enam selles e-football 2023 mängus .

                        Aga kui ma õigesti tähele olen pannud, siis näiteks Klavan on juurde tulnud! (Ja Soomets ja Tunjov ja Pürg)

                        Kommentaar


                          Olin pmst kuni tunni aja taguseni kindel, et MM algab täna. Peab kogu nädalavahetuse plaanid ümber tegema. Ilmselt ikkagi boikoteerin MMi!

                          Kommentaar


                            Krt, ma olen üsna kindel, et mul mingite päevade tagune elektri kulu per päev oli ca 20% väiksem, kui täna (peale seda, kui Eesti Energia süsteemi tööle sai) nüüd äpp näitab.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xxD Vaata postitust

                              xxD uueduudised on arvamusportaal, uudiste väljaandest on asi kaaaaauuuugeeeeeeel!
                              aga sinujaoks kõik mida delfi kirjutab on kuld ja kõike millest see ei kirjuta on häma jah? xxD Inimesed elavad 21sajandil ja meelestatud ikka nagu nõukaajal, et kõike mida võim/meedia räägib on A ja O ning kõik muu on punavastane propa.
                              Aga pullipärast too uueduudised mingi uudis näiteks, kus milles esitatud faktid ümber lükkad, kajakajunni suust tuleb kulda nii siin kui sealpool soome lahte: õhutõrje, soomepoisid, LNG gaasiterminal eestisse jne.
                              Uusi Uudiseid lugeda ei viitsi aga Isa&Poja "Räägime Asjast" on sama asi põhimõtteliselt. Sealt tuleb pärle igal nädalal

                              Tänane saade:
                              Martin: "Kümned tuhanded inimesed jäävad igal nädalal tööta" - reaalsus: III kvartalis on aasta tagusega võrreldes langus 0,1 protsendipunkti. II kvartaliga võrreldes 0,2 protsendipunkti.
                              Martin: "Meil ei ole tööjõupuudus. Meil on iga vaba töökoha kohta 7 tööotsijat." - reaalsus: 13k vaba töökohta ja 48k töötut, kellest ca 18k on pikaaegsed töötud, kes ilmselt ei soovigi töötada. Olukorrast 1:7 on igaljuhul olukord väga kaugel.
                              Martin: "USA valimistel valiti Senatisse surnud inimene!! No mitte päris surnud aga sisuliselt elav laip, insuldi üle elanud John Fettermann. Ta ei kuule, ta ei liigu, rääkida ei suuda, debattidel ainul mõmises omaette" - reaalsus: https://www.youtube.com/watch?v=iU_O...channel=C-SPAN

                              Ja noh, arusaam USA valimissüsteemist on ikka müstiline nendel meestel
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X